Цени за раждане в АГ болниците в София

  • 309 323
  • 443
  •   1
Отговори
# 375
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Благодаря ти!  Hug

# 376
  • Мнения: 547
Сменете цените, не са актуални и само подвеждат!!!

# 377
  • Мнения: 5
Можете ли да ми кажете в Токуда трябва ли да избереш екип, за да може да присъства таткото/ друг човек, или просто си плащаш таксата за присъствие?

# 378
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен , включвам се по темата за Света София , на бул. България. тъй като съм слушала много позитивни неща за проследяването на бременност в тази болница, моля да ме информирате как стой въпроса с раждането там? Прочетох , че е 1200 лв за нормално раждане, но ме интересуват и условията -упойка влиза ли в тази сума, примерно и дали е необходими предварително да заявиш , че искаш да ти се сложи такава? Отделно тази хоспитализация 90 лв на ден в стая с по колко легла  и има ли собствен санитарен възел?  Има ли достатъчно персонал да ти обърне внимание ? И най-важното все повече слушам за предпочитане на секциото от докторите , дори и ако не е  належащо- какво е вашето мнение по този въпрос?

# 379
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 076
Навсякъде ли за присъствие на бащата раждането е над 1000 лв?

# 380
  • Мнения: 846
Навсякъде ли за присъствие на бащата раждането е над 1000 лв?

Близо до 1000 е в Майчин дом, Шейново и т.н и то не заради бащата, а защото е секцио, т.е само при операция ще пуснат бащата.

# 381
  • Мнения: 80
Здравейте,бих искала и тук да попитам за неосигурените майки ,лично ме интересува за болница- Тина Киркова ,трябва ли да се плаща за нормално раждане или ако се наложи секцио без избор на екип?Каква е сумата ако трябва  за легло и за упойка също колко се заплаща ?Ако някой може да ми отговори ще съм му благодарна Simple Smile

# 382
  • Мнения: 246
Мен ме интерисува сега за Таня Киркова,ако си здравно осигурен и искаш да оридеш и родиш без избор на екип,плаща ли се нещо?

# 383
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
Раждането в България не се заплаща.Аз съм здравно осигурена,раждах в Тина Киркова секцио без избор на екип и не съм дала една стотинка.Та там имаше няколко майчета неосигурени и от тях знам че по закон нямат право да ги върнат,всичко е безплатно за всички раждащи.

# 384
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 076
Тогава за какво са тези ценоразписи, ако е безплатно?

# 385
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
По закон раждането и женската консултация са безплатни.Това не си го измислям,всеки може да провери,законово е така иначе откъде неосигурените циганки ще се бръкнат за 1000 лв за раждането а болниците са пълни с тях.

# 386
  • Мнения: X
Раждането е безплатно в държавна болница без избор на екип. Ако е с избор на екип дори в държавна болница се заплаща. За частните е ясно, че всичко се заплаща. Вече е въпрос на личен избор кой какво желае да избере.

# 387
  • Мнения: 80
Здравейте,искам да попитам в държавните болници,заплаща ли се упойката преди раждане?Аз вчера се обадих лично в Тина Киркова и питах за раждането и леглата без избор на екип на неосигурените дали се заплаща,те ми отговориха (потвърдиха),че в държавните болници е безплатно,но за упойката неразбрах,ако вие знаете нещо по този въпрос бих се радвала за отговора 😊.Лек и успешен ден

# 388
  • Мнения: 2
И аз си заплюх Тина Киркова, но наистина за упойка нищо не намирам в ценоразписа. Споменава се, че обезболяване по време на раждане е безплатно, но аз си го представям да е по-скоро но шпа...
Утре ще ходя за запис на тонове и ще попитам, та ще си редактирам мнението с новото инфо.

# 389
  • София
  • Мнения: 8 638
Здравейте, търся актуална информация за раждане и престой я Св.Анна. Имам планове за естествено раждане след секцио. Доктор Жекова от Окръжна болница е един от малкото избори за това в София.
Актуална ли е информацията от първа страница? 550лв ми се струва малко.
Има ли първи контакт между майката и бебето(истински, не само зрителен контакт), после постоянно ли са заедно.
За секцио също би била полезна всякаква информация, ако все пак ми се наложи.Предишния път беше в Шейново и не съм доволна относно режима на даване на бебето на майката.

Общи условия

Активация на акаунт