Февруарски смешни малки пръсти нещо все във шкафа търсят

  • 25 451
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 46
 smile3501 за страхотните снимки,пускайте ощеее

Гея,супер е че идва бабагледачка(аз така викам на свекито  Wink) и като се разходиш до Виена и обратно да пуснеш снимки да се "подразним" и ние  Hug

Стига вече болнички  babydust7

Ние направихме една разходка,но се навряхме в едно кафе,че доста духа,добре че нямаше хора и дяцата си щъкаха на воля .

До после,отивам да печеля виртуални доларчета на покер.Голяма краста са ми картите  Crazy

# 721
  • Мнения: 360
Привет Grinning

Гледам нови болнички дечица,че и майки,ей да се оправяте бързо,явно този вирус е плъзнал навсякъде Confused Hug

Ние вече сме добре,само дето нещо съвсем си измести часа на ставане пчлеличката,реши,че 6-6.20 е един прекрасен час и това е Mr. Green
Голяма излагация тоя ми ти бай-брадър,леле ако това ни е народа,ми то яко сме го закъсали ooooh!

Момичета,Деси06 е в София до другата сряда,иска да си спретнем една среща(вечрна),та за утре ще е трудно,но може ако искате от сега да се разберем за другия вторник,да имаме време за организация.Казвайте на кой му се иска и да се броим.

И още нещо, има ли някой който може да се справи с нова тема???И ако може да сложи 2 картинки с великденска украса,че сме още с новогодишната Laughing.Аз бих се пробвала,но не знам и паролата за общия профил.

Това е от мен,до скоро  bouquet

Мама Зари,съвсем ни изостави.Пък и Стара Загора се покриха.
Цвети,гледай какво стана,разбуди духовете,аз на това му викам на" кьоравия и едното око да извадиш" Mr. Greenмного хубави снимки,а последната на тати и кака е страхотна Hug

# 722
  • Мнения: 140
Здравейте, маминки!
С мн хубави снимки сте запълнили страничките Heart Eyes Мартеничка, пусни някоя от празникав Търново вчера Praynig
Миленка, благодаря за предложението, но я намерих аз Хуманата тук. След 2- ядене от нея, вс в памперса беше ОК Mr. Green
Ей, Миме не се е покрила Ст. Загора.  Laughing Срещата е проведена. Видяхме се с Албена и порасналата Анди в събота.
Вчера си прибрах лапчо у дома, но нямаше нет, а сега е ужасен Twisted Evil
До по- късно Hug

# 723
  • Мнения: 242
Миме,ще пусна новата тема,не се притеснявай.И Великденска украса ще сложа.А новия колаж-в близките дни..

# 724
  • Мнения: 0
Новата тема

В процес на разработка е,така да се каже,затова ви моля да не се сърдите.Сложила съм стария колаж,колкото да не е без хич,но ще направя всичко възможно до довечера изцяло да обновя първата страница.

Благодаря,че бяхте толкова търпеливи да ме изчакате.Ако има нещо,казвайте,за да променям Peace

Общи условия

Активация на акаунт