Как да си махна мустаците

  • 11 307
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте аз не съм мама нито жена моля да не ми се смеете та така може ли някой да ми каже как мога си махна мустаците по такъв начин по който като растът да не израстват дебели и черни много ме дранзят мустаците ми #Crazy всички ми се смеят моля ви кажете ми по какъв начим мога да си махна мустаците така че другия път като исзрастнат да не исрастват по големи и по дебели и черни аз съм момче на 14 години и ми трябва спешна помощ,защото мацките ме не искат с мустаци  Mr. Green

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Здрасти. Повечето жени ползваме лентите за лице. Във всеки козметичен магазин можеш да си г икупиш. Залепени са по двойки с нещо като лепило, отлепяш, залепяш и дърпаш рязко .

# 2
  • Мнения: 0
а от каде мога да си ги купя тези ленти как се казват и колко пари са в аптеките продават ли ги защото тук няма козметични салони

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де, на 14 си все пак, защо не се бръснеш като всички останали момчета newsm78 Сега хубаво ще се оскубеш с лентички, ама след една година ще ти порасне и брада, тогава?
Аз въобще не съм чувала за мъже, които да си правят кола маска на лицето.

# 4
  • Мнения: 1 416
С конец Peace Но моето мнение е, че мъж без косми е толкова лошо, колкото и космата жена Sick Има си жилет за мъжете и други средства за жените. Не мисля, че е правилно да ги скубеш в твоя случай.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 047
Не е ли рано 14 годишен да го искат "мацки", пък било той с мустаци или не  #Crazy
А мустаците са признак за възмъжаване и е нормално всеки мъж да има  Naughty Макар че сега с тези модни тенденции всички да са като голи охлюви и да имат по-малко косми и от жените  ooooh!  Ще се мъчат от рано горките, че и повечко има за махане при мъжкия пол  Mr. Green

По темата: при скубане може да станат пъпки: вземи си 1 Жилет (мъжки, дамски: все тая! Който ти допада по цвят  Laughing  )

# 6
  • Мнения: 8
Здрасти, истината е, че трябва да се обръснеш - всичко останало са глупости. Неща от типа на кола маска, конци, ленти и прочие са ок, но са за момичетата  Wink
Ако си направиш някоя от тези процедури има голям шанс да станеш като петниста хиена за в бъдеще (говоря образно, не се обиждай), тоест на едни участъци ще имаш косми, на други - не. А това не е никак приятно, защото все пак брадата и мустаците са признак на мъжественост.
Мисли в перспектива. Ще дойде момент, когато пораснеш, в който по една или друга причина - заради момиче (не всички момичета обичат мъже, обезкосмени навсякъде като голи охлюви); защото нямаш време от работа или друго; защото си решил да бъдеш бохем или просто ти е писнало да се гледаш еднакъв всеки ден,тогава ще искаш брада, мустаци, катинарче или друго - как ще го постигнеш като на някои места не ти растат косми от направената преди време кола маска, ленти или друго?
Ти си момче, момчетата се бръснат - всичко останало са хомо-истории и робуване на някакви модни стереотипи.

Затова говори с ваште, обясни им гледната си точка (мацки, репутация и прочие) и вярвам, че ще те разберат и ще ти дадат най-адекватно мнение, защото те познават.

# 7
  • Мнения: 0
Добре,благодаря ви за вниманието,Мами.

# 8
  • Мнения: 0
аз пък ползвам кремче за изрусяване на мустачките и съм много доволна. смятам че е по-добър вариант, но все пак зависи от окосмяването

# 9
  • Мнения: 4 785
аз пък ползвам кремче за изрусяване на мустачките и съм много доволна. смятам че е по-добър вариант, но все пак зависи от окосмяването

А да бе страшен вариант - като застанеш на слънце лъсне всичко. Абсурд.

# 10
  • Мнения: 349
Как с
аз пък ползвам кремче за изрусяване на мустачките и съм много доволна. смятам че е по-добър вариант, но все пак зависи от окосмяването
Как се казва кремчето ?

# 11
  • Мнения: 257
Здравейте аз не съм мама нито жена моля да не ми се смеете та така може ли някой да ми каже как мога си махна мустаците по такъв начин по който като растът да не израстват дебели и черни много ме дранзят мустаците ми #Crazy всички ми се смеят моля ви кажете ми по какъв начим мога да си махна мустаците така че другия път като исзрастнат да не исрастват по големи и по дебели и черни аз съм момче на 14 години и ми трябва спешна помощ,защото мацките ме не искат с мустаци  Mr. Green

самобръсначка и пяна за бръснене не става ли? newsm78

Сега сериозно,най-сигурна епилация -лазар или фотоепилация,особено на такива видни и деликатни места не бих пробвала друго на твое място.Имах една позната с голям мустак,която си ги изрусяваше - да ти кажа,така съвсем бие на очи.

# 12
  • Мнения: 14
Със самобръсначка и пяна/гел за бръснене Peace. Татко ти не ти ли е показал newsm78

# 13
  • Мнения: 510
Някой има ли впечатление от елос епилация в Медефект? Моля за мнение и съвет....
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт