Уред за фотоепилация Silk`n IPL

  • 340 917
  • 934
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 427
Имам silk n същия от линка, поръчах го за 200 паунда от английски сайт. На есен започвам отново.

# 871
  • Мнения: 93
Благодаря ви! Simple Smile Поръчах Silk'n

# 872
  • Мнения: 93
Някой ползва ли фотоепилатор на епилирана, а не бръсната кожа?

# 873
  • Мнения: 4 548
Колко епилирана? Ако няма никакъв косъм, няма как светлинния импулс да достигне и да изгори към корена.

Влизам, за да отчета, че това лято съм се святкала горе-долу два пъти на краката - веднъж само под коленете, и веднъж на целите крака. Със седмици мога да карам без никакви грижи - растат тук-там малки, бледи и незабележими косъмчета, само на 2-3 места са останали единични, които са една идея по-тъмни. Ефект имам навсякъде, с изключение на подмишници Sad Там е на 50% и не иска повече да се махне. Не знам защо така.

# 874
  • Мнения: 93
Не знам, колко епилирана трябва да е? Ползвах епилатора си и мисля на 3-4 ден да ползвам фотоепилатора (утре трябва да ми го доставят). Знам, че трябва само да са тръгнали косъмчетата, но не и много да са се показали.

# 875
  • Мнения: 1 906
Ползвах моя 2-3 пъти. На краката имам по мънички участъци без косми. На триъгълника никакъв успех Sad     Но не се предавам Simple Smile

# 876
  • Мнения: 93
Привет, най-вероятно ще трябва  да продам моя епилатор SIlk'n Infinity. Ползвах го само 2 пъти за крака, триъгълник и мишници и видях 2те чертички Simple Smile. Ако някой проявява интерес да пише.

# 877
  • Мнения: 427
И аз съм като теб, но защо да го продавам, ей сега ще се изтърколят месеците.

# 878
  • Мнения: 62
Здравейте, имам Silk n IPL 300 000 импулса от мин. година и съм доволна от него. Тази година го използвах до юни месец и спрях, заради морето. Сега реших да си продължа процедурите, но нещо не ми пуска импулси. На някой случвало ли му се такова нещо. Моля дайте съвети.

# 879
  • Мнения: 2 592
Възможно е кожата ти да е още с тен и за това сензорът да не позволява пускането на импулс.

# 880
  • Мнения: 3 118
Здравейте, имам Silk n IPL 300 000 импулса от мин. година и съм доволна от него. Тази година го използвах до юни месец и спрях, заради морето. Сега реших да си продължа процедурите, но нещо не ми пуска импулси. На някой случвало ли му се такова нещо. Моля дайте съвети.
На моя редовно му се случва. Мисля, че е лееееко дефектен.  В началото мислех, че нещо загрява, но тц.
Май цялата серия са с такива характеристики, понеже и други момичета са се оплаквали.
Просто не се отказвай и пробвай на други места по тялото. Все някъде ще "захапе" и ще се отприщи.
Това е моя опит.

# 881
  • Русе
  • Мнения: 7 793
И аз открих вчера сезона след летният застой. Също на моменти не хващаше  newsm78 А го смениха с нов предната есен, след дефект. Явно точно тия ще се окажат бъгави  Tired

# 882
  • Мнения: 93
И аз съм като теб, но защо да го продавам, ей сега ще се изтърколят месеците.
А кърменето след това? Очаквам минимум 2 години да не го ползвам и ако нещо откаже след това дори и гаранцията ще му е изтекла. За това реших, че е по-добре сега да го продам, а живот и здраве след това ще си купя друг.

П.С. От 2 процедури на краката и то на ниска степен, мисля че виждам ефект. Доста изтъняли косъмчета.

# 883
  • Мнения: 62
Да, така е, но пробвах на друг човек, който няма тен и нищо не стана. SadSadSad
 .... но няма да се откажа


Възможно е кожата ти да е още с тен и за това сензорът да не позволява пускането на импулс.

# 884
  • Мнения: 62
Здравейте, имам Silk n IPL 300 000 импулса от мин. година и съм доволна от него. Тази година го използвах до юни месец и спрях, заради морето. Сега реших да си продължа процедурите, но нещо не ми пуска импулси. На някой случвало ли му се такова нещо. Моля дайте съвети.
На моя редовно му се случва. Мисля, че е лееееко дефектен.  В началото мислех, че нещо загрява, но тц.
Май цялата серия са с такива характеристики, понеже и други момичета са се оплаквали.
Просто не се отказвай и пробвай на други места по тялото. Все някъде ще "захапе" и ще се отприщи.
Това е моя опит.

Миналата година пак заби така, но се оправи. Явно са дефектни. Лошото е, че съм го купила от ebay uk и гаранцията ми няма да важи за BG.

Общи условия

Активация на акаунт