Коя количка да избера?

  • 560
  • 6
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 1 561
За колко голяма дете ще я купувате.
Тези на Хаук са много лекички,  моделът е нов, мве още няма толкова отзиви, но препоръчвам Малибу, пред Кондор, поради двойните гуми на кондора и поставката за крачета не ми допада. Не съм я гледала на живо, а така най-добре може да се прецени.
Кангаро са здрави, но тежки колички, не видях колко кг е тази, но никак не изглежда лоша. Ако и тя е лекичка помисли мужду нея и малибу-то.

Успех в покупката.

# 3
  • Мнения: 29
Става въпрос за 9 месеца и 1/2. Да, и на мен ми допадат Кангаро и Малибу, но ме притесняват единичните гуми дали ще е стабилна и маневрена.

# 4
  • Мнения: 1 561
Лично малибуто го пробвах как се кара, но в магазин, перфектна е, пък и щом е за по-голяма детенце, която и да избереш предполагам ще ти върши работа.
Провери на Кангаро как  е облегалката, нищо не пише в описанието и колко кг е, ако е по-тежка, взимай смело Малибу.

Ако са равни, побутай ги и двете и ще усетиш коя е твоята, пък вече имаш малък опит с количките и все пак си ориентирана.
За лятна количка аз държада е лека, да се сгъва компактно, и да има голям кош за пазар.
Разбира се и маневреността е от значение.

Разгледай моделитена Макларън, и там има  много удобни и леки колички.

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 09:07 от alexova

# 5
  • София
  • Мнения: 813
Нито една от трите, много са тежки за бебе на 9 месеца.

# 6
  • Мнения: 29
Аз имам лятна Ариа на Перего,уж лека и маневрена, но искам нещо по стабилно.С нея като минавам по павета и неравности така тресе и тракат колелата, много се изнервям и реших да купя още една по стабилничка.

Общи условия

Активация на акаунт