Добра майка?

  • 1 266
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
Съгласна съм с казаното по-горе. Добрата майка е щастливата майка.
Не може да питаш нас за конкретния отговор, защото всеки си гледа от собствената камбанария, и при всеки обстоятелствата са различни. Опитваме се да намерим златната среда (дето я няма), някъде грешим, друг път налучкваме най-доброто решение, това е. Няма идеални обстоятелства и идеални хора. Но ти за твоето дете ще си винаги най-добрата майка, защото си единствена.

# 16
  • Мнения: 1 077
Аз съм най-добрата майка.

Записвания - на тел. 0897123 456.
Работно време 8 - 19ч.
Такса 1000 лв месечно.

Който не го устройства, да живее със собствените си угризения, че не може да осигури на детето си най-добрата майка. Crossing Arms

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Добротата с какво да я мерим - с пари и материални блага или с положени грижи?
Не мисля, че с тези неща можеш да измериш доброто в една майка.
Горе са ти казали всичко.

Само ще наблегна, че и да не ходи на ясла детето ще боледува... ПО-малко,у но пък гледай какво ще му се случи в ДГ... Или в училище... Не можеш да избягаш от това...
Ако си пред дилема да гладуваш + детето ти и да мръзнете - разбира се съм за ясла.
Ако няма да носиш и стотинка в къщи повече от майчинството - не виждам що да бързаш преди детето да е поне на година и половина.
Всеки решава. Но не можеш да съдиш някого, че не е подложил семейния бюджет на лишения заради детето! Все пак оснет него в едно домакинство има още поне двама!

# 18
  • Мнения: 1 639
Anna_30  за мен и двата варианта са образ на "добра майка" , всяка майка сама си преценя как ще е най-добре за нея и детето и действа.
 
  Аз лично съм избрала 2-те години майчинство  . Работата , която ми  е алтернатива в момента не си заслужава .  Peace

# 19
  • Мнения: 5 877
Я споко! Мисля, че не зависи от това. Ти ще си добра майка на детето си цял живот, да не мислиш, че с 2 години ще се разминеш  Mr. Green Измисли си такъв ритъм, който да те устройва, защото децата много мразят някой да се "жертва" за тях /звучи задължаващо и изисква ответни жертви/.
Важното е да се разбираш с детето си, пък какви ще са конкретните параметри, вие си знаете.
Абе защо не съм виждала татковците масово да се терзаят кой е добър татко и кой - лош!?
Щом се вълнуваш от подобни въпроси, значи си добра майка по дефолт.

Общи условия

Активация на акаунт