Отговори
# 45
  • Мнения: 399
 #Crazy Моя тази сутрин ме пита дали ще трябва да "го цепят"...ей,като креснах  #Cussing out
Миленче,дано се е оправил... Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 187
о,да,Мими,оправи се
стискам палци мъжлето то да не го цепят,щото като слушах моя е много гадно,ама ти сигурно като мед лице имаш представа  какво е ,де

# 47
  • Мнения: 399
Ooo,като мед.лице фантазията ми работи на пълни обороти... Sick

# 48
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
К'во става с тия мъжища бре! Да се оправят бързо! А па за мъдреца 3са ми вадили оператинто и ...  #Crazy

Аз пък един от мъжовете ми /дядо/ днес го водих по доФтори, че от вчера се здра да повръща милия  Confused

# 49
  • Мнения: 399
Нинка,водиш ме...на мен само 1 са ми вадили оперативно,останалите 3 чинно ми красят съзъбието! Mr. Green
Моя дядо пък почина преди два часа...на 82г,"чакахме го" от известно време...е,отърва се...добър човек беше... Sad

# 50
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Ужасно съжалявам Мимс   bouquet На по-хубаво място е, със сигурност!!
Така като гледам, на всички седмицата е тежка. Дано с края й да се сложи и край на неволите. Аз съм разбита направо, малката никога не ми е била чак такава кривотия. Лошото е, че и предния път така казах, а имало на къде повече...  ooooh!

# 51
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
мимина моите най-искрени съболезнования    bouquet

# 52
  • Мнения: 399
Благодаря...

# 53
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
КОКА Честит Рожден Ден! Бъди жива, здрава и много обичана!

# 54
  • Мнения: 551
КОКА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ ЗДРАВА И ОБИЧАНА ЖЕНА!
Ние сме болни и никак не ми се пише  Cry

Последна редакция: сб, 20 мар 2010, 22:03 от Гевито

# 55
# 56
  • Мнения: 67
Добро утро   food010
Благодаря ви за поздравите момичета   bouquet
Да почерпя на патерица  newsm38 Wine Glass cook
Лек и успешен ден, а болничките бързинко да оздравяват  newsm10

# 57
  • Мнения: 3
Добро утро! ЕХоооооо, има ли някой Wink
Честита  пролет  bouquet sun
Много слънчево настроение и усмивки  jumpuu

# 58
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Ехооооооооо тук сме някои!  Mr. Green  Ама няма какво толкоз да пишем.
И събота и неделя изкарахме по цял ден на двора с Коки! Той милият като отвързан - тичаше по ливадата, кътереше се по стълбите, направо се накефи детето!  Heart Eyes При тази си активност на обед спеше по 4часа, а вечер едвам издържаше до 20.00
  Mr. Green

# 59
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Ох да, най-накрая слънце и топло време  Heart Eyes И ние по цял ден миткосваме, прибираме се само да яде и да поспи. Да ви я похваля, Мимата сама си хвърли на боклука бибата. И сега се учим да спим без нея. Не е лесно, но като й обясня 2-3 пъти, че бибата я няма, минава номера. Все отлагах, че ме беше страх от ревове и тръшкане, а се оказа по-лесно. Е, буди се честичко през нощта, изпива двойно повече вода, но вече връщане назад нямаа!  Mr. Green
Много слънчеви емоции от нас!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт