Как слагате бебоците да спят - боси или с чорапки?

  • 3 354
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 555
С чорапки, защото сме доста малки и у нас е студено преди да пуснат парното ! Случвало се е и аз да спя с чорапи  Simple Smile

# 31
  • UK
  • Мнения: 1 334
не,слагам и  боди с дълъг ръкав и крачета и няма нужда от чорапки. но, ако и обувах пижамка бих сложила.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние все още сме с цяла пижамка, със стъпалца, ама ако не беше с такава- щях да слагам чорапки. В тоя студ - докато пуснат парното - и аз спя с чорапи.

# 33
  • Мнения: 637
Моите спяха боси.  Grinning

# 34
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Босичка си спи

# 35
  • Мнения: 6 206
С чорапи. Не знам защо, но постоянно ми се отвива и дори и с плътна пижама и чорапи си спи. В чувал не стои.

# 36
  • Мнения: 1 999
Засега сме с чорапки. Simple Smile

# 37
# 38
  • Мнения: 1 645
По принцип слагам чорапи,но файдада никаква - събути са още на мига.
На сутринта крачетата са ледени,а спи и одвит.Сега го слагам в много тънко чувалче и крачетата сутринта са топли,но аз пак му слагам чорапки,а те пак са събути - и цяла нощ спи одвит.

# 39
  • Мнения: 5 140
Слагам и чорапки,защото постоянно се отвива.Спим с пижамка

# 40
  • Мнения: 46 508
До 4 месец с чорапи/ританки, след това боса, само по боди с дълъг ръкав в чувалче, беше декември.
Чувала съм, че до 6 месеца трябва да спят с чорапи, обаче София обича по-студеничко и по-рано ги махнахме  Wink

# 41
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мая спи в чувал и затуй не се притеснявам за босите й ходила. Иначе не харесвам чорапи за спане, щото и без това пред деня й стягат крачето, нека нощем спи спокойно. Не съм й обувала чорапи за сън. Пък и вярно, че ги събуват скоростно..
Иначе аз зимата спя с шушони.  Blush

# 42
  • Мнения: 2 407
С чорапки задължително!

# 43
  • Мнения: 4 915
Боса от 5тия си месец - беше март.

# 44
  • Мнения: 5 299
Вики е на 6 месеца, и  досега не съм я оставяла  да спи боса, Винаги е с чорапки, дори и през лятото Peace Ако е с ританки - без чорапи. И не виждам  нищо общо с това, как аз спя....

Общи условия

Активация на акаунт