Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 45
PinkPanther, благодаря за отговора и отделеното време!

# 46
  • В света на любовта! Повече любов - повече сила!
Здравейте, тази тема наистина е много интересна   bouquet
   Забелязах тази тема и ми допада. Отдавна четох за Ревия, в други форуми, но тук май доста по-добре са разгледани нещата. Прочетох и доста назад.
  Имам два въпроса:
- Дискутират се две лекарства. Има ли някаква разлика между Ревия и  Адепенд  за  LDN лечението в зависимост?
- Намерих темата за рибеното масло. Но за ензимите в същата ли е или има друга?

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 15:41 от Sega

# 47
  • София
Съществена разлика между  Ревия и Адепенд няма.

Но LDN  не лекува зависимости!

Темата за приложението на протеолитичните ензими е тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=452318.0

# 48
Благодаря  за разясненията!    bouquet
Не питах за зависимост  Simple Smile по-горе съм искала да кажа "в зависимост от заболяването", но съм пропуснала края.

# 49
  • София
Искам да попитам, ако някой е пил Арава за ревматоиден артрит, нещо за опаковката . За пръв път си купих опаковка от 20 мг. и се оказа в бурканче от пластмаса, което изобщо не беше запечатано.Липсваше пръстен около капачката за защита от отваряне. За толкова скъпо лекарство-150 лв. би трябвало да е запечатано и се съмнявам, че са ми пробутали върнато от някой пациент.Ако някой е виждал  това лекарство, моля да ми отговори в какво състояние трябва да бъде. Благодаря!

# 50
Стана време да докладвам Simple Smile
Мина повече от месец от както започнах ЛДН, преди 10 дена получих леко неразположение, но го свързвам с проблемна вестибуларния апарат, незнам дали има нещо общо с ЛДН.
Което наложи нов ЯМР, сравнен със старият от Януари, в описанието пишеше "Динамика в процеса липсва" което ме кара да си мисля, че ЛДН действа  Praynig
има и няколко нови плаки, но те се дължат на това, че първият ЯМР е преди да получа пристъпите и да лежа 2 пъти в болница. Последно ме изписаха на 12.08 а започнах ЛДН на 31.03, поради което съм сигурен,  че плаките са от преди това.
Общо взето това е, сега трябва да увелича дозата на 4,5мг, д осега пиех по 3мг, но ще изчакам още малко  Peace

# 51
Търся Ревия или Адепенд , ако някой знае от къде мога да си купя ,моля да ми пише. Предпочитам да е от София или Варна.

# 52
  • София
sonyvarna - влизаш в първата аптека, задаваш същия въпрос, аптекарката проверява в каталога и ти го доставя след ден-два. А, оставяш капаро...

# 53
  • В сънния Люлин, прибулен...
На 16.05.2010, на 78 години, е починал създателят на LDN терапията – д-р Бернард Бихари.

# 54
Търся си блистерче ако някой има да ми продаде.

# 55
  • София
Хайде и аз да се включа с доклад  Grinning
Свекърва ми и зълва ми започнаха преди някалко дни профилактично един курс с LDN. Чувстват се много добре и казват, че спят като бебета. Нямат странични ефекти.

# 56
Имам едно наблюдение, но дали съм прав не знам  Thinking
През първите дни на ново разтворено хапче се чуствам много по добре в стравнение с края  newsm78
Пих и сухо разделено хапче, резултатът е същия  newsm78
Дали водата не намалява действието му?
Вие забелязали ли сте подобно нещо?

# 57
  • София
За забелязване - не съм, но трябва да стои в хладилника.

# 58
За забелязване - не съм, но трябва да стои в хладилника.
В хладилника е  Peace

# 59
sonyvarna - влизаш в първата аптека, задаваш същия въпрос, аптекарката проверява в каталога и ти го доставя след ден-два. А, оставяш капаро...
За съжаление отказват в аптеките при нас - искат рецепта?

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт