Отговори
# 120
  • Мнения: 10 240
Два от най-колоритните образи във филма бяха Фатма и Нериман.
Как можем да забравим "бисерите", които ръсеха!

# 121
  • Мнения: 0
  bouquet


Абе хора, т.е. момичета! Та  тези снимки зад кадър така сияят от щастието, което излъчва Мурат, че аз ако ще очила с 10-диоптъра да сложа или акото щете да "сканирам" някакси - изобщо не "виждам" да му липсва годеницата Бур. Никъде не съм го видяла с толкова одухотворено лице до Бур.

Всеки човек си има една половинка, отредена за него. И както преди ви бях писала - те не само са душа в душа, те са и физическите си половинки - то е толкова видно, че сляп да си - пак ще го усетиш!

.

# 122
# 123
  • Мнения: 0
Добър вечер! В предната тема mondrita е писала да напиша всичко и сега започвам.

Има снимки и коментари ето и коментарите: През голяма част вечерта Аси си бъбри по телефона в лудницата.Годеникът на Туба-Сами не я изпускаше от поглед.Двамата си държаха ръцете по време на партито.И за роклята:Отпред роклята изглежда доста прилично.Когато Туба се надигна от стола,за да каже няколко думи на сцената,цепката й разкри дългия крак...до дупето.Тоалетът на актрисата предизвика бурни реакции.
( снимките сте сме ги виждали и във форума не са някои по-различни)

Гордата Аси с цепка до дупето
Туба Бююкюстюн,която играе главната роля в "Гордата Аси",се появи на премиерата на новия си филм "Питай сърцето си" в умопомрачителен тоалет миналата седмица.Дългата й черна рокля в първия момент приличаше на расо на монахиня,но цепката на дрехата всъщност стигаше до дупето на звездата.Тоалетът на Туба предизвика бурни реакции в турската преса.Половината медии се обявиха твърдо "за" стилната й рокля,но останалите направиха актрисата на пух и прах,задето така смело е показала прелести.На двете китки брюнетката беше турила масивни златни традиционни гривни.пресата в съседката ни моментално раз конспирира каква сума е платила Туба за тоалета-роклята била на известния дизайнер Бахар Корджан и струвала 1500 лири,а бижутата-10 хил. лири.За цялата си визия актрисата похарчила 15 бона.Кавалер на Бююкюстюн беше гуденикът й Сами Сайдан.Двамата цяла вечер се държаха за ръце,но така и не отговориха на репортерските въпроси за кога са насрочили сватбата.Преди няколко месеца турската перла и операторът обявиха,че ще планират да се оженят скоро.Двамата успяват да избягат от папараците в последно време.Миналото лято връзката им излезе наяве,когато бяха щракнати да се заиграват край басейн в хотелски комплекс в Бодрум.
Има и още ама понеже стана дълго и много ми се мести и не виждам какво пиша ще го напиша на отделен пост.

# 124
  • Мнения: 10 240
 bouquet


Абе хора, т.е. момичета! Та  тези снимки зад кадър така сияят от щастието, което излъчва Мурат, че аз ако ще очила с 10-диоптъра да сложа или акото щете да "сканирам" някакси - изобщо не "виждам" да му липсва годеницата Бур. Никъде не съм го видяла с толкова одухотворено лице до Бур.

Всеки човек си има една половинка, отредена за него. И както преди ви бях писала - те не само са душа в душа, те са и физическите си половинки - то е толкова видно, че сляп да си - пак ще го усетиш!

още една такава снимка - със сияещия Мурат

# 125
  • Мнения: 10 240


Дали ще е трудно да познаем с кого говори по телефона Туба, че е толкова щастлива?

# 126
  • Мнения: 10 240


Малкият Мурат, Мелек и тяхната майка....
Колко трудности създаде миналото пред любовта на Аси и Демир!

# 127
  • Мнения: 0
Момичета, сега разбрах,че моя приятелка ще ходи скоро до Турция.
Някой може ли да ме опъти, кои списания да и поръчам?
Сещам се само за Сабах нали така се казваше?

# 128
  • Мнения: 28
Sabah май е вестник. Аз утре ще питам. Моите хора забравиха да ми донесат. Подведох ви, а бях обещала  Embarassed Но за имена утре ще питам, ако ги видя  Hug

# 129
  • Мнения: 0
Момичета, сега разбрах,че моя приятелка ще ходи скоро до Турция.
Някой може ли да ме опъти, кои списания да и поръчам?
Сещам се само за Сабах нали така се казваше?
Сабах е ежедневник - вестник и може и да няма нищо в него, а го има и онлайн.

# 130
  • Мнения: 0
Sabah май е вестник. Аз утре ще питам. Моите хора забравиха да ми донесат. Подведох ви, а бях обещала  Embarassed Но за имена утре ще питам, ако ги видя  Hug
Благодаря предварително, тя ще пътува в неделя така ,че имаме време  Peace

# 131
  • Мнения: 10 240
Момичета, сега разбрах,че моя приятелка ще ходи скоро до Турция.
Някой може ли да ме опъти, кои списания да и поръчам?
Сещам се само за Сабах нали така се казваше?

"InStyle" е списание, но скоро там имеше статии за Туба и Мурат. Трябва да се търсят списания за кино и телевизия и за актьори или за звездите им... нещо такова  newsm78

# 132
  • Мнения: 0
Сами похвали годеницата си
Операторът Сами Сайдан( във вестника го пишат Сейдан  newsm78 ) не пропусна да похвали половинката си след края на премиерата на филма."Изобщо не очаквах,че ще се справи толкова добре.Много съм горд",заяви къдрокосият кинаджия и целуна Туба.В последно време сами си е пуснал по-дълга коса и доста прилича на колегата си от сериала "Изгубени" Навийн Андрюс,който изпълнява ролята на Саид.
Славата я стопи
Близките на Туба се притесняват,че покрай камарата си професионални ангажименти тя нямала време да се храни.Туркинята буквално се е стопила,показват и снимкте от премиерата.Вярно,че и преди нямаше проблеми с килиграмите,но сега е отслабнала зловещо и ребрата й почти се броят.Снимките,светските събития и премиерите я изпиха.(затова пък Бурчин няма проблеми с килиграмите  hahaha  )Ще й вземе здравето този живот,кахърят се приятелки на Бююкюстюн.
Киноманиачка
Туба се оказала киноманка.Освен че с кеф се снима,тя непропускала и голяма премиера,особено на холивудска продукция.затова актрисата била  сред първите,които изгледали "Аватар".Фенове на Бююкюстюн даже откриха прилика между звездата и главната героиня във филма на Джеймс Камерън.прическата на актрисата за премиерата била повлияна иманно от лентата.
Имайте търпение!! Сериалът се завръща!
Диема фемили ще излъчи отново сериала "Гордата Аси",увериха ни от екипа на телевизията.Все още не е уточнена датата,на която историята на Аси и Демир ще се завърне в ефир,но със сигурност ще е скоро.Сапунката се гледаше с огромен интерес по Нова телевизия и витатели на "Щоу" ни засипаха с молби тв филмът да бъде повторен.Имайте търпение,любимците ви се завръшат,бяха категорични от медията.Освен това до края на годината ще се завърти нов сериал с участието на Туба Бююкюстюн и Мурат Йълдъръм.
Това е.  Hug

# 133
  • Мнения: 0
Е аз съм и записала имената на нашите любимци и съм и казала ако ще и нещо на хвърчаща хартийка да види за тях, да ми го вземе  Joy Joy Joy

# 134
  • Мнения: 0


-Мурат,докато бяхме във обора,изпуснали са бика твойте хора!Коя е тази дето гони,сякаш мами го с бонбони?

-Мойта крава,дето все опява!Изкиприла се бика да гали,надянала ония проклети сандали!Червена лента в чорлите се вее,тича бикът отзад и се смее!

-Мурат,бързо бикът спри!

-Нека я погони,да се умори та довечера да спи!
Ееееее, това е уникално Joy Joy Joy Сълзи от смях и цветя за сценаристката Евич smile3525

Общи условия

Активация на акаунт