Отговори
# 30
  • Мнения: 8 519
Честита Цветница! Пожелавам на всички живота ви да бъде една безкрайна пролет, където да цари хармонията и красотата!


Честит имен ден на нашите малки именници- Калина на Валя, Калина на Мъри и Явор на Комарче! Да са здрави и весели!

Последна редакция: нд, 28 мар 2010, 12:09 от vita

# 31
  • София
  • Мнения: 212
Честит имен ден на всички!!! Много здраве и любов ви пожелавам!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 70
Честит празник на всички, носещи имена на цветя!!! Желая ви здраве, да сте винаги усмихнати и обградени с много любов!!! Весел празник !

# 33
  • Попово
  • Мнения: 687
Честит празник  Hug
да са ви здрави и късметлии именниците  Praynig  bouquet
аз да се "похваля" вече съм на работа от 2 седмици  Sunglasses и нямам никакво време... и за форум ни за ферма...
за боя какво да кажа мен ме биеше майка ми заради сестра ми, тати никогаш, не че не съм го изнервяла, по- скоро ме защитаваше... сега обаче не си бия Гого-то заради бебетата, само викам викам и като се навикам вече ми е минало  Mr. Green
ай' останете си със здраве ще попрочитам по диагонал;)

# 34
  • Мнения: 398
Честит имен ден на всички малки и големи цветя.Много здраве, късмет, щастие и любов

# 35
  • София
  • Мнения: 3 789
Честит празник на всички, носещи имена на цветя и друга флора Mr. Green Да сте здрави, щастливи и обичани!
Скромна почерпка и за моя празник:
     

# 36
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Честит празник на всички, носещи имена на цветя!!!
Мишле_  ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН

# 37
  • Мнения: 280
Честит празник на всички! Да сте здрави, красиви и щастливи!

# 38
  • София
  • Мнения: 167
Примък
пролетнопочистваме и нямам време за нищооооооо
поне детенце спа днес следобед 3 (три)  #Crazy часа и много ми помогна така.

честито на празнуващите (с повод и без повод)!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 365
Честито на именниците! Да са здрави и много щастливи!

# 40
  • Мнения: 3
Честит имен ден на всички!!! Много здраве и любов!

# 41
  • софия
  • Мнения: 118
нашата кака днес има празник - Камелия   bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 22
В края на деня (вечерта) да поздравя и аз всички празнуващи! Много здраве и късмет!

# 43
  • София
  • Мнения: 35
Малееееееееееееее, ама и аз съм една патка заспалаааааааааа...  Embarassed а толкова си мислех как ще ви честитя празника сутринта...  Embarassed

Да са живи и здрави всички именници (вече на патерица)! Много щастие и усмивки, обич! За по-малките да растат здравички и да им се случват все хубави неща в живота, за по-големите - нека сами си пожелаят нещо много силно и то ще се сбъдне! Красив празник! Ако зависеше само от мен, щерка ми нямаше да е Габи, а щеше да е Маргарита, защото за мен Цветница е един от най-красивите празници, пълен с цветя, с разцъфнали дървета, със зеленина, с пролет, ама... нали и таткото има думата. Нейсе... тя така или иначе си е мойта принцеса. В същност като беше малка, все се сърдеше като й казвах "принцесо" или "красавица", плачеше и ми казваше "Не съм принцеса, аз съм Габи!". Беше много сладка. Еееех, колко бързо порасна...

Спокойна нощ на всички!    Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 167
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ЦВЕТЕНЦА, ХРАСТЧЕТА и ДРЪВЧЕТА
Да сте живи и здрави и все усмихнати!  Hug и пътят ви само с цветя да е постлан!

Общи условия

Активация на акаунт