Хотел в Боровец близо до пистите?

  • 3 046
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Искаме да покараме ски, а малкия е на 3 години и търсим нещо близо до пистите на Боровец. Четох една тема по въпроса, но инфото е от 2007година и посочените линкове не са актуални, ще съм благодарна ако ми подскажете някой хотел, защото не се ориентирам добре в курорта.

# 1
  • софия
  • Мнения: 757
Рила и ледеи ангели са точно срещу пистата.
Янакиев е отстрани на тях.
Олимп също е близо. Зависи какво търсите- цена/качество...

# 2
  • София
  • Мнения: 253
Препоръчвам Хотел-клуб Янакиев
Хотелът е хубав, съвсем до пистата, с просторни и красиво мебелирани стаи. Персоналът е изключително любезен и услужлив(на друго място в български хотел не съм срещала подобно отношение), храната вкусна и в достатъчно количество и разнообразие .
Басейнът е фантастичен 1.20-1.40 дълбочина, подходящ и за плуване и за плацикане– около 30 градуса е водата.
Мисля, че сега извън сезона цените са прилични. Вижте на сайта им.
Минусите са:
Цената на процедурите в Спа центъра са доста високи .
В ресторанта на вечеря няма дори минерална вода или поне чай, никакви напитки не влизат в цената. Допълнителното легло е съвсем тясно и неудобно.
Но като цяло го препоръчвам.
Били сме и в Ледени ангели миналата година - по-скъпо , а  и басейнът е малък и много студен.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мисля, че в х-л Рила сега, когато е края на сезона може да се намерят изгодни оферти. Миналата година закрихме сезона в него и бяхме доволни... Пистите работеха само за нас, а нощната писта с паничката баш пред х-ла биде пусната да работи само за щерката.
http://www.youtube.com/watch?v=8fqiAgPDb44&feature=related - щерка + мъж, а аз снимам от терасата на Рила.
Клуб Янакиев също ми допада, не сме нощували още там. Ползваме само някои техни екстри.
Другите х-ли не ми допадат.

# 4
  • Мнения: 750
Благодаря ви момичета   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 253
Благодаря ви момичета   bouquet
Не забравяй после да споделиш впечатления. Приятна почивка!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 402
не знам дали питането е все още актуално, но хотел ястребец в боровец си е точно на писта ястребец 3

# 7
  • Мнения: 1 099
Хотел Самоков http://samokov.com/bg/aboutus.htm
Има няма 100 метра от лифта за горе. Обслужбането е отлично. Храната също. Басейна е спокоен. Има кът с игри за деца, боулинг, билярд, тенис на маса и тн. Много съм доволна, обичам да ходя и лятото и зимата. Peace

# 8
  • Мнения: 750
Благодаря на всичко още веднъж! Избрахме х-л Рила, много ни хареса,до пистите имаше и нощно каране с таткото се сменяхме кой да седи с малчо. Храната в хотела само не ми допадна много, но май това е всеобщо "заболяване"

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Браво.
Кога се върнахте? Има ли още шанс за ски?

# 10
  • София
  • Мнения: 3 880
за мен най-добър е хотел "Ястребец" Peace

ако не може да отделите толкова средства, вилите на Алпин са чудесна алтернатива - за 3ма 120 лв. на нощ, хубави са Wink

# 11
  • Мнения: 750

Браво.
Кога се върнахте? Има ли още шанс за ски?

Шанс за ски имаше по празниците само на Ястребец  добре,че отидохме по предната седмица   bouquet

# 12
  • Мнения: 3 695
Колко е топла водата в басейна на хотел Рила?

Общи условия

Активация на акаунт