Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 март 2010, 17:39 ч.

Лечение на автоимунни и други заболявания с LDN (Low dose Naltrexone)

• 153 169
  • 557
  •   1
Отговори
# 660
  • in the middle of nowhere
Здравейте бях писала по нагоре за кофти реакция от Налтрексона.Обаче съм пропуснала да кажа,че заедно с него пиех и Т3 за Хашимото.След като спрях Т3 ми спряха и сиптомите на гадене,повръщане и разтройство.Сега продължавам с Налтрексона по 2мл и нямам никакви проблеми.Интересното е ,че преди да пия Налтрексон  месец преди това взимах Т3 и нямах този проблем.Когато започнах да ги взимам едновременно тогава започнаха симптомите,какво ли може да е причината?Дали има някой,който ги е пил и двете ,интересно ми е  как му действат на него?
Ако бяхте чели темата от начало,щяхте да прочетете , че Пинко изрично е отбелязъл, че при употреба на ЛДН е по добре да се спрат хормоните за щитовидната жлеза иначе се получава такава реакция...

Ми пия го от 2 години и нито един път не е имало нужда да си спирам хормоните, чак толкова "оздравяла" не съм и надали ще стана някога, но звучи интересно оптимистично...

# 661
упаковка REVIA 50 мг 28

# 662
Някакви координати на Pinko?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт