"Поръчки до вселената" от Бербел Мор БЕЗПЛАТНО

  • 21 916
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
точно тази я прочетох и се чете мн бързо, поръчах си нещо след това, и ще видим дали ще стане Simple Smile То май номера е да си вярваш, нали Simple Smile. Книгата е безплатна можете да я изтеглите от тук http://www.bookbg.net/porachki-do-vselenata-berbel-mor

мисля че ще ви внесе малко оптимизъм, мотивация и добро настроение  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 992
Почнах да я чета и се случи нещо странно Simple Smile

Ще имам отпуска в края на месеца, но се провалиха плановете ми как да я прекарам.
И реших, за да не умра от скука, да започна шофьорски курс.
Прочетох сума мнения за курсове и школи, но не се сетих за никой познат да ми препоръча.
И тъкмо се ядосах и почнах да се отказвам, защото така или иначе няма как да си купя кола и ми се обади една приятелка, която изкара курс преди една година и ми препоръча инструктор  Crazy
Ще взема да повярвам  Thinking И да си поръчам кола  Laughing

# 2
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Поръчвайте, ще видя какво мога да направя. Grinning

# 3
  • Мнения: 55
Поръчвайте, ще видя какво мога да направя. Grinning
Laughing Laughing

Аз я прочетох преди месеци. Действа. И няма значение дали е точно тази книга или някоя от стотиците други на тази тематика. Трябва само вяра, вяра, вяра и малко търпение. Simple Smile

# 4
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Книгата не съм я чела, но съм запозната с теорията по принцип.
Опитвала съм го. Поръчах си две по-дребни неща наскоро и се случиха.
Поръчах се е нещо по-голямо, но засега нещо не е станало. Това е, обаче, заради моето недоверие, че ще стане и защото, мисля, че не съм готова да го изживея за момента.

# 5
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Интересно!

Свалих си я сега, ще я прочета и ще пробвам!  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 220
Здравейте.
Прочетох я, но не мога съвсем да вдена как точно да направя "поръчката" 
Трябва да се изрече желанието на глас , докато си обзет от положителни емоции, или може и на ум да си го пожелая.  Laughing Laughing Ама как само звучи . Искам да се пробвам, та за това.

# 7
  • Мнения: 106
Интересно,ще намеря време да я прочета.....

# 8
  • Мнения: 605
Без да знам за книгата, а всъщност по това време не бях запозната изобщо с този род книги и теории съм си "поръчвала" разни важни за момента неща - ами работи  Mr. Green.
Трябва да го искаш с цялото си сърце, без изобщо да се замисляш дали е възможно и как ще стане. Отдавна не съм опитвала, и аз не знам защо...
А книгата е написана по много забавен и интересен начин, ако не ви накара да пробвате, поне ще ви развесели  Wink.

# 9
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Здравейте.
Прочетох я, но не мога съвсем да вдена как точно да направя "поръчката" 
Трябва да се изрече желанието на глас , докато си обзет от положителни емоции, или може и на ум да си го пожелая.  Laughing Laughing Ама как само звучи . Искам да се пробвам, та за това.

Ами лично аз, трите пъти, когато съм го пробвала това нещо, поръчката ми е била наум. Най-важното е да вярваш и след като поръчаш, да забравиш. Второто, поне при мен, е най-трудно.

# 10
  • Мнения: 105
Мацки....дайте повече инфо за тези поръчки.....аз съм вдовица на 35, съпругът ми почина преди година....живея сама с двете си деца и адски много се мъча, плача и съм ужасно нещастна......Ще ми помогне ли тази книжка.... Thinking

# 11
  • Мнения: 19
Мацки....дайте повече инфо за тези поръчки.....аз съм вдовица на 35, съпругът ми почина преди година....живея сама с двете си деца и адски много се мъча, плача и съм ужасно нещастна......Ще ми помогне ли тази книжка.... Thinking
прочети книгата мила,аз си е купих миналия месец хубаво е да се прочете  Party

# 12
  • Мнения: 644
Незнам, защо но не ми се зарежда страницата и не мога да си я изтегля...!? Някой може ли да ми помогне? Или да ми я прати на е-маил? sneji20@yahoo.com
Предварително благодаря!

# 13
# 14
  • Мнения: 644
Изключително много благодаря! Супер си!  bowuu  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт