Жената ЛЪВ-За мен върхът,за другите останалото-22 част!

  • 15 866
  • 731
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Почетен член на групата:
Даничка-баничка, малката Чочка Very Happy

Събрали сме се тук ЛЪВици, горди мами, съпруги и госпожици...


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу


TessaMon

Сис

Джуличка
M_Nik
ReaNora
Madam Stasita

Даничка- Лъвичка в памперс
...........мама


stefka.k
Чочиии



hayasy

tediko


Лилянчо

addrianna
vaflichka

didiana
Синеоч

wee.jess
maminnkata

Felicity.


benighted

Cvetina-71
Бодливка

Lord of the Dark


Kamence
Гергина

polin_a

Бенджи 2710


Дариии

Чили

Вени***



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
,19, 20, 21

Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 22:37 от Чочиии

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 6 210
Пу, първа! Мерси, Чоч  Hug!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 004
хайде и аз тук да не пропусна нещо, като дърта клюкарка  hahaha Joy

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
 Hug

# 5
  • Мнения: 549
Чочи,благодарско за темичката.Много е готска.  bouquet

 


# 6
  • Мнения: 156
Лелеееее, и аз на първа страница Shocked
Кой не ме е видЕл Whistling Crazy
Чочи, благодарско! Hug
Стефке, дЕка си марИ?

# 7
  • Мнения: 699
Малеееееее, излязох за 30 мин. и вие изписахте старата и нова тема пуснали даже.

Теди, браво на голямото дете, пък представи си и малкото като порасте! Много е мило, като четох чак ми се прииска момченце, а в това време си помислих и за Поли, че все се оплаква от недостатъчно внимание, а пък Ник е още малък.

Пол, спокойно мила, Ник след някоя и друга година ще ти прави изненади и на теб.

За бой съм, ама ще се оправя и поправя Чочи  Hug  bouquet за хубавата тема.

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 15:32 от hayasy

# 8
  • Мнения: 250
 Embarassed

Светле,10х за кафето   bouquet

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
ЧЕкайте и аз да се намърдам У новата тема, Чочи,   bouquet!

Последни новини от обстановката в Пловдив: снегът се топи и трябва да се върви с чадър, че току нещо пада връз главата... В очакване на новия циклон сме  Wear Umbrella

# 10
  • Мнения: 2 274
  Малиииииииии, Норче, тоз март месец трябва да си го изтриете от календара. До 15.03 ша го пишем Февруари, а от 15.03 нататък - Април и нЕма да има катастрофи  Mr. Green! Добре, пак че е малкия дявол!
  Аз да ви кажа, хич не го тача 8 март. Вчера дори бях забравила, че е празник, а мойте цъфнаха на вратата на спалнята с 2 букета нарциси и подаръци  Mr. Green. В първия момент си помислих: А какъв е повода?, но после ми светна  Joy Joy Joy!
  Да ви кажа и у Гречко вчера е било ужасно времето. майка каза, че е валял сняг с нежен какаов цвят /от Сахара/. Имало е ужасна буря и нямаше никаква връзка с тях - ни нет, ни мобилен, ни домашен телефон. Чак тази сутрин успяхме да се чуем.
  Чоч, благодарско за темата   bouquet!
  Добре дошла и на новата Лъвичка   bouquet! Дано не сме я притеснили с нашто фамилиарничене, ма то ние сме си таквиз  Mr. Green.
  Норче, кат си решила, че онез печенките са пържолки и туй то  Joy! Мисля довечера пак да пекна едни агнешки порции с праз  Peace.

# 11
  • Мнения: 156
Момичета, благодаря ви за похвалите, за моето дете Blush Няма да му давам да чете тук, щото Ша сА възгордее много Mr. Green
Наистина много мило ми стана и на мен! Поли, имай търпение, душо! Искам да ти кажа, че му е за първи път и изобщо не съм го очаквала, то за това съм и толкова изненадана Crazy
Хаяскоооо, дай Боже и дребчо да е толкова внимателен! Тогава - кой е кат мен Whistling Laughing

# 12
  • Мнения: 2 274
Теди, браво на Митака! Ама да ти кажа, то е от зодийката! И Вили ми е такъв. Редовно събира от закуската, за да купува подаръци. За НГ, за РД, за Баба Марта. Има ли повод, той е спестил. Като беше малък, това му беше най-голямата мъка по празниците - че не може да купи подарък  Laughing.
За тва ми е чудно като кажат жените : Мъжете -козирог са много студени и безчувствени!. Глупости! Такива са ни чувствителни и добри децата!

# 13
  • Мнения: 9 776
Да се запиша ли newsm78, да не се ли записвам newsm78?

# 14
  • Мнения: 250
За тва ми е чудно като кажат жените : Мъжете -козирог са много студени и безчувствени!. Глупости! Такива са ни чувствителни и добри децата!
И големи глезльовци понякога /поне Йоан е така отвреме-навреме/ Peace.И е много галантен към момичетата,който харесва /нищо,че веднъж Йоан удари 1 момиченце от ДГ с 1 кофичка по главата,за да му обърне внимание  ooooh!./

Да се запиша ли newsm78, да не се ли записвам newsm78?
Запиши се  Peace
Какво ти тежи сега на душицата?

Общи условия

Активация на акаунт