Влюбена съм в друг!

  • 36 964
  • 227
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,
аз съм на 26 години и от 6 месеца съм мама на едно прекрасно бебче. С таткото живеем на семейни начала, без брак. До тук добре, но..... аз обичам друг мъж!
Това нещо страшно ме измъчва, няма да ви казвам колко безсънни нощи съм имала. За да ви стане ясно ще разкажа на бързо историята ни. С приятеля ми сме от доста време заедно, но чувствата ми към него вече изобщо не са същите. Съвсем не искам да обвинявам него за всичко, но неговото никакво отношение вкъщи ме накара в крайна сметка да се поддам на изкушението. У дома аз съм жената, аз съм мъжа, аз съм майката и бащата! Ами писна ми! Той се връща от работа и отива да си кара неговата работа- вечеря, гледа филмче, почива си... ами аз кога? Отношението му към мен е като към вещ- има я вкъщи и не се налага постоянно да ходи да и се радва. Веднъж ми каза, че имам дете и работата ми е да съм си у дома, къде съм тръгнала да излизам. По празниците очаквам някое цветенце ако майка му се е сетила да му се обади и да го напомни....
Не искам да ви занимавам с всички малки неща, които ме дразнят, но искам да разберете как се чувствам..... като вещ и в същото време поела на плещите си отговорността както за женската, така и за мъжката работа у дома. Искам да знам, че имам стабилен мъж зад мен, да усещам подкрепата му и да знам, че ме обича.... Вярно той е добър характер. Не вика, не "ходи по жени", не пие и не скитосва до ранни зори по баровете, но....
Преди около година и половина в живота ми се появи друг мъж. В началото беше само симпатия, но после всичко бързо прерастна в любов и от негова и от моя страна. Започнахме връзка. Когато разбрах, че съм бременна и му казах видях тъгата в очите му. ЗА моя изненада той вместо да се отдръпне от мен каза, че ще е до мен във всяка ситуация и , че ме обича и няма да ме остави. Заедно решихме, че докато съм бременна няма да имаме сексуална връзка. Виждахме се всеки ден и си казваме 'обичам те" по 300 пъти по телефона и толкова. На 2 пъти аз реших обаче, че е по-добре да спрем, че няма смисъл- аз съм бременна от друг! Не се получи- резултата беше, че плачех по цял ден и в момента, в който го видех се гушвах в него и решавахме да спрем да се тормозим а да си живеем както искат сърцата ни. И така, аз родих и 2 месеца след това отново можеше да сме заедно. Чувствам се ужасно щастлива с него. Той ме кара да се чувствам като истинска жена. Винаги съм търсела това и сега го имам, но не от бащата на детето си. Ето това не мъчи......... МИсля да изчакам детето да стане на около годинка и ще го напусна. Заедно с детето ще започнем нов живот. Но мисълта за това не плаши много. Не знам как да постъпя, дали не бъркам.
Имам нужда да чуя и вашите мненеия, защото няма на кого да споделя за всичко това.
Без значение дали ще ме подкрепите или няма да одобрите поведението ми- просто имам нужда да чуя и друго виждане по въпроса.
Благодаря на всички ви!   bouquet

# 1
  • Мнения: 60
слабичко съчинение - клиширана история , сладникава  - в стил латино (или турски) сериал , липсва й емоцията на истинското преживяване ...

# 2
  • Мнения: X
От това,което си описала,едва ли ще обикнеш отново мъжа ,с когото живееш в момента.
Не разбирам обаче,след като имаш връзка от година и половина,защо още си с настоящия?
Мъжът ,в когото си влюбена ,не иска ли да живеете заедно?
Ако на него му е добре така,ти с настоящия, и срещи отвреме-навреме,имаш право да се страхуваш.

# 3
  • Мнения: 730
Не мисля, че мнението на когото и да било като страничен човек има решаващо значение, освен това ти доколкото разбрах си взела решение. Не обсъждате ли този проблем с таткото, какви са аргументите за това, че се държи с теб като с вещ? Ти най-добре чувстваш какво ти е, щом мислиш, че си намерила човек, с когото да си щастлива- успех!  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 841
Заедно решихме, че докато съм бременна няма да имаме сексуална връзка.

 newsm78 Това пък защо? Май е било по-важно да нямате сексуална връзка ПРЕДИ да забременееш... Апропо, как си сигурна кой е бащата на детето ти? И защо подновихте сексуалната си връзка точно 2 месеца след раждането? Това някаква карантина ли е, какво?
Ако ще напускаш сегашния си партньор, защо трябва да чакаш една година?
Егати темата  ooooh!

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Имаш право да бъдеш щастлива. Обмисли бъдещето си във всякакви варианти и действай.

# 6
  • Мнения: 1 567
Уф,
Поредната ситуация след раждането на детето. Изведнъж розите и розовите сърца свършват и започва "здравей реалност"... Mr. Green
Идват задълженията.... Mr. Green
с това визирам първата част от поста на авторката...
 
Колкото до втория параграф - според мен по-скоро на латински сериал го избива ... С две думи пълен отврат

# 7
  • София
  • Мнения: 687
Аз честно казано не мога да те разбера - за мен ти реално имаш връзка с един човек, а забременяваш от друг и решаваш да бъдеш си биологическия баща на детето си, а не с мъжа, когото обичаш... Да оставим настрана въпроса защо си забременяла от човек когото не обичаш, пак не мога да разбера защо си още с него - особено, ако другият наистина те обича и е бил до теб през цялото това време... И защо ще чакаш детето да стане на 1г.?

# 8
  • Мнения: 403
Направи това ,което за теб е най-добре ,а и за детето също..Ако другия мъж приеме и детето ти защо да не сте заедно.Човек трябва да се чувства щастлив,нали всеки за това се е родил.

# 9
  • Мнения: 11 574
Аз не разбрах откъде си сигурна на кого е детето  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 0
Човека,когото обичам иска да живеем заедно и да се грижи за детето ми.
Колкото до това, кой е бащата- сигурна съм , че е приятела  ми, защото знам точно кога се случи!
Искам да изчакам малко, за да бъде детето не толкова зависимо от мен. Сега ЦЯЛОТО ми ежедневие е ангажирано с него.
И да- прави сте- няма да обикна повече приятеля си, но това, което ме мъчи е , че ще го нараня много. В друг момент си казвам "А той какво прави, за да ме задържи?" . Това ме измъчва, не искам да го наранявам, но не искам да съм с него, просто не мога вече. Не ми трябва съквартирант, а някой, който да ме кара да се чувствам като ЖЕНА!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 217
Харесва ми, че въпросния страничен те е подкрепял и докато си бременеела, но....ако се разделиш с мъжа ти, дали ще е както досега....Имам предвид, сигурна ли си, че ако изведнъж се окажеш свободна и избереш него, той няма да хукне - защото ще е съвсем различно после....Няма да е само гушкане и цункане, ще има отговорности, задължения....
Прецени ситуацията много добре, въпреки че като си влюбена толкова, незнам колко здрав разум ти е останал Laughing Hug

# 12
  • Мнения: 11 574
Колкото до това, кой е бащата- сигурна съм , че е приятела  ми, защото знам точно кога се случи!

Искаш да кажеш, че в месеца, в който си забременяла си нямала контакти с друг, освен с бащата на детето. Иначе не виждам как можеш да си сигурна за момента, в който е станало  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 2 217
Колкото до това, кой е бащата- сигурна съм , че е приятела  ми, защото знам точно кога се случи!

Искаш да кажеш, че в месеца, в който си забременяла си нямала контакти с друг, освен с бащата на детето. Иначе не виждам как можеш да си сигурна за момента, в който е станало  Laughing

Е, ако с другия са се пазили - с презервативи да речем, пък с мъжа й не....Ти пък....

# 14
  • Мнения: 11 574
Е, ако с другия са се пазили - с презервативи да речем, пък с мъжа й не....Ти пък....

Е, на моята колежка "презарватива" сега ще е първи клас  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт