Детска градина в Студентски град или Дианабад

  • 1 154
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 397
Наскоро семейството на моя много добра приятелка се премести да живее в кв. Витоша Simple Smile. Района зад Студентски град- малко преди х-л Амбасадор.
Та тя ме помоли да разуча нещо за добри детски градини в района на Студентски град или Дианабад. Все още няма впечатления от там и няма познати в района и не може да реши, къде да даде детето си на детска градина
Ако някой има отзиви за някоя градина от този район, моля да сподели. Praynig
Момиченцето и е родено ноември'2001. Simple Smile

Последна редакция: нд, 16 окт 2005, 14:14 от kopche

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
kopche, виж тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24720.0 - за Студентски град е, за Дианабад не мога да помогна Confused

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
копче, тук има силна агитка на дианабадското 49-то одз. какво те интересува конкретно?

# 3
  • София
  • Мнения: 9 397
Eли, мерси, но тази тема вече съм я видяла преди да си пусна темата, а тя не дава отговор на моето питане, така или иначе. newsm78
Там става въпрос повече за 22 детска ясла и детската кухня на 69 ясла. Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 9 397
Янита, интересува ме конкретно само частта- детска градина.
Детето е голямо за ясла, така или иначе. Wink
Интересува ме бр. деца в група, отношение на госпожите, хигиена, материална база, има ли допълнителни занимания към детската градина и пр.
Просто, момичето не знае на къде да се насочи в избора си на градина.
Освен това, дай повече инфо за местонахождението на градината.
Ей такива неща.
Благодаря ти предварително! Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Аз мога да ти кажа за ......79 ОДЗ мисля, че беше, това до зала Христо Ботев. Всъщност в Студентски град са две детски градини - това и другото е на спирката на Баба Яга, т.е. следващата спирка след зала Христо Ботев. Според повечето майки това до зала Христо Ботев е по-доброто. Има двор, поддържат го, това лято поправяха и боядисваха дворните играчки - пързалки, пейчици. Броя деца зависи - в по-малките групи като че ли (ама не съм сигурна, защото моето беше 4та група) са повече децата. 20-25 някъде. Отношението на госпожите зависи от самите госпожи във всяка група, нали така, те са различни хора. Моето бръмбаре си ги харесваше двете госпожи. Вътре в самите групи е нищо особено, чистичко, вътре в градината възрастните влизат само с найлонки на обувките. Има допълнителни занимания - английски, латинотанци, моделиране (правят керамични неща), футбол.... и други. Забравих - има и доста деца чужденци от дипломатическия квартал наблизо.

# 6
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
Sorry kopche Embarassed
В 16-то ОДЗ (до Баба Яга), където ходи сина ми няма хубава площадка - само пясъчници и пейки, иначе положението с бройката деца, обстановката и отношението на госпожите е както ги е описала Янтра за 79-то ОДЗ. И двете градини имат басейн и предлагат плуване. И аз съм на мнение, че 79-та е по-хубава, но ние избрахме 16-та. Една от причините е, че ми е по-близо Confused В групата на Ради има деца от кв. Витоша (за 2 знам със сигурност), предполагам че и в другите групи има.

# 7
  • София
  • Мнения: 9 397
Благодаря ви много момичета! Simple Smile  bouquet
Значи, ще и препоръчам да погледне 79 ОДЗ в Студентски. Simple Smile

# 8
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Преподавала съм английски една година в 79 ОДЗ. Градината е добра и с хубава база. Има много добри допълнителни дейности. Директорката е много амбициозна и дейна,а това е добре за градината. Има много печени учителки, но зависи вие на какви ще попаднете.

Общи условия

Активация на акаунт