Schuhstore.co.uk - маркови обувки - 3

  • 34 566
  • 262
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 549
На Lacoste някой поръчвал ли е обувки?Изтървах един модел който преди време беше намален на 39 лири мисля  Rolling Eyes ,а в молът на Стамболииски го гледах за 200лв.Още ме е яд ,че не го поръчах,но не ми се рискуваше в интерес на истината ,защото не знаех дали си отговатя на номера

# 76
  • Мнения: 62
На Lacoste някой поръчвал ли е обувки?Изтървах един модел който преди време беше намален на 39 лири мисля  Rolling Eyes ,а в молът на Стамболииски го гледах за 200лв.Още ме е яд ,че не го поръчах,но не ми се рискуваше в интерес на истината ,защото не знаех дали си отговатя на номера

Аз си поръчах ето тези http://www.schuh.co.uk/White-womens-/Minah-Fade/1903731020 моя номер 38 и са ми точни.Много съм доволна взех ги за 20 лири ,а тук са по 170лв.

# 77
  • Мнения: 549
На Lacoste някой поръчвал ли е обувки?Изтървах един модел който преди време беше намален на 39 лири мисля  Rolling Eyes ,а в молът на Стамболииски го гледах за 200лв.Още ме е яд ,че не го поръчах,но не ми се рискуваше в интерес на истината ,защото не знаех дали си отговатя на номера

Аз си поръчах ето тези http://www.schuh.co.uk/White-womens-/Minah-Fade/1903731020 моя номер 38 и са ми точни.Много съм доволна взех ги за 20 лири ,а тук са по 170лв.

  bouquet Благодаря ти!Сега остава да си дебна моят модел да го намалят и да поръчам Rolling Eyes Тук цените са адски завишени  #Cussing out

# 78
  • Мнения: 0
Здравейте, мацки!   bouquet

А с какви карти плащате, че разполагам с дебитна Виза Електрон, ама като разгледах сайта доколкото разбрах с такава може само от Великобритания да си плащаш?   newsm78

# 79
  • Мнения: 114
Бърлиприл, аз съм с дебитна на ПИБ, Виза електрон. Никакви проблеми нямам с нея!  Simple Smile Само за пазар ми е. Зареждам, харча, зареждам, харча.  Joy

# 80
  • Мнения: 0
Бърлиприл, аз съм с дебитна на ПИБ, Виза електрон. Никакви проблеми нямам с нея!  Simple Smile Само за пазар ми е. Зареждам, харча, зареждам, харча.  Joy

Благодаря ти много!   bouquet
Супер! Моята е точно такава! Лошо и се пише ! Joy

# 81
  • Мнения: 114

Да, това исках да ти кажа. В нито един онлайн магазин, нямам проблеми с нея.  Hug

# 82
  • Мнения: 1 698
Момичета, продавам ето тези мъжки обувки. UK10 са, бяха за подарък на мъжа ми, но нещо не му допадат. Той доста трудно харесва обувки, а на мен много ми харесват. Цената е същата.
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2605821 … ame=STRK:MEWNX:IT
Ще ги пусна и в продавалника, пишете ЛС, ако имате интерес.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Здравейте, момичета, гледам, че темата много назад отишла и викам да я побутна напред с едно въпросче Mr. Green Знаете ли сандалите на RED OR DEAD дали си отговарят? Харесала съм си тези http://www.schuh.co.uk/red-or-dead/womens-tan-red-or-dead-gladys-ii/1770086220/ ако имате пък случайно коментар точно за тях, ще е супер  Party

# 84
  • Мнения: 114
Лилинце, аз имам опит само с гуменетки на Ред ор Дед. 38 номер бяха умалени, но ти питаш за сандалетки, може и да са ти точни ... все пак са отворени отвсякъде.

# 85
# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Лилинце, аз имам опит само с гуменетки на Ред ор Дед. 38 номер бяха умалени, но ти питаш за сандалетки, може и да са ти точни ... все пак са отворени отвсякъде.

И аз така я виждам ситуацията  Flutter ама да си попитам. Сега ги видях в иБей и във вариант със затворена петичка Rolling Eyes И са на доста изгодна цена, така че май ще рискувам Whistling

Мерси, мила! Hug

# 87
  • Мнения: 399
Здравейте момичета, интересувам се от мъжките обувки на Dr. Martens - умалени ли са или си отговарят на номера. Мъжа ми носи 43, а в еbay магазина гледаме едни номер 10UK и се чудим дали да няма да са много големи. Ако някой може да помогне ще съм благодарна.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Половинката носи 43, взех му 9-ка и му заспаха Peace

# 89
  • Мнения: 7
Лилинце, аз имам опит само с гуменетки на Ред ор Дед. 38 номер бяха умалени, но ти питаш за сандалетки, може и да са ти точни ... все пак са отворени отвсякъде.

И аз така я виждам ситуацията  Flutter ама да си попитам. Сега ги видях в иБей и във вариант със затворена петичка Rolling Eyes И са на доста изгодна цена, така че май ще рискувам Whistling

Мерси, мила! Hug
Само и аз да вмъкна коментар по въпроса. Поръчвала съм ботуши и обувки все с по един номер по-големи по препоръки от тук и не обърках. Според мен са си умалени. За сандалки не знам обаче. Успех и от мен.

Общи условия

Активация на акаунт