Нещо романтично

  • 1 476
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 371
Здравейте с моето мъжле ще си направим едни пътуване до екзотичен остров. Много ми се иска да му подготвя някаква романтична изненада, но изобщо не ми хрумва каква. Embarassed Само по себе си мястото на което ще бъдем е много романтично и е точно за влюбени двойки, но на мен все пак ми се иска нещо специално. Ако имате идеи ще се радвам да ги споделите Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 128
Най - добре това романтичното го измисли на место, като видиш за какво иде реч там. Ние как да ти предложим нещо, като не знаем къде ще ходите и какви ще са условията там. А и ми се струва, че малко ще пренасилиш нещата. Самата ви екскурзия до екзотичния остров е достатъчно романтична, за да се налага да "допълваш" с романтична изненада. Съжалявам, аз с нищо не мога да помогна.

# 2
  • Мнения: 371
Виждам , че темичката не върви. Оставам с впечатлението , че в този подфорум разделите, изневерите и други драми са много по интересни от нещо позитивно и романтично.

diva не мисля, че жест от моя страна би пренасилил нещата. Напротив!

# 3
  • Мнения: 0
Ако беше спестила това за острова - можеше и да ти дадат идеи ...  Peace

# 4
  • Мнения: 371
Find_NEMO не разбирам спонематия остров ли отблъсква хората от тази тема?

# 5
  • Мнения: 0
Find_NEMO не разбирам спонематия остров ли отблъсква хората от тази тема?

Според мен да. Приема се повече като хвалтутене ... можеше просто да попиташ как да зарадваш мъжО  Peace

# 6
  • Мнения: 10 562
Темата не върви, защото наистина там всичко ще ви предразполага към романитика и малко неща би моглада добавиш, за да увеличиш удоволствието.
Ами предполагам, че един еротичен подарък ще се приеме добре Simple Smile. Може да поръчаш румсървиз с неща, които обича да хапва и пийва и да се развихрите после. Да напишеш върху пясъка нещо и да го изведеш на разходак, за да го види...
Да му направиш някакъв малък подарък с ваша снимка от там, за да си го спомняте - това като си дойдете естествено.

# 7
  • Мнения: 371
Find_NEMO може би си прав. Не съм искала да изглежда като хвалба. Явно наистина така се гледа на темата

zigizagi идеята ти за пясъка ми допада. И еротичния подарък е идея, но не би ми прилягал на характера и мисленето ( малко консерва си падам)

# 8
  • Мнения: 10 562
[ И еротичния подарък е идея, но не би ми прилягал на характера и мисленето ( малко консерва си падам)
Tъкмо ще го изненадаш - не е необходимо да му демонстрираш Кама Сутра, едно по-разголено бельо, извън стила ти, ще е достатъчно.  Hug

# 9
  • Мнения: 371
zigizagi ще разгедам магазинчетата за бельо, може пък и да се пробвам Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт