Колко марки АМ сменихте?

  • 13 901
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 613
От както е на АМ (5-ти месец), винаги е било Аптамил.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 219
След като спрях да кърмя започнах да давам Аптамил и не го смених.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 676
От както ми спря кърмата пробвахме няколко млека- да оточня че сме на 2 месеца и сме на АМ от около 1 месец Tired
Първо започнахме с Фризолак- от паника първо казах на таткото тази марка
Яде я 2 дни и започнах да се шашсам за запек- купихме Фризовом,заради повръщането/по съвет от форума/и започнахме да ги смесваме. Беше мн. добре но ме подхлъзнаха да взема Аптамил- било по-добро и сега сме с него- остава ни още един пакет но нещо не ми се нрами- акаме зелено, и не всеки ден, а с Фризото беше жълтичко и доста редовно.
Така че мисля отново да минем на Фризовом- май според мен бяхме най-добре а и коликите понамаляха- но най вече заради пустото зелено аки- много ме притеснява
Това е голям съм екснериментатор- и то за 1 месец!!! Twisted Evil
дори се замислях и за Хумана- пак от препоръки но се отказвам  ooooh!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 440
Започнахме с Аптамил на 3,5 месеца. Направи ми фонтан .Минахме на Фризосой . После НАН ХА . Следва Аптамил - отново .Този път без проблеми . Последно купувах Хумана ... От скоро : Да живее киселото мляко !!! Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Пандора,дали не отвори кутията  Laughing Laughing Laughing
Аз смених НАН-а с Омнео за 2 дни ,заради запек.Малкия категорично го отказа,а и на мен ми горчеше на вкус!Върнах се на НАН .Сега от около 2 седмици сме на Нестоген (четох му съдържанието е 97% сходство с НАН) по финансови съображения!Това сме ние с 3 марки  Hug

# 20
  • Мнения: 5 299
Е аз не мога да се класирам тука - сменила съм само 1 път млякото, с Фризовом - като си мислех, че ще спре да повръща, но нямаше ефект и се върнах на старото си мляко Peace

# 21
  • Мнения: 5 577
Отговор 4, не сме го смянали.

Нан, и само Нан!

 Peace

# 22
  • Мнения: 1 028
Бяхме на "Фризолак" и не че е лош,но минах на "Нестоген" на Нестле,тъй като сравних таблиците със съдържащите се компоненти,които са абсолютно същите с тази разлика,че "Нестоген" съдържа и желязо,което в 1-ия липсва."Фризолак"купувах по 6.48лв,а "Нестоген" по5.00лв.

# 23
  • Мнения: 1 187
След като спрях да кърмя започнах с Аптамил.Много го хареса,ака си редовно и не смятам да сменям! Naughty

От днес вече яде по 150мл.

# 24
  • Мнения: 1 645
Започнах с Аптамил,но малкият много връщаше от него.
После минах ме на Блемил(една специална формула) и карахме 2 месеца на него.После пак се върнахме на Аптамила.
Значи сме пробвали 2 марки.

# 25
  • Мнения: 527
Две! В болницата го храниха с Фризолак и за вкъщи взех такова, но много се запече и минахме на Милумил, вече сме на 3-ката, не смятам до годинката да го сменям, след това може да минем на Нестле.

# 26
  • Мнения: 3 042
Фризо 1, Нан 1, Фризовом, Фризо 2, Фризо 3,Нестле джуниър, Милумил 3, ХИП 3. Днес му купих Селия 3 и  Thinkingмисля с това да продължим и за в бъдеще /но ще видя той какво ще мисли/
Та марките станаха 5.
Започнах да дохранвам с Фризо 1 /по съвет на педи, а и казах, че малкия  много повръща/ - повръщаше и се запече. Смених с Нан 1 - повръщаше, запекът се пооправи.  На всяка консултация казвах на педито, че малкия повръща много, а тя ми казваше, че те всички бебета повръщат до към края на 3м. В началото на 4м стана по-подвижен и започна да повръща още повече - почнах Фризовом - повръщтането намаля значително /преди повръщаше на всяко хранене, дори и 3ч след като е ял; с Фризовома не повръщаше ако повърнеше то беше в рамките на 1ч след хранене и значително по-малко като количество/. В края на 9м отказа да пие Фризовома.  Пробвах с Фризо 2 - и него не искаше. Накрая от чудо го захраних с кисело /по-гъсто е и ми беше  по-удобно за даване с лъжица от АМ/ и него не пиеше, но поне с лъжица го ядеше, докато в началото на 11м и него отказа. След като го захраних от кухнята на 11,5м му слагах Фризо 2 в супата, след годинката минахме на Фризо 3. След годинката спря напълно да повръща. Веднъж в магазина нямаше Фризо 3
и купих Нестле джуниър
- до скоро му давах него /пак не щеше да го пие, а го слагах в супата/. Прочетох, че Милумил е за по-капризни деца и реших да пробвам дали ще го пие. Купих Милумил 3 - не го пи, но пробвах да го дам с лъжица / ама това рядко мляко дори и сгъстено с бисквити трудно се дава с лъжица/ и го яде. Купих Хип 3  с вкус на ябълка и круша и него не пи, но то се оказа по-гъсто и с бисквитки беше лесно да му го давам с лъжица. Но прочетох, че е състено с нишесте. Бях решила да му давам Нестле джуниър /в супата/ и Хип 3 /понякога за закуска с бисквити/, но разбрах, че млякото Селия е по- гъсто. Наистина Селия 1 е сгъстена формула. Селия 3 е за над годинка и съдържа бифидус /както Нестлето/ и за това реших да минем на Селия 3 /в супата/ и Селия 1 /понякога за закуска с бисквити/ - поне са от една марка, а и в тях няма нишесте.[/size]

Последна редакция: пн, 13 мар 2006, 08:54 от rubi

# 27
  • Мнения: 344
Не съм сменяла, от както се е родила е на Фризолак.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Ние сме на Фризолак и Фризовом.Пробвахме с Аптамил,но се подрискахме.

# 29
  • Мнения: 1 190
Така, хайде и ние да се запишем:

Първо - Фризолак - ужасен запек, ама ужасен!
Второ - Фризовом - същата история, без промяна!
И от третия месец сме на Милумил - нямаме оплаквания Peace

Общи условия

Активация на акаунт