Игли си имаме, ала не сме плетачки, наричаме се храбрите шивачки-тегел номер 7

  • 96 422
  • 746
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 934
Флауърс, доста странички е и доста модели-като Бурдата. За излизането, не знам. И самите продавачи не знаят.Когато им докарат-тогава.

# 511
  • Мнения: 1 305
Момичета, имам един много спешен въпрос! Къде в София мога да намеря еко кожа с косъм. Искам да си правя един костюм за хелоуин и много ми трябва!  Praynig

# 512
  • около ВАРНА
  • Мнения: 6
докато ме нямаше уших две интересни неща "хитринки" - първото е пазарска чанта ЯГОДКА , а синята с надписа ЛЕВСКИ е торбичка за съхранение на найлоновите торбички  P.S. тя я уших за подарък за Димитровден на моята приятелка http://yanna74.snimka.bg/arts/modeli.520438.21150341

# 513
  • Мнения: 1 934
Яничка, много са готини чантите и най-вече спомагат за екологичната кауза. Поздравления за начина на сгъване и постигането на компактност при чантите   bouquet

# 514
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
Здравейте момичета, много хубави темички, ама никак нямам време да чета сега. Само моля някой да ме насочи - търся си кройка на съвсем обикновено бюстие - без каквито и да е презрамки, връзки и тн. - съвсем изчистено - то върможност с цип на гърба или копчета отпред - до края на месеца трябва да е ушито, т.е. имам една седмица  Sad само!
Моля за помощта ви - аз съм само любителка и трябва и повече да ми се обяснява, щото шия и от скоро  Wink
Предварително ви благодаря

# 515
  • Мнения: 1 934
Меги, препоръчвам ти да си купиш списание с такава кройка или направо такава единична кройка. Хубаво би било да има обясненията на български език, защото мисля, че ще трябва да сглобяваш доста парчета и трябва да ти е ясно кое какво е  Simple Smile

# 516
  • Мнения: 27
Меги, открих описание за ушиване на подобно бюстие в един руски сайт http://club.osinka.ru/topic-3722 . Дано ти помогне.

# 517
  • Мнения: 824
от скоро и аз имам машина,но все още гледам модели и крийки и се чудя,какво да си ушия Laughing
И още един въпрос,как си правите кройките,има ли някакви формули за изчисление и за конструиране?

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 15:36 от mama 123

# 518
  • Мнения: 477
Здравейте момичета имам два въпроса първо- уших си  чанта но  стои много сплескана и формата и не се вижда как да я направя да стои изправена и второ имам едни боти искам да си ги направя чизми ама не знам какво да сложа че да стоят изправени.Ако някой може да ми даде съвет ще ви бъда много благодарна

# 519
  • Мнения: 13
Здравейте
Аз също отдавна не съм ви писала. Надявам се до края на тази седмица да ви кача каквото  заших през лятото, че малко да мръднем форума, че сме много несериозни Laughing
Мимс за чантата си мисля, че и от магазина да си купиш като и махнеш пълнежа и тя ще е безформена. Иначе другия вариянгг се мисля може би още като си я шила с нещо като картон или нещо подобно. А за чизмите  има един сайт на www.giannyl.com  дано не излъгах със сайта там една мадама си направи ботите на ботуши имаше го на видео. Може и в тази тема да го има този сайт.
Момичета кажете знаете ли някъде сайт където при излизане на Patrones Boutique или други подобни издания могат да се прегледат предварително? За Бурда знам в Осинка но само за нея.
Хайде лека нощ Stop

# 520
  • Мнения: 477
Благодаря за отговора но чантата стои много сплескана и си мисля ако сложа някакъв шнур в краищата не знам дали ще стане ама ще пробвам.А за ботите ще пробвам да ги направя ако не стане ще направя гети и ще ги нося така. Някои питаше за бурда и бутик аз си ги купувам редовно но вече съм решила да не купувам борда защото е много скъпа пък от нея нищо не съм ушила от доста отдавна ,бутик не е излизал от два месеца на пазара и иначе списанията излизат ж началото на месеца излиза бурда на 02-03, бутик малко след това един два дена  а патронес към средата ,но ако имате на кого да кажете да ви ги запазва защото  реповете получават много малко бройки от списание и бързо свършват

# 521
  • Мнения: 13
Здравейте
пускам един линк към епизод на "Стъклен дом" тъй като не можах да направя копи и пейст като снимка. На 1,03 минута Яна Маринова е със страхотна рокля, сиво лъскава. Някой има ли си на идея как се крои

# 522
  • Мнения: 13
Извинявам се че сега пускам сайта, но снощи не съм го пуснала.
http://www.btv.bg/seriali/glass-home/videos/video/705126739-Stak … om__Epizod_3.html

# 523
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Извинявам се че сега пускам сайта, но снощи не съм го пуснала.
http://www.btv.bg/seriali/glass-home/videos/video/705126739-Stak … om__Epizod_3.html

  Сигурна ли си,че е в този епизод,аз нещо не я видях роклята на 1,03 мин.

# 524
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
  Упс,видях я,извинявам се.
На 1час и 3мин.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт