Кандидат кмет раздава адапте в Шейново

  • 3 419
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 655

Кандидат за кмет раздава адаптирано мляко на родилките в “Шейново”?...

БРАВО!
Как имаш сили да се бориш с вятърни мелници?
Добре си го написала.
А къде го прати и има ли ефект?

# 16
  • Мнения: 7 837
Ама, чакайте малко, това си е вид предизборна агитация.
Трябва да ги у4и на кърмене ли  Mr. Green
А и ако една подарена кутия адаптирано, ще откаже една майка от кърменето (ако е решила, 4е иска да кърми), тогава за какво си говорим  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 161
Casey, не ти ли е ясен механизмът? Една кутия със сигурност няма да те откаже, но ще те подкани да дадеш добавка в подходящия момент, вместо да държиш на гърдата, след това кърмата ти постепенно ще намалее и хоп - до 2-я месец вече си гарантирано потребител на адаптето, защото "нямаш кърма".

А че е предизборна агитация е ясно - старае се човекът и както казах може и да не е виновен, че не знае, че така не бива... Ама нали някой все трябва да му каже?

Пела, има шанс и у нас. Преди време пуснах тема за реклама на Нестле Джуниър. Текстът беше: "Чаша Нестле Джуниър на ден - най-добрият старт за мен." И аз запитах откога адаптето е по-добро от майчиното. Тогава ме изяде с парцалите една известна тук личност, задето се възмутих, но факт е, че явно и на други е направило впечатление (далеч съм от мисълта, че рекламодателите четат форуми и са видели моето скромно мнение), защото рекламата повече не я видях. А тези дни се появи отново, но с променен текст: "Две чаши Нестле Джуниър на ден - здравословно е за мен." Което си е ОК и няма проблем вече, според мен. Нека се рекламират, сигурно са добри, само да не го правят за сметка на кърменето и кърмата. Защото дори и на техните кутии си пише, че кърмата е най-подходящата храна за бебето.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 896
Днес следобяд докато се разждахме с Дона в парка Заимов ни нападнаха репортер и оператор от предаването на Марта Вачкова...Дона се скъта, ама аз не...та, интервюираха ме, питаха ме по колко часа на ден  отделям на детето (ама че въпрос)...дали имам време за мен и т.н...И КАК МЕ СЪРБЕШЕ ЕЗИКА ДА КАЖА НЕЩО ЗА КЪРМЕНЕТО И ПОСЛЕ, УЖ ЧЕ ИМА ВРЪЗКА, ДА КАЖА И ЗА ГЕРДЖИКОВ ЧЕ Е РАЗДАВАЛ АДАПТЕ, ама нейсе...не посмях, щеше да е грозно

# 19
  • Мнения: 7 837
Една кутия със сигурност няма да те откаже, но ще те подкани да дадеш добавка в подходящия момент
Всичко опира до нагласа  Simple Smile
Аз ли4но, още с изписването си купих една кутия, която в последствие подарих  Wink

# 20
  • Мнения: 7 837
Днес следобяд докато се разждахме с Дона в парка Заимов ни нападнаха репортер и оператор от предаването на Марта Вачкова...
Малко ОФФ - дребни4кия репортер ли беше  Wink
Що не му каза  Simple Smile Аз откога го врънкам да направи репортаж за кърменето  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 2 896
Днес следобяд докато се разждахме с Дона в парка Заимов ни нападнаха репортер и оператор от предаването на Марта Вачкова...
Малко ОФФ - дребни4кия репортер ли беше  Wink
Що не му каза  Simple Smile Аз откога го врънкам да направи репортаж за кърменето  Wink

да, дребничяк такъв един смешен  Laughing  щял скоро да става баща (или поне така каза)

# 22
  • Мнения: 1 896
Пратих го до бТВ, БНТ, 24 часа, Труд и Сега. Да, и на една бременна приятелка, която работи в Медиапул. Не знам дали някой ще обърне внимание, утре ще погледна вестниците, за телевизиите не се надявам особено. Освен това не си правя илюзии - медиите също обикновено защитават нечии интереси, политически и т.н. Но дори това понякога може да се използва.

# 23
  • Мнения: 3 161
Една кутия със сигурност няма да те откаже, но ще те подкани да дадеш добавка в подходящия момент
Всичко опира до нагласа  Simple Smile
Аз ли4но, още с изписването си купих една кутия, която в последствие подарих  Wink
Така е, но не само. Аз имах нагласа да кърмя, но нямах информация; и като не достигаше след излизането от болницата - какво мислиш направих? Ако не ме беше накастрила тогава приятелка, че дохранвам, отдавна да сме забравли за кърменето... и така се случва при повечето майки у нас. А ти ако си раждала в Щатите и педито ти е дал нужното инфо, нагласата след това наистина е достатъчна.

# 24
  • Мнения: 7 837
да, дребничяк такъв един смешен  Laughing  щял скоро да става баща (или поне така каза)
Лъже, лъже  Laughing

А ти ако си раждала в Щатите и педито ти е дал нужното инфо, нагласата след това наистина е достатъчна.
В Бг си раждах  Wink

# 25
  • Мнения: 3 926
Аз пък не си купих адпте. Нито шишета, ама това, защото ми бяха подарили две малки авентски на училището на 9 месеца. Ама аз толкова ги и ползвах. Чак сега "обърнах" глава към тях, че си взех помпа и се цедя, защото съм примерна кандидат-магистърка Mr. Green
Иначе миналия месец купих едно шише на НУК за чая на шушулката Grinning

# 26
  • Мнения: 3 550
Малееееее, тоя ще го направят на бъзе и коприва, ако научат конкурентите. Хеле пък оная мацка, как `и беше името. Ще имат ли предизборни диспути?

# 27
  • Мнения: 7 837
Малееееее, тоя ще го направят на бъзе и коприва, ако научат конкурентите.
Защо  newsm78
Това нещо се нари4а предизборен PR  Wink
Ако пък си изпълни след време и поетото обещание, още по-добре  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 072
Тук е забранена рекламата на адаптирано мляко за кърмачета (до 6 месеца). Където и да било, списания, телевизия и т.н. За всеки случай влязох в страницата на Нутрилон да проверя. в асортимента им пише:
мляко до 6 месеца: По закон е забранена рекламата на мляко до 6 месеца. Ето защо ви информираме само за продуките си над тази възраст.
А първото изречение на страницата им е "Най-естествената и по тази причина най-нормалната храна за бебето ви е кърмата".
За мен това нещо в Шейново не е нормално.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 254
Може пък да се зарадва на подаръка и да си направи течен шоколад!  Mr. Green
Я аз малко спам да хвърля - може ли да ми дадете рецептата за домашен течен шоколад (може и на лични); помня, че майка е правила и беше мнооого вкусен. Blush

Общи условия

Активация на акаунт