Керамичните ножове - отзиви

  • 29 133
  • 66
  •   1
Отговори
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте!   

Чувала съм добри отзиви за керамичните ножове, но до колкото знам са скъпи и лесно се чупят.

Може ли да споделите отзиви за цени, добре ли режат, доволни ли сте от тях?

Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 839
За пръв път чувам за такива ножове.

# 2
  • Мнения: 176
Аз имам керамичен нож, който ми е подарък и ми е от около 2 години. Доволна съм, не се е счупил, разбира се не режа кокали, но всичко останало така го реже, че ти доставя удоволствие. Много трябва да се внимава с тях, страшно остри са, като скалпел. Толкова са остри, че не усещаш кога си се срязал и реже до кокал. Изпитала съм го вече, но въпреки всичко ми върши страхотна работа и не бих го заменила с друг. Не се наточват, а доколкото знам може да изкарат така остри почти до живот и въпреки всичко ако случайно има нужда от наточване при покупката ти дават адрес където да направят това. Горещо препоръчвам керамичните ножове, няма да сгрешите. 

# 3
  • Мнения: 1 296
Аз имам керамичен нож, който ми е подарък и ми е от около 2 години. Доволна съм, не се е счупил, разбира се не режа кокали, но всичко останало така го реже, че ти доставя удоволствие. Много трябва да се внимава с тях, страшно остри са, като скалпел. Толкова са остри, че не усещаш кога си се срязал и реже до кокал. Изпитала съм го вече, но въпреки всичко ми върши страхотна работа и не бих го заменила с друг. Не се наточват, а доколкото знам може да изкарат така остри почти до живот и въпреки всичко ако случайно има нужда от наточване при покупката ти дават адрес където да направят това. Горещо препоръчвам керамичните ножове, няма да сгрешите. 

а къде се продават и приблизителна цена ако може, ще ми кажеш ли, благодаря

# 4
  • Мнения: 176
Цена не мога да кажа, защото ми е подарък, само знам, че са доста скъпи, но разбира се всеки има различно разбиране за това кое е скъпо и кое не. Със сигурност един нож е от порядъка от 60 лв. нагоре. Купен ми е от Технополис, който се намира между кино Арена в Младост и Como

# 5
  • Мнения: 1 296
Цена не мога да кажа, защото ми е подарък, само знам, че са доста скъпи, но разбира се всеки има различно разбиране за това кое е скъпо и кое не. Със сигурност един нож е от порядъка от 60 лв. нагоре. Купен ми е от Технополис, който се намира между кино Арена в Младост и Como

благодаря ти, мъжа ми иска да си купим такъв, затова те питах, още веднъж мерси  bouquet

# 6
  • BG
  • Мнения: 2 217
Lili-Bella , благодаря ти за информацията! А колко е голям ножа ти и  какъв цвят е?

# 7
  • Мнения: 176
Ножът ми не е голям. Малко по-дълъг и малко по-широк от ножовете за хранене, но ми върши страхотна работа, както за месо, така и за зеленчуци и подправки. Не е от тези големите и дебелите, макар, че мисля, че има и от големите. Ножът ми е с черна дръжка и бяла керамика.

# 8
  • BG
  • Мнения: 2 217
Lili-Bella, чух че с такива ножове е по-добре да се режат салати и това е една от причините да се интересувам. Освен в Технополис, дали има и някъде другаде?  Thinking

# 9
  • Мнения: 176
Не знам къде другаде ги има. Да, за салати са страхотни, но аз си режа всичко, без кокали. В смисъл, че с този нож не разфасовам пиле, но пък идеално ми реже сурово месо.

# 10
  • Мнения: 87
Не знам къде другаде ги има. 
Има ги в магазин Plus.

# 11
  • Мнения: 190
В Халите има щанд с много размери и модели.

# 12
  • Мнения: 4 965
Не знам къде другаде ги има. 
Има ги в магазин Plus.

И моят е от там, но е от скоро - т.е. не съм го ползвала още, но мъжът ми вече няколко пъти реже разни салати, меса и плодове и е много доволен.

# 13
  • BG
  • Мнения: 2 217
Не знам къде другаде ги има. 
Има ги в магазин Plus.

И моят е от там, но е от скоро - т.е. не съм го ползвала още, но мъжът ми вече няколко пъти реже разни салати, меса и плодове и е много доволен.

А каква е цената, ако не е тайна?

# 14
  • Мнения: 4 965
...

А каква е цената, ако не е тайна?

Не съм сигурна, защото пазарувахме много неща накуп и не обърнах внимание.

Общи условия

Активация на акаунт