ЦДГ № 19 "Света София" в Лозенец

  • 4 396
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
Здравейте,
бихте ли споделили впечатления за тази градина. Дъщеря ми в момента е в частна градина, но съществува някакъв шанс да ни приемат там. Мъжа ми обаче е много скептично настроен към държавните градини относно база, отношение, храна и т.н. Ще съм ви благодарна за отзиви и мнения.

# 1
  • Мнения: 1 114
Никой ли няма впечатления?

# 2
  • Мнения: 105
Синът ми беше там до миналата година, сега е първи клас. Много съм доволна от госпожите и целия персонал на градината. Директорката е много сърцат човек и създава много добра атмосфера за дечицата. Като материална база е съвем прилично, скоро сменяха дограмата, имат двор, макар и не много голям. Но тъй като аз не съм се интересувала толкова от битовите условия, колкото от хората, затова и не съм търсила "луксозна" градина, а такава със сърдечни и мили хора вътре  Wink. Ако това са и твоите приоритети - ще останеш доволна!

# 3
  • Мнения: 276
Голямата ми дъщеря тази година приключва с тази градина и на есен се надявам малката да влезе на нейно място. Директорката наистина е много сърдечен човек, учителките при които е голямата сега също си ги харесвам. Имат отделни помещения за игра и сън, по 2 групи са на площадка навън, храната е много вкусна, но като количество е малко. Дъщеря ми все се оплаква че не и стига но то навсякъде в държавните мисля че е така.
Ако се сетиш още нещо питай!

# 4
  • Мнения: 176
Най-после мога да си отдъхна.Синът ми днес го приеха в тази градина, което ми беше голямото желание,защото ми е удобна, а и аз едно време бях в същата.
Имам обаче един въпрос, който ме тормози.До колко най-късно мога да го взимам от там?
В момента Ицко е в частна ясла, която е съвсем близо до 19та ЦДГ и по-рано от 18:15-18:30ч не успявам да го взема, тъй като работя в Красна поляна.

# 5
  • София
  • Мнения: 114
За градината мога да кажа само добри неща.
Честито на приетите.
Децата се вземат най-късно до 18.30h.

# 6
  • Мнения: 105
Голямата ми дъщеря тази година приключва с тази градина и на есен се надявам малката да влезе на нейно място. Директорката наистина е много сърдечен човек, учителките при които е голямата сега също си ги харесвам. Имат отделни помещения за игра и сън, по 2 групи са на площадка навън, храната е много вкусна, но като количество е малко. Дъщеря ми все се оплаква че не и стига но то навсякъде в държавните мисля че е така.
Ако се сетиш още нещо питай!
Би ли казала при кои госпожи е твоята голяма дъщеря (от които си доволна) защото сега ще има две първи групи и не знам малкия ми син при кого ще се падне. Голлемият ми син миналата година завърши при Кристина Захариева и Магдалена Борска ( г-жа Криси и г-жа Маги  Laughing ) и аз от тях бях във възторг, но не познавам тези, които сега ще поемат първите групи. Сигурна съм, че ще са също много "на ниво", защото директорката си подбира персонала, но все пак...

# 7
  • Мнения: 276
От месеци не съм влизала, а то сега май няма смисъл от отговора ми. При Върбанова и Бояджиева беше голямата, малката от септември пак ще е при тях. За другите две учителки нищо незнам. При тези си бяхме и при тях останахме.

# 8
  • Мнения: 105
От месеци не съм влизала, а то сега май няма смисъл от отговора ми. При Върбанова и Бояджиева беше голямата, малката от септември пак ще е при тях. За другите две учителки нищо незнам. При тези си бяхме и при тях останахме.
И Тото ще е при Върбанова и Бояджиева! Супер!

# 9
  • Мнения: 18
Savsem informativno, kato pishete super gospoji kakvo imate predvid?

Общи условия

Активация на акаунт