Най големият аутлет в София

  • 17 111
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Оп аз сега видях имаше платен репортаж по БТВ за София Аутлет Център на Цариградско-доста марки изброиха, които ми харесват и нося. Другата седмица като идвам в София непременно ще отскоча. Party Обаче и аз как мразя да се блъскам в тея задръствания ooooh!
Еххх как ми липсва София има си всичко, ама по-добре ми е дишам спокойно сега, иначе столицата е голяма блъсканица Crazy #Crazy

# 16
  • Мнения: 549
newsm12 Ааз мисля утре да отскоча......

Днес беше лудница докато стигнем,а утре си представям какво ще е  Mr. Green Не си губете времето-няма ама нищо което да си заслужава  ooooh! Цените са  високи

# 17
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета, магазин на Бос имаше ли?

# 18
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Оп аз сега видях имаше платен репортаж по БТВ за София Аутлет Център на Цариградско-...

да, и аз го гледах, ама явно само по името ще е аутлет, щом такива са цените.  Peace Мислех да отида до София заради днешното откриване на Мола и за утрешното откриване на другия аутлет, но не обичам да се блъскам, а пък и като има много народ нищо няма да мога да си харесам, да меря.....

# 19
  • Мнения: 5 001
Момичета, магазин на Бос имаше ли?
Има VAYK, в него има и Бос  Peace

# 20
  • Мнения: 139
 А да този мол Сердика най-големия на Балканския полуостров и аз искам да го видя, ама не на деня на откриването няма да ходя-много народ и навалица другата седмица към четвъртък, петък поне така съм го запланувала newsm78 Поне има паркинги, ама дано се намери и свободно място Crazy

# 21
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета, магазин на Бос имаше ли?
Има VAYK, в него има и Бос  Peace
Супер, ще отида, НО през седмицата

# 22
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
А да този мол Сердика най-големия на Балканския полуостров и аз искам да го видя, ама не на деня на откриването няма да ходя-много народ и навалица другата седмица към четвъртък, петък поне така съм го запланувала newsm78 Поне има паркинги, ама дано се намери и свободно място Crazy
Аз пък знам, че Сердика е планиран да бъде открит около средата на месеца, но като гледам май няма да е така...А всъщност най-големия МОЛ на Балканите няма да е той , а Карфур на Цариградско...И доколкото разбрах в тази тема се коментира Аутлет центъра до Метро-Младост newsm78

# 23
  • Мнения: 60
Молове се представят за аутлети, а цените като на "Витошка"

Тениски за 50 лева и дънки за 200 в уж евтините магазини

Икономическата криза направи аутлетите не само по света, но и у нас изключително модерни. На Запад много хора предпочитат да се обличат от подобен род магазини, където се предполага, че ще намерят колекции на известни марки на достъпни цени. Просто защото колекциите са миналогодишни например. Най-атрактивното обаче са цените, които би трябвало да са повече от добри. У нас нещата с аутлетите не стоят точно така.

Интерес да видиш някоя и друга дрешка на „Долче” и "Версаче” има, но клиентите на станалите толкова модерни аутлети повече разглеждат, отколкото купуват. Типичен пример за това е поредният аутлет център – „София аутлет”, който беше открит късно в четвъртък на столичния бул. „Цариградско шосе”. По принцип в този вид шопинг центрове цените трябва да са доста по-ниски, отколкото в моловете и останалите магазини на известни марки, защото се продават колекции от минали сезони.

Интересно е, че напук на кризата в София подобен род магазини взеха да никнат като гъби. Пореден е случаят с новооткрития „София аутлет" на столичния "Цариградско шосе". Първият работен ден с клиенти на „София аутлет” беше белязан с инцидент. Задимяване от автомобили задейства пожарната инсталация, което предизвика огромни задръствания по цялото „Цариградско шосе” в посока на новия шопинг център. Въпреки огромната опашка от автомобили, които търпеливо чакаха реда си, за да влязат в паркинга, в аутлета хората не се застояваха много.

Клиентите се надяваха да намерят стоки на хипер достъпни цени, но цените там съвсем не отговарят на очакванията. Вместо евтини стоките са повече скъпи. Така например блузи от по-стари колекции на „Дизел” струват по около 80 лв. въпреки обявените до 70 процента намаление, оплакаха се посетители на аутлета. За сравнение артикул от същата марка, но от нова колекция и закупена от подобни луксозни центрове, но в чужбина струва приблизително толкова. Дънки на същата фирма в „София аутлет” струват по около 190–220 лв. Същите са цените обаче и в моловете и по бутиците в столицата, като разликата е, че там се продават уж дрехи от новите колекции. Обувки „Лакост” се продават за 250–300 лв., за колкото могат да се купят и от бутиците по централните столични улици. Доста от магазините в аутлета все още стояха празни, а останалите не бяха подготвени.

Друг проблем, с който веднага се сблъскват посетителите на шопинг центъра, е, че размери няма. Всички потници, блузки, поли и панталони на марки като „Манго”, „Сисли”, които струват около 50 лв., са предимно за по-слаби хора, оплакаха се потенциални клиенти.

# 24
  • Мнения: 60
това горното сега го четох , явно е стратегия това с аутлета , за да докара повече хора в магазините .

# 25
  • Мнения: 549
това горното сега го четох , явно е стратегия това с аутлета , за да докара повече хора в магазините .
абсолютно вярно!!!

# 26
  • Мнения: 66
Гадове #Cussing out,просто заменят МОЛ с АУТЛЕТ, а файда за купувачите-НИКАКВА #Cussing out

# 27
  • Мнения: 22 842
Гадове #Cussing out,просто заменят МОЛ с АУТЛЕТ, а файда за купувачите-НИКАКВА #Cussing out
Разчитат,че ако си бил път ,все ще си купиш нещо.А паркингът платен ли е?

# 28
  • Мнения: 549
не знам дали е платен ние спряхме на паркинга на Метро  Mr. Green Мисля,че не е платен де..

# 29
  • Мнения: 17
днес смятах да отида но като видях че опашката започваше от метро и стигаше почети до окръжна болница направо бях #Crazy..дори и локалната част посока метро беше заета  ooooh!....просто един голям кошмар като че ли за първи път се отваря такъв тип магазин rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт