Отговори
# 30
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Честит рожден ден на Теди, много здраве, прекрасно детство и много, много чудесни подаръци  Hug

Ади, пробвай да я намажеш с ламизил, не съм сигурна, но мисля, че не е противопоказен за деца.
Йована също носи много гумени ботуши, че тук е все мокро, а и в градианта с тях играе навън. Затова пък, от малка, в къщи е винаги боса, дори без чорапи. Пантофи пробвах да купувам, но е като мен, ткаова нещо на краката си не търпи  Rolling Eyes

# 31
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
Честит рожден ден на прекрасната Теди!
Пожелавам и да расте здрава,умна,красива и щастлива!

# 32
  • Мнения: 79
На нас крачетата не ни се потят. Ходи или само по чаропагащник, или само по чорапки у дома. Спи боса, но в големите студове искаше да си ляга с чорапогащника. Общо взето ходи както я облека. Не се опитва да ми се налага и е отстъпчива като цяло...Simple Smile

Друго обаче ми занимава главицата... Калина кажи-речи от раждането си има едно изривче симетрично по двете бузи, от скулата надолу. Кожата се усеща леко грапава и от време навреме излиза по някоя пъпчица с бяло връхче. Двоумя се направление за алерголог или за дерматолог да й взема?!
Имате ли някаква представа какво може да е?! Confused

# 33
  • Мнения: 530
Честит рожден ден на сладката Теди!Много здраве ,щастливи усмивки и много подаръци.


За мамчето на порасналата принцеса.

# 34
  • Мнения: 1 380
Лу, как са ти се наредили рожденниците. Хайде да ти е жива и здрава Тедката!!!
То май и при нас ще е така (април и началото на май месец ще сме 3-ма рожденници) Mr. Green, ама да не прибързвам де....
Curlicue няма идея какво е. Thinking

# 35
  • София
  • Мнения: 3 804
Честит рожден ден на Теди! Да расте, здраво, усмихнато и щастливо дете!



Вася, за запушен нос, освен "Стеримар" и "Еуфорбиум", на мойте хлапета много им помага "Виброцил" - а, но те вече са си по - сериозни капки. Дано бързо се отпуши малкото носле Praynig.
Ментина, бързо оздравяване на красавицата Praynig. И аз чух добри отзиви за "Ен ти тус" - а.
Кърли, на времето Дани имаше по бузите, по челото и на две места по крачетата сухи учатъци, като кожата беше много грапава, но не са му излизали пъпки. Обиколих много лекари и всеки изписваше разни пасти и мазила, като накрая вече и с кортикостероиден крем го мазах, но ефекта беше 0 - лев ooooh!. Накрая попаднах на една китайка - дерматоложка и тя ми каза да го мажа само с вазелин с алое вера. След седмица вече нямаше и следа от грапавата и суха кожа.
Мойте пък и двамата не могат да ходят без пантофи. Понякога си мисля, че ако има как и с тях ще си лягат Mr. Green.

# 36
  • Мнения: 1 380
Кал ходи боса без чорапи! Няма зима, няма лете.....даже иска апреските като и обувам да е на бос крак, ама поне там удържам фронта..... Mr. Green
Все се карам, но няма ефект....
Заканила съм се този път пъпа на бебето да го хвърляме в Европа, че с тези индийски маниери....не стига, че яде все едно е бедно индийче, ми и ходи като тях само боса.....лятото и на вън така ходеше и все се притеснявах да не се набоде на нещо....

# 37
  • Мнения: 1 554
Лулу,честита ви рожденичка,да ви е много здравичка и послушна,и на таткото честит рожден ден на патерици  bouquet

Ментина,много добре те разбирам,Теди никакви лекарства не искаше да приема ,повръщаше всичко което му сложех в устата,така минах на хомеопатия,за което не съжалявам,дано все така ни помага,пу,пу,пу Hug

Кърли,нямам идея какво може да е Rolling Eyes

# 38
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Кърли, и аз нямам идея какво може да е, но да си кажа - за алерголог е рано. Аз имах преди време с Теди проблем (категорично алергичен) след ухапване от насекомо и исках да я проверим за алергии по-обстойно. Но ни върнаха, защото преди да навърши 5 години нямало да е реален резултата. Така че по-скоро търсете дерматолог. Thinking
Пантофи у дома никой не ползва - боси и голи ходят в буквалния смисъл на думата. И няма сила, която да ги накара да се обуят или облекат.  Twisted Evil А у нас определено не е топло - около 18 градуса. Отвреме-навреме обуват чорапи, евентуално терличени чорапи и в някакъв супер краен случай (и ако тоалета го изисква моля ви се Crazy) се слагат пантофи (най-често моите или на майка ми Twisted Evil).
Сладкиш, направо ме разби с тази Индия.  hahaha А пък аз се чудя, що моята девойка си прави оглушки като стане дума за подреждане и прибиране. Ми тя принцеса го работи. Нали пъпът й е хвърлен в двореца Шонбрун във Виена. Joy Май ще трябва да внимавам къде ще мятам пъпа на Сашо (той още си стои у дома).  Mr. Green
И пак благодаря за пожеланията на всички  Hug Hug Hug
При нас следващата серия от рождени дни ще е през август. Crazy 

# 39
  • Мнения: 564
Лулу, да ти е жива и здрава Теди  Hug Нека е все така палава, но предпазлива  Hug..ако изобщо са съвместими тези две качества  Laughing

Мен ме е хванала пролетна умора и ниииищо не ми се прави...спя безумно много и все съм недоспала  Tired Хайде да идва пролеттаааааааа  Praynig Praynig Неди се подобрява, слава Богу  Praynig

# 40
  • Мнения: 25
ОХООООООООООООО НАЙ-ЛЮБИМИЯТ МИ МОМЕНТ!!! ДЕН-ДЕН НА МАЛКА ПРИНЦЕСА! ЛУ, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ТЕДКАТА, ДА ВИ РАДВА И ОБИЧА МНООООООООООООООГО.
Голям ужас , не мога да пратя нищо с този шрифт, всеки път пиша от бързия отговор и за да прочета предишната страница трябва да си направя копи на поста, защото ми се губи..............уф...................Ама важното е, че аз съм тук!!!
Ментина - барзо да я давате на някое куче, тази давеща и лаеща кашлица....И аз чувам добри отзиви за Ен-Ти-Тус!
Кърли - нямам идея за обрива, но по-добре е при дерматолог. Божидара беше на 4 месеца с един доста упорит обрив...на бузата само , тогава имаше едно мазило Линола Фет, мисля, че с восък ли или нещо такова, но страхотно ни помогна....то е за суха, лющеша се кожа...
Фетица -тази пролетна умора да не се окаже...така жадуваните близнаци /беше се отказала по едно време хм..../
За пъпа - някой да ми каже, как става точно хвърлянето, че не мога да вдяна...Отивам някъде и просто го мятам ли, какво.........нещо не ми се връзват нещата просто така, ами ако някой го стъпче или измете или -....де да знам...къжете, на Дарка още е вкъщи а тя е вече на 6.

# 41
  • Мнения: 79
Вася, пъпчета на моите кукли още стоят прилежно прибрани в кутийки...Все не ми дава сърце аз да им избирам, макар и чисто символично, пътя...
Прочетох обаче преди време статия от Алена, в която тя пишеше, че най-добре е такива като мен да метнат пъпчето в морето...Така давали възможност на детето си да следва своята си посока, своите трепети, свободно от родителски страхове, амбиции и желания ... Simple Smile /Заплюла съм си края на бургаския мост за това лято, пък да видим дали ще се престраша...Ми не ми се дават, бееее... Joy/

# 42
  • Мнения: 1 380

За пъпа - някой да ми каже, как става точно хвърлянето, че не мога да вдяна...Отивам някъде и просто го мятам ли, какво.........нещо не ми се връзват нещата просто така, ами ако някой го стъпче или измете или -....де да знам...къжете, на Дарка още е вкъщи а тя е вече на 6.
vasq78 зареди ме с доза настроение ... hahaha hahaha hahaha
Ами моят мъж още 2007 го зарови в Индия до един христиански храм.
Викам му: снима ли мястото? Naughty
Той: Не ooooh!
А го бях предупредила изришно....снимал ми крави, коне и разни  боси мизерници, а мястото дето хвърлил пъпа на детето не....а се беше заредил с камери и фотоапрати, като японски турист.....
Мен баба ми  и свекито, казаха да не го държа много в нас, ами при 1-ви удобен случай да го хвърлям, че да не останело детето вързано за дома или стара мома....бе глупости....но тогава ни с еотдаде удобен случай.
Сега искам в Англия да го метна, ама кой ще ходи до там не знам??? newsm78
Видяхте ли това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=482927.new#new
Дано не го приемат!!!
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 17:41 от sladkish4e

# 43
  • Мнения: 564

Фетица -тази пролетна умора да не се окаже...така жадуваните близнаци /беше се отказала по едно време хм..../


Какви близнаци в тази криза?!  Mr. Green Joy Едва ли Вася...има истина в изказването, колкото повече чакаш, толкова по-не ти се ще...  Crazy

На Неди пъпа, го забравих в болницата  ooooh! И моя са го забравили там на времето...

Добро Утро!


# 44
  • Мнения: 25
Е най-сетне  Hug Hug Hug
 newsm19
   След двуседмична мъка, най -после успях да си оправя шрифта. Вале мерси душата  bouquet без теб , щях да се мъча още.....
Фетица - права си! В тази криза  с 3 деца.... smile3514 А на Неди пъпа като е останал в болницата , може да стане лекар пък 15
Сладкиш - за сега нямам ходене по чужбина иначе и на мен ми се ще....да е нейде извън България!

Общи условия

Активация на акаунт