ДЕКЕМВРИйчета 2010 година

  • 23 818
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Здравейте мили бъдещи декемврийски мами,
с трепет и радост бих искала да пусна първата ви тема за декемврийчета 2010 година.

Точно преди 1 година ние декемврийки 2009 започнахме да се събираме в този подфорум, с трепет и страх се запознахме. Споделяхме радости и тревоги свързани с  EFP , точици, сърчица, ритничета.... и т.н и т.н.

Благодарение на момичетата от темата бременността беше по лека и с по малко въпросителни. А в този момент, докато ви пиша на коремчето ми спинка сладко моята малка дъщеричка Диманка, най голямото съкровище за мама и тате.

Пожелавам ви леки и безпроблемни 9 месеца, да откриете много нови приятели тук и накрая разбира се, нека всяка една мама да се сдобие с най-красивото и сладко малко човече на света.

Успех мили бъдещи декемврийки и не забравяйте, че винаги сте добре дошли в нашата тема на Родени2009 за да зададете своите въпроси. Ние на драго сърце ще ви помагаме. Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 14 мар 2010, 20:05 от Амбър

# 1
  • Мнения: 274
Браво Амбър  Hug невероятна си както винаги   bouquet
Добре дошли и от мен на бъдещите декемврийски мами!!! Приветствам ги и пожелавам много лека и безаварийна бременност, прекрасни моменти, изпълващи очите им със сълзи от радост и накрая успешно и леко раждане на най-прекрасните бебета! Чакаме ви декемврийчета 2010

# 2
  • Мнения: 82
Само положителни новини  и емоции в темичката и сладки бебчета на финала! Успех, Декемврийки!

# 3
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Мили бъдещи майки,пожелавам ви от сърце да изпитате трепета и вълнението на това прекрасно чуство-да станеш Майка,да дадеш живот от себе си!                                                                                                                                                                                                  ..........       Някога, доста отдавна, едно малко бебенце се гласяло да дойде на бял свят. В деня, в който трябвало да се роди, то отишло при Бог и попитало притеснено:

- Господи, аз съм толкова малко и беззащитно, какво ще правя, как ще живея на Земята, как ще се справям с всичките трудности там?

Бог се усмихнал и отвърнал:

- Не се притеснявай, детето ми. Аз избрах своя най-верен и най-добър ангел и ще го пратя при теб на Земята. Този ангел ще те очаква там с огромно вълнение и трепет да се появиш, а след това ще се грижи за теб и ще ти помага във всичко.

А бебето пак попитало:

- Но, Господи, аз не зная езика, който говорят хората на Земята. Как ще разбирам какво ми казват?

- И за това не се тревожи. Твоят ангел ще те научи на техния език много внимателно и търпеливо, ще ти говори с обич и нежност, ще те нарича с най-милите думи, ще ти пее всяка вечер приспивни песни... И така ти много лесно и бързо ще научиш техния език...

Въпреки всичките тези уверения обаче, бебето пак не можело да преодолее притеснението и страховете си. И отново попитало:

- Господи, тук всички говорят, че на Земята има много злини. Казват, че и хората там били лоши. А аз съм само едно мъничко бебе, как ще се справя с тях, как ще оцелея там?

- И за това съм помислил... - отвърнал Бог - Твоят ангел ще се грижи за теб и ще те пази от всякакви опасности. Ще те закриля дори с цената на собствения си живот. Така, че не се тревожи и за това...

В този момент се чул някакъв шум. Като се заслушали, разбрали, че това са гласове от Земята. Което значело, че е време вече бебето да тръгва...
Разбирайки това, в последния миг бебето попитало:

- Господи, но ти не ми каза, как се казва моят ангел на Земята. Аз как ще го позная?

Бог се засмял и тихо отвърнал:

- Няма значение, какво е името.
Ти ще наричаш своя ангел... МАМО!

# 4
  • Мнения: 41
Добре дошли нови декемврйски мами   bouquet

Тук ще намерите много полезна информация и не на последно място ще откриете чудесни приятелства .

С голямо умиление си спомням трепетите на бременността ,вълнението по очакването на малкото съкровище и всички емоции свързани с нея.

Момичета пожелавам на всички ви, които се запишете в тази тема накрая да се радвате на живи и здрави декемврйчета  newsm30 ,които да стоплят сърцата ви с красивите си усмивчици.
Икакто е казала Амбър винаги могете да разчитате на нас декемврйки  2009

Лека и успешна бременност на всички,дано мн скоро да видиете едно малко туптящо сърчице,защото това  е една огромна радост.

# 5
  • София
  • Мнения: 55
Добре дошли бъдещи майчета, гледащи с трепет теста с двете черти!
Пожелавам ви една изпълнена с много хубави вълнения бременност и накрая здраво бебче!
Споделяйте радостите си и въпросите свързани с развитието на новия живот, който носите, желая да няма тревоги и проблеми! Радвайте се заедно на бременността си и посрещнете така желаните от вас бебчета.
Успех от мен и моя син Константин!

# 6
  • Мнения: 240
Здравейте бъдещи декемврийски мами,
с вълнение се връщам 1 година назад когато чаках да ми дойде, но така и не ми дойде, аз съм от мамите който бяха изненадани от  EFP и споделям това с вас за да кажа на тези, които са като мен, че НЯМА НИЩО ПО-ХУБОВО ОТ ТОВА ДА СТАНЕШ МАЙКА! В момента държа моята прекрасна дъщеричка Валерия и съм най-щастливата жена на замята!
Пожелавам на всички Ви да видите  EFP, да имате лека и безпроблемна бременност, леко раждане и на финала  newsm32.
Пускам линк на последната ни бременелска тема, към нея има и линк за всички.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=453514.0 и ако имате въпроси заповядайте при нас декемврйки  2009,

# 7
  • Мнения: 1 391
Добре дошли в отбра на декемврийчетата и от мен!
Вие още не сте се появили, но очакваме включване от вас!!
Смело напред и лека бременност ви пожелаваме, за да имате своите слънца точно след 9 месеца  Hug.

