Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 660
Здравейте бях писала по нагоре за кофти реакция от Налтрексона.Обаче съм пропуснала да кажа,че заедно с него пиех и Т3 за Хашимото.След като спрях Т3 ми спряха и сиптомите на гадене,повръщане и разтройство.Сега продължавам с Налтрексона по 2мл и нямам никакви проблеми.Интересното е ,че преди да пия Налтрексон  месец преди това взимах Т3 и нямах този проблем.Когато започнах да ги взимам едновременно тогава започнаха симптомите,какво ли може да е причината?Дали има някой,който ги е пил и двете ,интересно ми е  как му действат на него?
Ако бяхте чели темата от начало,щяхте да прочетете , че Пинко изрично е отбелязъл, че при употреба на ЛДН е по добре да се спрат хормоните за щитовидната жлеза иначе се получава такава реакция...

Ми пия го от 2 години и нито един път не е имало нужда да си спирам хормоните, чак толкова "оздравяла" не съм и надали ще стана някога, но звучи интересно оптимистично...

# 661
упаковка REVIA 50 мг 28

# 662
Някакви координати на Pinko?

# 663
От къде мога да си закупя продукта и каква е цената?

# 664
От къде мога да си закупя продукта и каква е цената?

От всяка аптека,казва се "адепенд" и струва 92-95 лв.4 блистера,по 7 хапчета.Стигат за година,ако пиете по 3 мл.Може да се кооперирате с някой,за да ви е по-евтино. bowuu

# 665
Здравейте и от мен.Майка ми е с МС и е на легло,болна е от 20 години.Като чета резултатите на хората в началото на темата,се чувствам по-оптимистично.И на малък резултат ще сме доволни,защото никой не си дава и такъв.Някой знае ли дали може да го пие,ако има язва на дванадесетопръстника?

# 666
Тъкмо се обнадеждя и прочитам за "колеги" с МС на легло Confused
Едва ли тук ЛЕН ще помогне. И аз бях залитнала по алтернативни методи; ама ще си карам с инжекциите май.

# 667
Пробвайте и наблюдавайте,кое е вашия метод.Този с инжекциите не беше нашия.Успех на всички.

# 668
Здравейте,
В много аптеки не са чували за Адепенд. А там, където намерих, не са съгласни да продадат 1 блистер.
Някой може ли да препоръча аптека, в която биха се съгласили?

# 669
  • Варна
Здравейте,
В много аптеки не са чували за Адепенд. А там, където намерих, не са съгласни да продадат 1 блистер.
Някой може ли да препоръча аптека, в която биха се съгласили?
Здравейте,във Варна на блистери продават в аптеки Санита,проверете.

# 670
REVIA 50 мг 28 таблети

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт