Отговори
# 660
  • Мнения: 640
Нищо ново не прочетох. Тези неща сме ги дъвкали 4 месеца. Някои дори сами
разкрихме Simple Smile

# 661
  • Мнения: 22 867
Интересно ми беше да го прочета, съжалявам за Мурат, бих искала да го харесват и обичат като нас, но явно там положението е друго. А и отношенията с колегите му са пострадали по .......понятни причини, да не ги повтарям.

rina-rina , благодаря, че го постна!   bouquet

# 662
  • Мнения: 510
Аз пък незнаех че семейството на Бурчин е чак толкова влиятелно.

# 663
  • Мнения: 640
Не четеш внимателно,а ще се наказваме Simple Smile. Може ли така?
Мурат за какво се е оженил тогава newsm78 newsm78

# 664
  • Мнения: 10 240
Не четеш внимателно,а ще се наказваме Simple Smile. Може ли така?
Мурат за какво се е оженил тогава newsm78 newsm78

Право в десятката  newsm10

# 665
  • Мнения: 0
Аз номинирам Евич за сценарист на годината.....ако я вземат в ЛиН рейтингът ще се утрои....време е Сабанджъ да не се надува,ами да вземе правилното решение,т.е. да покани Евич,тогава вече не ми се мисли за ролята на Ясемин.....а Евич може да направи роличка и за наша Туба.....

Здравейте  wavey
Гледам че съм липсвала на някои но ангажиментите преди всичко...
Аз подкрепям предложението на маги за номиниране на евич74 за сценарист на годината но мисля че от нейните свежи идеи по скоро има нужда друг сериал  newsm78
И за това говорят рейтингите...

А сега е време да видим какви ги е забъркал пак този "некадърен" Сабанджъ...

# 666
  • Мнения: 0
Ooooo,Имеджик радост за очите,така ми липсваше..... Hug

Ти за Гьонюлчелен не се кахъри....там нещата са ясни....най-добрия сериал...

# 667
  • BG
  • Мнения: 4 456
Аз пък незнаех че семейството на Бурчин е чак толкова влиятелно.
Абе знаехме, че всичката рода е в киноиндустрията, но не предполагахме, че са толкова дълбоки корените на столетния дъб Joy

# 668
  • Мнения: 0
Аз пък незнаех че семейството на Бурчин е чак толкова влиятелно.
Абе знаехме, че всичката рода е в киноиндустрията, но не предполагахме, че са толкова дълбоки корените на столетния дъб Joy

Да,акции в Асис....работите са били дебели,но пък Мурат показа талант,така че можем да си затворим очите за връзките,той беше перфектния за ролята,без него сериала......Татко Терзиоглу се е разсърдил за любовните сцени и това е обрекло съвместния бизнес и епомрачило отношенията помежду им...

# 669
  • Мнения: 28
Да, без Мурат сериала нямаше да е това, което е! Ама представяте ли си нашето дръвче Бурчи в ролята на Дефне  #Crazy Ужас!! Това ми е любимата героиня от тоя сериал и то благодарение на Селма, тя е великолептна. Добре, че не са предпочели Б. пред нея. Личи си че Томрис и Джевдет си разбират от работата.

# 670
  • Мнения: 0
Да, без Мурат сериала нямаше да е това, което е! Ама представяте ли си нашето дръвче Бурчи в ролята на Дефне  #Crazy Ужас!! Това ми е любимата героиня от тоя сериал и то благодарение на Селма, тя е великолептна. Добре, че не са предпочели Б. пред нея. Личи си че Томрис и Джевдет си разбират от работата.

И аз много харесвам Селма и ролята на Дефне,даже в началото на сериала нямах фаворит м/у нея и Туба

# 671
  • Мнения: 0
Здравейте, току що се включих.  Прочетох постнатото от Ринката. Мога само да кажа ,че Вашите предположения са ударили право в десетката, а сценариите на Евич: Бурчин в шубрака - удрят двайската!!!
Мога само да ви поздравя newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3525


# 672
  • Мнения: 10 240
Да, без Мурат сериала нямаше да е това, което е! Ама представяте ли си нашето дръвче Бурчи в ролята на Дефне  #Crazy Ужас!! Това ми е любимата героиня от тоя сериал и то благодарение на Селма, тя е великолептна. Добре, че не са предпочели Б. пред нея. Личи си че Томрис и Джевдет си разбират от работата.

Ами в ролята на Инджи? Пак ужас!  smile3511

 И в края на филма да се вземат с Аслан!!!!  luvbed 

И Туба и Мурат да им тропат на сватбата!!!!    rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

# 673
  • BG
  • Мнения: 4 456
Здравейте, току що се включих.  Прочетох постнатото от Ринката. Мога само да кажа ,че Вашите предположения са ударили право в десетката, а сценариите на Евич: Бурчин в шубрака - удрят двайската!!!
Мога само да ви поздравя newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3525



Мдааа, намерихме идеалната роля за Б, тя и сега размахва пистолети, в последната серия на Езел стреляли по нея и тъкмо се зарадвахме, че са я :убили". но се оказа че е била с бронежилетка Joy

# 674
  • BG
  • Мнения: 4 456
Значи и корекции си е правила и то чак в Германия, милата, какво ли още ще измисли Thinking

Общи условия

Активация на акаунт