Ето и моят поздрав за вас:

ЖИВОТ СЛЕД РАЖДАНЕТО
Две бебета си говорят в корема на бременна жена.

Невярващото бебе: Вярваш ли в живота след раждането?

Вярващото бебе: Разбира се, че вярвам. Очевидно е, че има живот след раждането. Целта на престоя ни тук е да станем достатъчно силни и да се приготвим за живота.

Н: Пълни глупости! Не може да има живот след раждането. Можеш ли да си представиш що за живот ще е това?

B: Е, не знам подробности, но вярвам, че ще има повече светлина и ще можем да ходим с краката си и ядем с устата си.

Н: Глупости! Невъзможно е да ходиш със собствените си крака и да ядеш със собствената си уста! Това е нелепо! Имаме пъпна връв, която ни храни. Ето какво ще ти кажа: не може да има живот след раждането, защото истинският ни живот – пъпната връв – и без друго е твърде къса.

B: Въпреки това, сигурно съм, че животът след раждането е съвсем възможен. Просто всичко ще бъде малко по-различно. Представи си само.

Н: Но никой не се е върнал оттам! Животът просто свършва с раждането! С други думи, животът не е нищо друго, освен страдание в мрака.

B: О, не! Не знам какъв ще бъде животът ни след раждането, но със сигурност ще срещнем Мама и Тя ще се грижи за нас.

Н: Мама? Значи ти вярваш в съществуването на Мама? И къде мислиш е Тя?

B: Тя е навсякъде около нас, ние пребиваваме в Нея, способни сме да се движим и живеем благодарение на Нея; без Нея не можем да съществуваме.

Н: Дрън-дрън! Никога не съм виждало никаква Мама - следователно, повече от ясно е, че Тя не съществува.

B: Не, не мога да се съглася с теб. Понякога, когато всичко около нас утихне, я чувам да пее и усещам как гали нашия свят. Убедено съм, че истинският ни живот ще започне след раждането, А ТИ?


Пожелавам ви, по това време, догодина да се чувствате като нас, да осмислите наистина съществуването на МАМА и да бъдете едно такова ВСИЧКО за вашето малко дете  Hug

Точно по това време, преди 1 година, аз съм била на път да зачена /при мен това се случи на 18-19 март/, за да родя на 1 декември моят победител Дамян, с когото заедно преминахме през всички трепети и вълнения на бременността и успяхме щастливо да стигнем до финала, развяли победоносно флагче! За съществуването му разбрах на 6 април, когато видях за пръв път двете чертички!

Успех, момичета и винаги може да ни търсите за мнения, съвети, препоръки и каквото още ви хрумне!  Hug

# 8
  • Мнения: 12
 welcomeЗдравейте на новите декемрвийски майки/2010/....с очудване се сетих, че е минала една година/въпреки че аз разбрах,чак края на април/...година на вълнение,трепети,очакване,на страх от неизвестното и на появата на най-голямия подарък..
Сега,гледайки малкия-Димитър как спи в своето креватче се сещам колко голяма упора ми бяхте всички вие по време на бременноста,а и  след раждането....
Благодаря ви момичета!
Пожелавам на бъдещите декемврийки най-вече лека бременност preggo,грижовен мъж,безпроблемно раждане и най-голямото съкровище  ylinfant
И ако има ?-си ,заповядайте при нас!

# 9
  • София
  • Мнения: 239
Мили момичета, вие още не знаете, но най-вероятно вече сте бременни, честито!  smile3501.
От тук нататък ви очакват най-прекрасните мигове и трепетни вълнения, които неибежно ще ви следват през тези 9 месеца.Тук ще срещнете много приятели, ще имате упора и съвет в трудни за вас моменти.Ние, декемврийки 2009 ви пожелаваме лека бременност и безпроблемно раждане, а за всички върникнали въпроси в процеса на бременеене-не се притеснявайте да се обръщате към нас  Hug.

# 10
  • Мнения: 2 908
Декемврийки 2009-много сте сладки и страхотни!  Hug Трогнахте ме направо-невероятни сте!
Е,аз се надявам да стана част от тази темичка,но не е сигурно,защото не можах да се включа в предните, така,че... Praynig
Бях част от темата за декемврийки 2006, но родих по-рано-през ноември тогава.

# 11
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен. Декемврийски мами 2009г благодаря за милите думи. Аз се включвам в тази тема с надеждата този път да успеем.  Praynig

# 12
  • Мнения: 305
Здравейте и от мен. Аз също се включвам. Това е четвърти опит след 3 спонтанни аборта. Дано успеем и ние. Peace

# 13
  • Мнения: 534
и аз се надявам този месец да е станало чудото   Hug Hug Hug  и да се запиша в тази темичка

# 14
  • Мнения: 299
Мили момичета , пожелавам ви скоро да се включите в темата с добри новини , все пак има време,много от нас са заченали именно през Април , така че може би много от вас още не знаят че им предстои най-хубавото нещо , други ще бъдат изненадани , трети ще дочакат най желаното . Изпълнете темата с много усмивки , трепети и разбира се много,много щастливи бебета

Общи условия

Активация на акаунт