Ужасен сън

  • 3 147
  • 28
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 302
Момичета, снощи сънувах кошмар и съм страшно притеснена. Проблема не е в самия кошмар, ами в това, че по едно време имах ужасна контракция Cry. Аз я усетих и си помислих,че пак всичко се повтаря наново, ама сега не мога да разбера дали съм сънувала или е било наистина. Тъкмо започнах да усещам бебе от време на време, ама съвсем лекичко. Направо съм в ужас и само се ослушвам. Но от сутринта нищо няма, корема ми е напълно спокоени даже преди малко бебе шавна. Пак ме обзема параноята и се чудя да ида ли на лекар, защото нали ходих миналия понеделник и си мислех да поизчакам поне 2 седмици.
Съжалявам, че пиша тук, ама вие ме разбирате най-добре, а и не искам да натоварвам мамите в отчетния с притеснения. Hug

# 1
  • Мнения: 1 029
Миличка,не се притеснявай за нищо,просто е било сън и си се уплашила.Може пък и бебчо вече да рита,а това е хубаво,нали. Звънни на лекаря си,за да си по-спокойна и няма страшно,всичко ще е наред. spoko

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Затова е хубаво, че е сън.  Peace Peace Сънищата показват страховете ни, а според мъжа ми, чиято майка е видна кафегадателка и сънопровидница, в действителност се случва обратното  Peace Peace Peace

# 3
  • Мнения: 3 591
fineti нали се "пека" на същия огън като теб.... и на мен ми се случва  Sad
Явно подсъзнателно страховете ни са много силни и го преживяваме насън.
Моя доктор каза, че като ми се случва просто да опитвам да се отпускам да премине контракцията и да мисля хубави неща...ама знаеш - то лесно е да се каже трудно да се направи...

Въпреки,ч е съм по-напред от тебе и моя бебок рядко и леко го усещам понеже плацентата ми е на предната страна на корема и бебо е седалищнтно с гръб към корема ми...и не питай как ми излиза акъла постоянно - нали уж съм в седмиците дето трябва да рита нон-стоп #Crazy

Аз си налагам да не ходя на лекар по-често от 3-4 седмици и то само да му слушат през корема сърцето, кръвно , урина - такива неща. Дори и Ехо-то ме стресира и го избягвам умишлено.

Все си казвам - този път всичко е наред, бъди спокойна... ама знаеш как е Embarassed

Хайде- усмихни се - след няколко месеца и двете ще гушкаме по едно здраво и пухкаво розово бебе   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 214
Сигурна съм,че си сънувала!Съгласна съм напълно с казаното за сънищата-точно обратното се случва в действителност.за твое успокоение иди на лекар,така ще се почувстваш по-сигурна!без притеснения няма да минеш,нали знам какво е...Пожелавам ти обаче ,до колкото можеш да се отърсиш от това и да се наслаждаваш на приятното помръдване в коремчето ти  Wink

# 5
  • Мнения: 4 212
О, ве4е беб4о ритка, 4удесно. Hug Няма да се притесняваш, този кошмар и контракциите са нормални за бременността, а притеснението ти още пове4е. Вси4ко ще е наред, бъди спокойна, и ако мислиш 4е ще си още по спокойна като отидеш на лекар, отиди. И знай 4е ние сме тук, с теб и бебето ти и вси4ко ще бъде наред  Heart Eyes Peace

# 6
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
То колко работи сънува човек...,ее!  bouquet
Сигурно е нормално,но ако това ще те успокои,иди пак на лекар!
Какво,като си ходила съвсем скоро,като се притесняваш пак иди!
Аз сигурно бих отишла на твое място,след всичко което прочетох тука из форумите...Имала съм контракции много често още от петия месец мисля,но не съм се притеснявала въобще,знаех че са някакви подготвителни...Ама сега ако съм бременна сигурно ще изпадам в паника за всяко нещо.Така че,ако това е начина да се поуспокоиш - ми иди пак на преглед.  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 591
Момичета, знаете ли в коя седмица вече бебето е жизнеспособно?
т.е. ако се роди по рано има всички шансове да оцелее и да няма проблеми?

32ра или 28ма?

# 8
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Момичета, знаете ли в коя седмица вече бебето е жизнеспособно?
т.е. ако се роди по рано има всички шансове да оцелее и да няма проблеми?

32ра или 28ма?
Ти да стискаш и да не ни задаваш такива въпроси!  bouquet  bouquet  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 3 591
Абе аз стискам....

ама страх ме гони...


# 10
  • Мнения: 2 123
финети,
и аз мисля, че сънищата ни са плод на страховете ни, но е доказано, че емоциите по време на сънуване променят физическит ени показатели - пулс, кръвно, дишане и т.н.
Но това се случва при всички бременни жени и смятам, че природата ни устроила така, че сънищата да не повлияват на бременността ни.
Аз също ти препоръчвам за твое спокойствие да звъннеш на доктора си или направо да го посетиш.
Вечер пий мляко с мед преди лягане за по-спокоен сън.
С теб сме!!!

# 11
  • Мнения: 1 029
Момичета, знаете ли в коя седмица вече бебето е жизнеспособно?
т.е. ако се роди по рано има всички шансове да оцелее и да няма проблеми?
32ра или 28ма?
Ти да стискаш и да не ни задаваш такива въпроси! bouquet bouquet Heart Eyes
Абе аз стискам....
ама страх ме гони...
Много ме разсмяхте,то не е смешно,но.. newsm62
Деси,не се притеснявай,irinii е написала..Ние сме с вас и няма да ви позволяваме такива мисли. NaughtyЯ идете да се разхождате навън,изяще по един сладолед и си мислете хубави неща/ако не сте на работа/.То сигурно при всички бъдещи мами е така newsm51 hug  love001

# 12
  • Мнения: 177
Момичета, знаете ли в коя седмица вече бебето е жизнеспособно?
т.е. ако се роди по рано има всички шансове да оцелее и да няма проблеми?

32ра или 28ма?
Деси, миличка това е последното нещо което трябва да си мислиш, мисли си как ти остават още броени седмици спокойствие а после ще пада едно будуване, един бебешки плач, сменяне на пелени и такива подобни , та сега само за това мисли.   bouquet
fineti , лошите сънища са знак че ще се случи нещо хубаво,
тук са забранени лошите мисли  Naughty а за вас двете категорично е забранено да мислите такива неща. Все пак вие сте наша гордост  Joy . Прегръщам ви силно Hug  Hug

# 13
  • Мнения: 1 336
Абе аз стискам....

ама страх ме гони...
Точно преди една седмица ми обясняваха, че в 28 седмица вече спасявали бебнца, даже моята позната познавала 2 мами с бебчета по на 4-5 месеца родени в 28-ма седмица, защото работи в този сектор  Heart Eyes
Колкото е по-голямо естествено, толкова се увеличават шансовете  Heart Eyes

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Изобщо не се притеснявай, и с двете премености доста често сънувах, че раждам. Това явно е подсъзнателното притеснение от самото събитие. Даже виждах бебето в съня си. Споделяла съм с близките си /понеже знам, че не е на хубаво да сънуваш бебе/, всички казват ,че е на психическа основа.Е, вече имам две чудесни дечица след две нормални бремености. Така че - карай спокойно. Желая ти всичко хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт