Отговори
# 15
  • Мнения: 2 149
Здравейте, дружина!
Нина, темата е супер! Hug

Ние бяхме без Дидо няколко седмици, че тук само болни се тръшкахме, пък днес вече настана крайно време да си го вземем. Ей преди малко заспа, явно много се впечатли от новата - стара обстановка Joy Да видим как ще му е първа нощ вкъщи след толкова време с майка ми. Wink
Вече ходи изключително свободно, прави такива координирани движения, че ставаме за срам където не сме му направили прощапулник. Но и това ще сторим, идва РД на Тони и мисля да му направим мини-празник и на Дидко тогава.
Лека нощ на всички ви, да няма вампирясване, а утре мнооого хубаво да си починете!

# 16
  • Мнения: 16
А пък нашият прощапулник ще е утре Peace

# 17
  • Мнения: 399
Здравейте!
Всички болнички да оздравяват!  Hug И на мен ми е спечено,че Ноела подържа 38-38,8 от четвъртък следобяд... Rolling Eyes никакви други симптоми няма,ни кашлица,ни сопол,казва ,че нищо не я боли,храни се що-годе нормално,но е апатична и гореща...утре ще я заведа на спешен  Rolling Eyes А Диман е ок,веселяк и кротушко,мамин сладушко! Laughing Обикаля у дома уверено,бърбори нон-стоп и ме радва с най-усмихнатите очи на света!
Айде,чудна неделя ви желая! Hug

# 18
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добро ютро народе!

мимина да се оправя по-бързичко каката, че мен ми мяза и на варицелка. Дано да не съм права!

Аги добре сте си прибрали Дидко-бандитко. Значи вече сте добре!   Hug

Аз да се похваля - станах БАБА.  Laughing На племенникът ми му се роди дъщеричка Андреа - да е жива и здрава!

# 19
  • Мнения: 3
                                                   Здравейте! Coffee
    Честито на най- младата баба Wink  bouquet Да е весела и щастлива Андреа!
 Мимина, бързо да се оправя  Ноела Hug
Май ние последни ще останем да прохождаме. Още пълзим, а от два дни ходим, но само, ако се държи за ръката ми, и то ако сам реши, че ще иска да ходи.
Е хайде да тренираме

# 20
  • Мнения: 14
Записче и от мен!!

Нинка  Hug Hug без теб сме за наникъде!!

За говора, нещо хич ни няма, нещо си бърболеви, но ясни думички няма.

Искам да попитам момичешките мами, дупчихте ли ушенца, и как минава процедурата. Аз имам намерение на 25.03. Благовец да свършим тази работа. Laughing

wondergirl
при нас проблема с памперса вече става неуправляем, дърпа се и ги маха и пада голям рев докато й ги сложа, в същото време обаче не сме на етап махане, щото си пишкаме в тях все още. Акането сме го почти овладели и си знаем, но не ги ще тези дебели гащи и това си е. Купих памперси - гащички, но те са по-дебели и от обикновените и ги сваля още по - лесно. Не искам да започвам да ги махаме сега, щото е още студено и няма да ми съхнат гащичките, щото без опишаване няма да минем, но ми се струва, че само да стане по-топло и ще се пробваме, щото вече тя не ги иска.

# 21
  • Мнения: 16
Прощапулникът ни днес мина добре,малката ще става спортистка ако с вярва на поверията.А за обичките и ние сме решили на благовец да е . Peace

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 38
Санчес и ние ще ги дупчим на благовещение, ходихме веднъж обаче доктора го нямаше и накрая излязох от кабинета ухилена и детето без обеци, много ме е страх ама съм решила със сигурност на 25 март.
МИмина, моята племенница е със същите симптоми, то всъщност няма други симптоми освен Т, днес ще я водят на лекар.

# 23
  • Мнения: 399
Здравейте!
Нинка,Жени,благодаря ви,момичета...Нолинка е с ангина-първата в живота й!  Sunglasses Laughing На АБ е,тонуса й е добър,няма Т...продължава да твърди,че нищо не я боли,а гърлото й е  #Crazy
Диман днес е кривчо-мъчи го зъбче май  Crazy
За обеците - Ноела е без и нямам намерение скоро да й слагам!  Peace Не съм фен на толкова малки момиченца с обеци,но всеки си знае! Peace
За памперса - изобщо не правя опити даже за отказване от него,дори на гърне съм го слагала не повече от 4-5 пъти! Peace Особено на момченцата смятам,че им е твърде рано за контролиране на позивите! Peace
Чудесна седмица ви желая! Hug

# 24
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
мимина радвам се, че сте открили какво е на Ноела. Тя ангината ще мине и замине и се радвай, че не я боли! Много гушки от нас и бързо оздравяване! Защо е на АБ - за ангина не са ни предписвали на нас  newsm78 Hug

# 25
  • Мнения: 399
 Shocked Верно ли?! Ами не знам...около мен всички казват,че няма да се размине без АБ...нямам опит с болестите  Rolling Eyes
Нинка, http://www.pramed.com/angina.htm ...Ноела е с гнойна ангина! Peace

# 26
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Хохо, ние ги дупчихме ноември месец. Такъв рев изрева, беше някакъв кошмар за мен. Нея едва ли я боля, по-скоро се стресна от факта, че чужд човек я държи, пък и това щракване на ухото сигурно си е страшничко. Проблеми не сме имали с ушите, пръскахме едно лекраство няколко дни, смених медицинските обеци докато спи и до сега не сме ги пипали  Mr. Green
Ние днес сме със запушен и с мъъничко температура. Следобед сме на ДК да ни мерят и теглят, та дано и гърлото не е червено. И така като гледам, няма да сложим пентаксима  Rolling Eyes
Лек ден от нас и много приятни разходки на това прекрасно слънце   bouquet

# 27
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
мимина  съгласна съм спрямо написаното, но мойте както и на Йони гнойни ангини ги лекувам само с натрита сода на гърлото.

# 28
  • Мнения: 399
Нинка,я кажи как точно...хич не си представям,че че ми даде да й ровя из гърлото,ама...тая сода смесваш ли я с нещо,колко пъти на ден мажеш и за колко време минава...може пък другия път да се пробвам  Rolling Eyes

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Здравейте   bouquet

Нинка, прекрасна си както винаги  Hug  bouquet

Мимина, много неприятно е това с ангината на Ноелка.Дано скоро се оправите  Praynig(като човек прекарал много ,много гнойни ангини с доста усложнения , аз съм твърдо за антибиотик )


Слагането на обици оставям за след някоя година, струва ми се прекалено малка още.

Ние сме много далеч от махането на памперс , но аз не се и напъвам .За дърдоренето казва доста думички ,но често звучи и на китайски  #Crazy LaughingТова, което обаче вече почва да ме притеснява е , че дребка не се отделя от мен .Досега никога не е оставала при баба си на гости с нощуване  и смятам, че няма как да се случи.Приемам всякакви идеи как да не е залепена за мама и тати.


Приятна вечер !

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 20:35 от Aнели

Общи условия

Активация на акаунт