Бихте ли споделили мнение за 62 ЦДГ Зорница?

  • 2 934
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 427
Здравейте,имаме реален шанс да ни приемат в тази детска градина.Притесняваме , че от 10 свободни места 9 са отказани.Много моля , ако някой има впечатления да ми сподели.Благодаря ви в аванс Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 4 560
Адреса на тази градина 62 ЦДГ Зорница е Район Слатина, кв. "Хр. Ботев" ул. "502" № 6.
А кв. Христо Ботев е с компактно ромско население.

Живея в Слатина и сме минавали от там - и има и хубави и нови къщи, но бараките, около които щъкат голички и не много чисти дечица са в повече. Присъстват и доста животни, каруци, боклуци ...
Не бих избрала тази градина - не мога да си представя да отида там сама вечер, за да си прибера детето.

Успех в класирането за градина.

# 2
  • Мнения: 2 068
НЕЕЕЕ не си записвай детето там......аз живея в този кавартал и съм била в тази детска градина.....имам само лоши спомени от дните прекарани там  ooooh!

# 3
  • Мнения: 7 821
НЕЕЕЕ не си записвай детето там......аз живея в този кавартал и съм била в тази детска градина.....имам само лоши спомени от дните прекарани там  ooooh!
А, това е било преди поне 20 г  Rolling Eyes, що за довод?!

# 4
  • Мнения: 2 068
Това че е било преди 20 години няма значение. Отношенията между децата не са се променили. 

# 5
  • Мнения: 1 427
Момичета,много ви благодаря за мненията.Мъжът ми също разпита и отникъде не получи поне един добър отзив.Направо не знам какво да правя.Добре поне, че я дръпнах тази градина назад в списъка с кандидатурите.Направо ми се реве.Детето така се надяваше да почне.Откача по цял ден сама,азсъщо,не мога да почна работа.Иде ми да се гръмна с този късмет.

Общи условия

Активация на акаунт