Обувки - 2

  • 54 067
  • 643
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 8
 Close

Исках тези, бяха останали само един номер - 39, намалени на 99... и ми ги отмъкнаха под носа, за 2 часа...

Утеших се с тези  Crazy Айде да са ми честити!  Mr. Green

# 436
  • Мнения: 364
Close

Исках тези, бяха останали само един номер - 39, намалени на 99... и ми ги отмъкнаха под носа, за 2 часа...

Утеших се с тези  Crazy Айде да са ми честити!  Mr. Green

Не се ядосвай, Хриси! Честито!   Grinning

# 437
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
Хриси, честито и от мен! А моите крака от раждането ( или от топлината тук) са ужасно подути.

# 438
  • Мнения: 364
Тина, дано скоро спаднат! Да не би да си събрала много вода?

Aз пък в едно състояние на нехаресване.. Гледам, гледам.. И нищо не ме грабва..
Тези, тези, тези, тези и тези не са лоши, но нещо им липсва..

Да допълня и евентуално от цветните- тези, тези, тези, тези, тези, тези, тези, тези, тези, тези и тези бели... И тези на Армани Grinning

Последна редакция: сб, 05 юни 2010, 22:48 от Лили - Лу

# 439
  • Мнения: 8
Titina,

чакаме информация относно тази част от изречението ти:  А моите крака от раждането...   bouquet

Лили, препънах се в няколко чифта 37 номер днес, докато се колебаех.  Mr. Green Ще ти покажа, но май ще е утре.  Cry

# 440
  • Мнения: 364
Хриси, виж какво още допълних горе.. искам един модел да си поръчам, но не знам какво ми става днес.. Не мога да реша..

# 441
  • Мнения: 616

Цветния ред почти всички ме грабват, но Армани-то е  Heart Eyes особено в бежово или ливаво...

# 442
  • Мнения: 364
Цветния ред почти всички ме грабват, но Армани-то е  Heart Eyes особено в бежово или ливаво...
newsm53

Единственият проблем е, че отпред кожените ленти ми се виждат доста тесни..
Ако ще поръчвам, трябва да стане днес, за да ми ги доставят преди да изчезна по италианско.

П.П. Момичета, 37-ми от моя човек Pucci в син сатен и от двата модела  на Le Silla свършиха.. Розовите на Padovan са ми прекалено куклени, а на LeSilla в златно грубеят. Останаха фаворитите Армани (примерно в бяло) и този модел на Pucci в синьо.

Последна редакция: сб, 05 юни 2010, 23:13 от Лили - Лу

# 443
  • Мнения: 364
Затворих очи и поръчах и двата чифта.. Каквото е- това!
Обещавам да карам остатъка от месеца по-скромно Twisted Evil

# 444
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
Titina,
чакаме информация относно тази част от изречението ти:  А моите крака от раждането...   bouquet
На 24 май се роди сина ни Калин: http://www.flickr.com/photos/23538286@N06/
Тук след секцио слагат едни неща на краката, да те масажират, за да не се обездвижваш. Според мен заради това ми се подуха краката. Имам толкова много операции и лежане по болниците, такова нещо не ми се е случвало. Да не кажа, че какъв колан ми бяха сложили- не можех да дишам.

# 445
  • Мнения: 276
 Лили Лу, страхотен избор, както винаги! Със здраве да ги носиш! Арманито в какъв цвят ги взе? На мен тюркоазеното ми хвана окото.

Титина, много е сладък синът ти! Много радост да ти носи!

Последна редакция: нд, 06 юни 2010, 09:12 от stasi8510

# 446
  • Мнения: 364
Стаси, първо тюркоазеното исках, но после смених с бяло, защото имам повече светли летни рокли, на които белите ще им отиват. Като дойдат, ще видим как стоят на крака..

Тина, много неприятно! Направо не знам какво да те посъветвам.. Дано нямаш болки!
Калин е невероятен! Красиво име!  Heart Eyes

# 447
  • Мнения: 8
Лили, толкова ме кефиш, когато действаш със замах. То това е формулата: желязна ръка в кадифена ръкавица. Перфектен избор! От тези, които щях да ти показвам, само едни публикувам, ти беше поръчвала подобни, но бяха големи. Все някоя Булка  Mr. Green пък може да хареса тези, доста са изгодни: ето

# 448
  • Мнения: 8
Titina,

поздравления и искрени пожелания да имаш вдъхновяващо майчинство с Калин, а той - прекрасно детство с майка като теб!   bouquet

# 449
  • Мнения: 364
Лили, толкова ме кефиш, когато действаш със замах. То това е формулата: желязна ръка в кадифена ръкавица. Перфектен избор! От тези, които щях да ти показвам, само едни публикувам, ти беше поръчвала подобни, но бяха големи. Все някоя Булка  Mr. Green пък може да хареса тези, доста са изгодни: ето

Ммм..Благодаря  Heart Eyes

Обувките са супер, но май не са за мен! Ходя малко несъобразително и белият облечен ток го отписвам след първото ходене!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт