Седмичната 02.08-08.08

  • 5 446
  • 64
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Добро утро на всички. Пожелавам ви една успешна и усмихната седмица

# 1
  • Мнения: 4 068
Добро утро и от мен!
Пожелавам на всички една много весела1усмихната и плодотворна седмица.

При мен нищо ново.Донци си дойде и ми донесе страхотни подаръци.Много ме зарадва.
Леля Фло си отиде преди нколко дни и днес отивам в болницата защото трябва да ми пуснат изследване за хламидия и микробиология на цервикална слуз.
Иначе ние решихме да бебеправим още от този месец,което означава че отново сме в играта.Дано стане бързо!
Стискам палци всички да се обебим скоро!
Хайде време е някой да се похвали!

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Днес явно е ден за разни изследвания, аз сега си идвам то болницата- дадох кръвчица за пълна кръвна картина и кръвна захар, сега ми остава само да чакам до 12 да разбера докъде сме с кръвната захар, ако е добре познайте кой ще яде сладолед?-първия от месец насам.
Ренци мила стискам ужасно силно палци за изследваняита, а за бебеправенето още повече. Не с панирай, ще са наред нещата и се готви за срещааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
Привет и от мен момичета  Grinning !

Весела и успешна седмица желая и аз и разбира се - успех на всички бебеправещи !

А , да кажа , че и аз вече съм в играта, както казва Ренци Grinning !

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Ехааааааааааааааааааааааааааааааааааа, всички сме в играта значи.*** Много се радвам за Морена и Ренци и стискам мнооооооого палци.
*** за мен не е много сигурно де, защото леля Фло не ще да си ходи още, но се надявам този месец лекарствата д ами размърдат яйчниците за една голяяяяяяяяяяяяяма хубава овулация.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
Мерси Ва  Grinning !

И аз страхотно ти стискам палци !

# 6
  • Мнения: 4 324
Здравейте и от мен  Wink

Ренци - пожелавам ти страхотно добри резултати от изследванията и добре дошла отново "в играта"  Wink  Simple Smile

Ева - да ни кажеш резултатите, а на теб пожелавам огромеееееен СЛАДОЛЕД  Wink  Simple Smile

Морена - и бързо с Ренци да излизате от играта с коремите напред  Wink

Лека седмица на всички  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 154
Здравейте всички!
Аз днес си изпращам леля Фло и ще взема да я помоля да не ми идва на гости следващите 9 месеца Wink  ама знам ли я.... може да се окаже много нахална Imp  
Ва пожелавам ти тоя месес "една голяяяяяяяяяяяяяма хубава овулация"
Ренци и на тебе стискам палци в бебепраенето този месец!
Морена и на теб!

Абе на всички, на всички, даже и на мене Embarassed

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Sunshine, предлагам ти да направиш специален танц "не искам повече леля фло за следващите 9 месеца" а ние ще се включим активно- ето ме мен  261uu 261uu 261uu

# 9
  • Мнения: 233
Танче, да не би да съм изпуснала нещо ГОЛЯМО?????

# 10
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Цитат на: novalexa
Танче, да не би да съм изпуснала нещо ГОЛЯМО?????
Ако питаш за лентичката- тази е за забременяващи  бъдещи мами, показва в кой ден от цикъла си

# 11
  • Мнения: 4 324
Цитат на: wa_wa
Цитат на: novalexa
Танче, да не би да съм изпуснала нещо ГОЛЯМО?????
Ако питаш за лентичката- тази е за забременяващи  бъдещи мами, показва в кой ден от цикъла си

Даааааа, wa_wa е напълно права (благодаря за лентичката). За съжаление обаче, аз не я виждам тази картинка  Sad

# 12
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Здравейте и от мен!  Grinning Вече съм в София след най-глупавата почивка в живота си!  Imp Добре, че свърши! Тъпото е, че почивката свърши, а на мен още ми е лошо, вече ми омръзна!  Sad Много съм раздразнена от състоянието си, влача се като чувал с картофи, все ми се гади, спи ми се и съм адски отпаднала!  Imp  Чувствам се много, много зле!  Sad Споделям го с вас, само защото знам, че толкова много го искате, че няма да ви откажа с описание на неразположенията си!  Wink  Laughing Освен това, предполагам, че след един-два месеца максимум, вече ще имам възможност да си отдъхна от този кошмарен период и да кажа - "Чудесно е да си бременна!"  Wink Засега мога само да кажа, че това е отвратително състояние с дъх на повръщано + силна депресивност на моменти и отпадналост. Слава богу, че накрая резултатът е безценен!  Grinning Както и да е, извинете ме за глупостите и за това, че развалям хубавото настроение за тази седмица!  Embarassed Желая на всички да им се сбъдне това, за което най-силно мечтаят!  Wink

# 13
  • Мнения: 689
Здравейте мили момичета и от мен, аз както писах предната седмица не стана, но сега продължаваме с опитите Laughing
Пожелавам на всички ни много скоро да се похвалим с хубавите новини!!! Grinning

# 14
  • Мнения: 96
Здравейте, момичета, и от мен!

Успешна седмица ви пожелавам - повече в бебеправенето и доста в другите области.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт