ЧХГ РАСТЕ ,НО БАВНО.....

  • 13 174
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте,момичета.Моля помогнете ми...
На 14.02.10г ми беше второто ИКСИ на замразен ембриотрансфер.На 25.02/12 ден трансфер/,ЧХГ -50,на 02.03/17 ден от трансфер/,ЧХГ-370 .
 На 07.03/22 ден от трансфер/,д-р Стаменов ме повика на преглед.
Предчувствах,че е рано,но все пак се видя малка точица,и ми каза да отида на 16.03 отново.
Приемам в момента утрогестан,преднизолон,естрофем,фраксипарин,аспирин протект и неопуген.
Притеснява ме ,че  нямам никакви изразени симптоми за бременност.
Вчера 10.03 пуснах ново ЧХГ-1765,и се уплаших ,че е ниско за 25 ден след трансфер,и днес отново пуснах ЧХГ-1850.
Смятате ли ,че ЧХГ-то  нараства твърде бавно?

Благодаря ви предварително. Simple Smile

# 1
  • софия
  • Мнения: 1 201
Според мен е много индивидуално нарастването-във всички таблици, които има из нета изрично си пише, че посочените стойности са ориентировачни и при всяка жена темпа на нарастване е строго индивидуален
Аз бях в болница след трансфера ми и ми изследваха чхг общо 3 пъти-като стигна 340(някъде между 11 и 15 ден след трансфера, но не си спомням точно, а и аз съм с близнаци) казаха, че няма смисъл от повече изследвания на чхг и от тук нататък чакаме да видим точка, след което ембрионални структури и сърдечна дейност-така че според мен няма смисъл да си изследваш повече чхг-то-точка се е видяла, сега на 16.03 стискам палци да видите и сърчице Hug Hug

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
Според мен за сега няма място за притеснение  Peace Както е казала Моззи Тези стойности са само НАСОЧВАЩИ – при всяка жена новата на ЧХГ могат да нарастват различно.
По-добре се успокои и не търси признаци -прекалено е рано за тях .При мен се появиха в края на 2 месец ,освен това изобщо не е задължително да имаш някакви признаци  Peace
Стискам ти палци и на 16.03 да се похвалиш с положителни новини  Praynig Praynig Praynig

# 3
  • Мнения: 4 302
eima , след прегледа според мен няма нужда да пускаш ЧХГ. Игра на нерви е.
Честита точка! Wink

# 4
  • Мнения: 1 186
щом расте е добре. пожелавам ти следващия път да чуете и сърчице. не се стресирай повече с това, как расте чхг-то, а си почивай и мисли позитивно. успех ти пожелавам. Praynig

# 5
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Според мен ЧХГ-то ти е добре. Не е необходимо да се увеличава точно два пъти като по учебник. Честита точица! Следващия път да чуете сърчице!

# 6
  • Мнения: 63
Mомичета,благодария за подкрепата.Надявам се във вторник да се похваля поне с хубаво сакче.

# 7
  • Мнения: 4 302
Само забравих да ти пиша, дано те окуражи - на първия преглед 21-22 дни след трансфера, едното бебе се видя. Видя се и сърдечна дейност. Другото също се видя, но док дори не го измери, нито му гледа нещо.

# 8
  • Мнения: 63
Верата,благодаря много,мила.Дано е късна имплантация,защото и сакчето и точицата бяха много миниатюрни.Д-р Стаменов каза,че е ок за 22 ден,но знаех,че му се искаше да види повече.Дано сте ми на късмет с Мози с тези лентички.Желая ти щастливи мигове с бебоците и да са много здрави.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 841
Няма да му помогнеш да порасне по-бързо ако се къхариш и тревожиш, мисли за хубави неща, намери си занимание, ако е писано ще стане, пий си лекарствата и късмет  Hug

# 10
  • Мнения: 3
Еима щте стискам палци за положителен резултат Party и на 16 непременно да ни кажеш какъв е резултата

# 11
  • Мнения: 63
Момичета,здравейте отново.Довечера съм на преглед,молете се всичко да е ок.ЧХГ продължава да расте-днес 31 ден 2245.Средно всеки ден с по 80 единици.Зная,че не е математика,но моя близка говори с Д-р Персенска тя казала,че за 2-3 дни се покачвали често само с по 100 единици и са с успешни бременности.Хванала съм се за тези думи и се надявам силно да видя хубав ембрион,а за пулс мисля,че още е рано,днес съм в 6 г.с. и 2 дни.Ще пиша след прегледа.Целувам всички,които следят темата ми.
















# 12
  • Мнения: 4 302
eima,  Hug Hug Hug Стискам палци!

# 13
  • Мнения: 945
Ще  се моля специално. Дано и сръчице има вече. Не е толкова рано да се види.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 367
Ейма  Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт