Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
  • под Неговото крило
veihaivei благодаря. Колкото за глутена, мисля направиха опит да спазва диета.  Thinking

# 31
Здравейте!
PinkPanther, още веднъж ти благодаря!  bouquet Този цитат силно ме развълнува! Можеш ли да ми кажеш кои от лекарствата, които взима към момента-сомазина, Ентеросан MS, милгама Н, РК Мерц, нивалин и  тиоктацит, трябва да спре, за да започне с LDN. Трябва ли да минат няколко дни след като са го изписали от болница на ударни дози кортикостероиди? А дали множествена склероза ще се повлияе положително от ензими иако да какви по-точно?

Пак много въпроси зададох, но няма на кого друг освен на вас да споделя, да получа разумен съвет и разбиране.

Лека вечер на всички!!! Hug

# 32
  • София
M_S, аз не съм лекар. Само цитрам това, което съ прочел. Но то е достатъчно да те насърча и окуража.

Вече казах, че LDN не бива да се комбинира с имуносупресанти  и кортикостероиди. В това число и интерферон.

Посочените препарати не ги знам - аз лично нямам опит с МС. Бих могъл да ги потъърся в Гугъл, после да ти отговоря, а ти да ми повярваш. Но по-добре това го направи сама.

Няма нужда от "срок за изчистване" след кортикостероидите. Почвайте, спазвайки указанята от стр.1.

Успех!

# 33
  • Бургас
благодаря за интересната и полезна информация!
има спор дали лихен рубер планус е автоимунно заболяване, но повечето лекари го смятат за такова.случайно да имате информация дали би имало ефект при хора с подобни проблеми?

# 34
  • София
За съжаление, не съм запознат.

Порових се в Гугъл, но не намерих достатъчно индикации, за да Ви дам полжителен отговор.

# 35
  • Бургас
все пак благодаря!

# 36
  • във фурната
Има ли някой за продаване 1 блистер Ревия?Трябва ми до няколко дни.

# 37
Привет.
Има ли вече оздравели, да не гълтат нищо и да са здрави и лъскави като модел от списание ?
Имам един блистер Адепенд  в хладилника, стои от месеци и  се чудя дали да се пробвам пак ( не се харесахме от раз )
Една седмица ходех като с фризьорска оловна каска на главата и го поспрях за 4 месеца.
Надявам се да ме заразите с лични успехи.

# 38
  • във фурната
,,Фромвулеви" казаха,че Ревия вече няма да се внася.Поръчах Адепенд .В аптеката,в която работя,ще го продават на блистери.Така че на който му трябва спешно-да ми пише на ЛС.

# 39
  • София
Здравейте!
Какво ви е мнението за Райф-лечението или лечение с турманиева керамика?
Някой има ли опит с тези методи или е ала-бала?

Аз пробвах, вдигнах кръвно 180 и не се излекувах от грип

# 40
  • София
Май всички се запалихме по ензимите и оставихме LDN за резерва!E.....aз съм си купила Ревия и ако се наложи ще я започна ,но за сега се чувствам добре с ензимите и рибеното масло!Сърдечно благодаря на Рантерата!

# 41
Искам да попитам лечение с LDN, дали ще има ефект при напреднала форма на Паркинсон.Става въпрос за баба ми,която е на 80 години, но горката  е много зле,не може да се движи,не може да се храни сама........Ако може PinkPartner да се включи с малко повече информация  дали LDN би имал ефект при това положение,както и дозата,която евентуално трябва да се вземе-жената е около 60 кг.

# 42
  • София
За M_S: (изчисти си пощата!)

Аз лично нямам опит с множественна склероза. Но ето какво пише из мрежата:

"The Wobenzyme N and other proteolytic enzymes break down the destructive immune complexes and can dramatically reduce MS symptoms."

"Вобензим N и другите протеолитични ензими разграждат разрушителните имунни комплекси и могат драматично да намалят симптомте на множествената склероза."

Има много такива данни в интернет. Това ми дава основание да препоръчам на пациенти с МС да изкарат поне един едномесечен курс с ензими всяка година.

Ензимите могат да се съчетават спокойно с LDN, но бих препоръчал един интервал от поне две седмици преди да започне и второто едновременно лечение.( В случая - ензимите)

Желая ти успех!

# 43
  • София
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

icecreme - Болестта на Паркинсон е изключително многообразна и има раазлични проявления. Аз имам положителен опит( в къщи) от прилагане на лечение с LDN при ранен Паркинсон. Забавя се развитието на болестта  намалява спастичността на мускулите.

За съжаление, преди няколко дни получих един драматичен постинг на лични, от една наша
 съфорумка, която се оплаква от увеличен тремор на мъжа и след започването на лечение с LDN.
Надявам се да ми се обади за да потърсим по-добро решение.

Опит при напреднал стадий на болестта, нямам. Бих предложил като вариант да пробвате как ще се отрази на пациентката (в мрежата пишат да намаляване на необходимата доза на Л-допа (Мадопар)).

Поради липса на категорични сведения изборът остава на Вас. Дозата би била същата, описана на стр 1. като плавно нараства до намиране оптимално ниво.

Успех!

# 44
За M_S: (изчисти си пощата!)

Аз лично нямам опит с множественна склероза. Но ето какво пише из мрежата:

"The Wobenzyme N and other proteolytic enzymes break down the destructive immune complexes and can dramatically reduce MS symptoms."

"Вобензим N и другите протеолитични ензими разграждат разрушителните имунни комплекси и могат драматично да намалят симптомте на множествената склероза."

Има много такива данни в интернет. Това ми дава основание да препоръчам на пациенти с МС да изкарат поне един едномесечен курс с ензими всяка година.

Ензимите могат да се съчетават спокойно с LDN, но бих препоръчал един интервал от поне две седмици преди да започне и второто едновременно лечение.( В случая - ензимите)

Желая ти успех!

Изчистих я  Blush
Благодаря за информацията  Peace Ще си направя комбинация и ще ги поръчам, пък каквото стане, поне няма да навредят  Peace
И за да не съм OFF, Laughing
 От една седмица пия ЛДН, странични ефекти почти няма, няколко дена следобяд ме стягаше главата за около1-2часа, първите 2 нощи не ми се спеше, сега си спя повече и от преди. Иначе съм добре за сега  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт