Хотел в гр. Смолян

  • 969
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 572
Моля, препоръчайте ми хотел или семеен хотел в гр. Смолян -  единственото ми условие е да има интернет с що-годе нормален сигнал.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 778
Кипарис Алфа препоръчвам....
Хотелът е хубав, в центъра на града, чист, приятен, уютен, персоналът е любезен и услужлив.... И май има интернет връзка, но понеже никога не ми се е налагало да го ползвам, не съм много сигурна - може да им звъннеш и да ги питаш!

http://maps.google.com/maps/place?cid=1523093516120829881&q= … p;hl=bg&gl=bg

# 2
  • Мнения: 911
Не ходи в хотел "Кристал"-Смолян. Не ми се разказва, но определено не бих си причинила отново същата неприятност.

# 3
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Еко хотел Макрелов*** - закуската е по-меню от домашно приготвени храни  Wink

# 4
  • Мнения: 572
В Кипарис "Алфа" съм ходила - имам критики към обстановката, но не е чак толкова лошо.. но сигнала на нета не стига до по-крайните стаи и етажи, и през деня е студено - тоест няма парно, няма и дистанционно за климатика..
Благодаря за мненията!

Аз ходих в семеен хотел "Мони" - не ми хареса никак, но според парите и обстановката... иначе нет имаше, което бе добре за мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 402
хотел смилен в смолян - много приличен хотел; по принцип където и да избирате стаи гледайте стаята ви е да възможно най-близко до мястото, където е рутера (масово си е безжичен нет в хотелите), така ще си гарантирате по-безпроблемна връзка

Общи условия

Активация на акаунт