Тъмно зелено ако- може ли да е от Аптамила?

  • 774
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 644
здравейте- искам да попитам:
МОЖЕ ЛИ АКОТО НА БЕБЕТО ДА Е ТЪМНО ЗЕЛЕНО В СЛЕДСТВИЕ ОТ СМЯНАТА НА ХРАНАТО ОТ ФРИЗОЛАК НА АПТАМИЛ?
От около седмица сме на Аптамил защото от фризолака не се наяждаже и от 3 дни ака тъмно зелено.Бях чела тук че от Аптамил акитата са със зелен цвят но дали е тъмнозелен?
Няма разтройство- ака веднъж на ден и не е мн. рядко но не и гъсто - нещо средно?
Дали е нещо сериозно- докторката каза че няма проблем- не го боли коремче не е настинал само малко е хремав но дали е от това?
Моля който е имал такъв проблем да сподели

# 1
  • Мнения: 1 089
И ние бяхме така. Акото и почна да придобива нормален цвят чак когато започна да яде и пюренца. цвета им беше зелен, а понякога толкова тъмно зелен, че чак към черен.  Simple Smile от млякото е, не се притеснявай.

# 2
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
ne i nashto e takova.tova e ot  pyretata.

# 3
  • Мнения: 3 356
Ние в повечето случаи акаме зелено Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 2 298
И ние бяхме така. Акото и почна да придобива нормален цвят чак когато започна да яде и пюренца. цвета им беше зелен, а понякога толкова тъмно зелен, че чак към черен.  Simple Smile от млякото е, не се притеснявай.
Абсолютно същото и при нас.
Няма място за притеснение ако бебето се развива добре, цвета няма значение.

# 5
  • Мнения: 514
И ние бяхме така. Акото и почна да придобива нормален цвят чак когато започна да яде и пюренца. цвета им беше зелен, а понякога толкова тъмно зелен, че чак към черен.  Simple Smile от млякото е, не се притеснявай.
Абсолютно същото и при нас.
Няма място за притеснение ако бебето се развива добре, цвета няма значение.


И при нас беше същата история. Не се притеснявай! Важното е че детенце е добре!

# 6
  • Мнения: 117
И при нас беше така много дълго време. Нашето мляко беше друго и дори когато ядяхме пюрета пак имаше зелен цвят. Оправи се от само себе си. Аз дори носих проби за изследване-бях се леко ошашавила. Но за щастие нямаше никакъв проблем. Сега вече цвета на акото е нормален. Така че горе главата-ако бебо е добре това няма значение. Винаги разбира се обаче може да се консултираш с лекар. Късмет и целувки на бебчо.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт