За смяната на памперсите

  • 1 283
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Ами май най- добре и аз да го сменям след ядене памперса, иначе е безпредметно да го сменям и преди и след.

# 16
# 17
  • Мнения: 247
Сменям памперсите винаги, когато има нужда, времето за хранене няма значение при нас Naughty

# 18
  • Мнения: 6 472
Сменям го преди хранене, като оставям беба малко по голо дупе и и свивам крачетата към тялото. Обикновено още на 30 секунда се е издр....ла и вече сме готови за манджа Grinning

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Сменях го след хранене, понеже редовно си вършеше работата по време на кърмене.Не бива да стои с наакано дупе. Не е повръщал при смяна.

# 20
  • UK
  • Мнения: 1 334
според мен няма никакъв проблем да го сменяш след хранене, освен ако не заспива по време на, както моята госпожица редовно правеше. сега си я преобувам по всяко време, защото вече не спи Mr. Green-не е повръщала.

# 21
  • Мнения: 463
След хранене ,не е повръщал ,а пък и гледам да не го лашкам много насам-натам.А и предпочитам да е сух.Мисля,че това е по удачният вариант,освен ако бебето не повръща много.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На мене в болницата ми обясниха да го правя 30 минути след хранене. Така го правя и бебка никога не е повръщала. Сега, когато е по-голяма, усещаме (по напъването) кога ака, и освен задължителното сменяне 30 минути след хранене го правим и междинно при наакване - няма да я държим така до следващото хранене!!!

А и никога не съм го оставяла да стой наакан.Заради свекито стояхме няколко дни със сцепено дупе,оставих й го за 2 часа и се изакало детето а тя го оставила хуууубаво да се бил изакал и така докато се върнах smile3516 smile3511 newsm61

# 23
  • Мнения: 1 999
Винаги сменям памперса след ядене! Peace Поизчаквам малко да се уригне и да е по-спокойна и тогава смело го сменям. Grinning

# 24
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ако се нака по време на ядене сменях памперса, защото кожата и е много чувствителна и веднага се зачервява. Само при пишкане не сменям. Ако можеш да го смениш без да повърне бебето давай  baby_neutral.

# 25
  • Мнения: 3 550
Той се изакваше по време на кърмене, така че го сменях след кърмене. Иначе разходът на памперси става двоен.

# 26
  • Мнения: 3 663
преди хранене
ако свърши работата по време на хранене (не всеки път ставаше), после пак
но внимателно, без да клатушкам човечето много

# 27
  • Мнения: 2 407
Аз в началото и ги сменях след хранене! А сега когато и е пълен!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 057
Сменям памперсите винаги, когато има нужда, времето за хранене няма значение при нас
У наше село също newsm30

Общи условия

Активация на акаунт