Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 март 2010, 10:07 ч.

Цени за раждане в АГ болниците в София

• 230 081
  • 399
  •   1
Отговори
# 390
  • Young and beautiful.
Навсякъде ли за присъствие на бащата раждането е над 1000 лв?

Близо до 1000 е в Майчин дом, Шейново и т.н и то не заради бащата, а защото е секцио, т.е само при операция ще пуснат бащата.

Приятелка сега роди естествено в св. Лазар и бащата е бил с нея през цялото време. Simple Smile

# 391
  • София
При секцио в много малко болници ще пуснат бащата.И не се заплаща, защото по принцип не го правят, а е хрумка на лекаря, ако сте достатъчно близки и си поискате.
При естествено раждане вече се заплаща, защото си е нормална екстра.В Майчин дом до скоро бащите не можеше са присъстват, сега не знам дали са го променили.
В Тина Киркова/Св.София присъствието е около 300лв, но те задължават да избереш вип родилна, екип и става над 1000лв.
В Шейново излиза най-евтино.300лв е присъствието на бащата и не си длъжен да избираш екип, родилна и други неща, плащаш си само присъствието.Ако избереш акушерка ти го намаляват с 50лв и за около 500лв имаш акушерка и мъж.

# 392
  • berkovitsa
Здравейте!Моля за актуален ценоразпис на раждането в Тина Киркова!

# 393
Свалете го от тук:

http://1agb.com/za-bolnicata/ceni-uslugi/

# 394
  • berkovitsa
Благодаря!Но не мога да разбера каква е цената на раждане с цезарово сечение!Искам да родя при един определен доктор.Но в същото време се цезаровото сечение не ми е по желание.Имам 6 диоптъра и това е причината.Виждам,че в графата за секцио е упоменато,че когато е по желание не се поема от ЗК.Т.е.ако няма мед.причини.Високия диоптър не е ли точно мед.причина?

# 395
  • София
Избор на екип . По принцип е без значение на вида раждане.

# 396
Да, вече сте получили отговор. Щом желаете да родите при конкретен лекар, то ще заплатите сумата за избор на екип - 900 лв. 😊

# 397
.......Високия диоптър не е ли точно мед.причина?
Високият диоптър сам по себе си не е медицинска причина. Трябва преглед на очните дъна, ъглите и състоянието на ретината. От личен опит го казвам ✌

# 398
Здравейте интересува ме актуална информация за раждане в Токуда?
Цена ?Може ли да се ражда там без да съм се следила там тъй като си се следя по ЗК?

# 399
2100 лв е раждането секцио.
За нормално мисля е 2100 + 300 за упойка. Виж в сайта им, имаше много хубава разбивка на цените.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт