Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 660
  • in the middle of nowhere
Чета че хората се чудят за ефекта.Пия го от една година - различни дози. Препоръчва се всяка семица по поне един максимум 2 дена да се прави почивка за да се избегне натрупване и резистентност в последствие. Сънища имах първата седмица по - ярки от тогава пак не сънувам.Помага за по-дълъг и дълбок сън. Намали ми антителата на 1/2 откакто го пия. Подобри ведростта в погледа. Ако някой се интересува от нещо друго -  може да ми пише на лични.

# 661
продавам 2 блистера  АДЕПЕНД(НАЛТРЕКСОН)  22лв за брой  годност до  09.2019г
ел поща  :alrisha@abv.bg

Последна редакция: пн, 08 яну 2018, 13:11 от alrisha

# 662
  • in the middle of nowhere
Имам 2 излишни блистера Адепенд- пишете на лични.

# 663
А при вас имаше ли ефект? Споделете за какво ги пиете?

# 664
А при вас имаше ли ефект? Споделете за какво ги пиете?
Здравейте, аз вземам Адепенд вече втора зима-имам Хашимото/понижена функция на щитовидната жлеза/.Забелязах,че имунната ми система се стабилизира и зимата преминава без вируси и настинки,затова преди студовете започнах приема му отново и тази година.Един блистер стига за много време-ако искате да опитате пишете ми на лични-ще ви изпратя .Бъдете здрава

# 665
А Хашимото-то повлиява ли се, или само за грипни вируси помага при Вас?

# 666
А Хашимото-то повлиява ли се, или само за грипни вируси помага при Вас?
Мисля,че се повлиява и то много добре,защото съм изпълнена с енергия и желание да върша повече неща-не изпитвам вечната умора и тежест на тялото-а това за мен е показателно,че метаболизмът работи добре.Напролет ще пусна контролни изследвания.Хубав ден

# 667
Благодаря!

# 668
  • София
Mimimimi155, извинявайте, бихте ли споделила и колко мг пиете? Интересувам се, защото и аз съм с Хашимото, а ефектът при Вас е мотивиращ. Simple Smile

# 669
Mimimimi155, извинявайте, бихте ли споделила и колко мг пиете? Интересувам се, защото и аз съм с Хашимото, а ефектът при Вас е мотивиращ. Simple Smile
Здравейте,започнах с 2 мл и след няколко дни преминах на 3 мл,след това продължих с 3,5 мл

# 670
  • София
Благодаря, Мими! Без странични реакции, ярки сънища или нещо друго притеснително? А антителата следите ли, говори се, че би трябвало да спадат значително?

# 671
Благодаря, Мими! Без странични реакции, ярки сънища или нещо друго притеснително? А антителата следите ли, говори се, че би трябвало да спадат значително?
При мен нямаше ярки сънища нито особен дискомфорт-важно е дозата да се вдига постепенно,при всеки организъм е различно.Успех

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт