СЕДМИЧКА НОВА ИЗПЪЛНЕНА СЪС СМЯХ 17.10 - 23.10

  • 2 921
  • 41
  •   1
Отговори
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Нека я започна в първите минути. След 9 часа ще съм на работа. Голям купон.  Mr. Green
Желая на всички да сте здравички и да си спретнем една вечерна среща като общата форумска в събота. На дечурлигата усмивки, а на мами и татковци спокойствие(ако можа аз да си поръчам и тишина по пет минути дневно- повече не искам Mr. Green ). Целувки на всички и бъдете добрички- аз пак ще надзъртам де - и на работа имам нет. Grinning

# 1
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Хайде и аз да кажа здравейте! Hug
Тази седмица започва много модераторски Mr. Green
Нека няма болни мами и дечица Naughty Пожелавам ви много усмивки и още топли дни  Simple Smile
 Heart Eyes

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
имаааа, има:(
Има една мама с един подут глезен, дет' го е вирнала във висините увързан в бинт и антибиотик:(
От какво ми стана...е една загадка:(
ама ще мине!

айде, дано поне няма други такиви страдалци:))

# 3
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
От какво ми стана...е една загадка:(
ама ще мине!



От нередовното пиене и от големите гардероби ще да е туй полЮжение Wink

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
сигурно:)
ДОбре де, само аз ли изпитвам някаква странна привързаност към дрехи, които съм носила, но никога веч няма да облека...ама не може да ги хвърля?
И ей така на 1-2 години веднъж Боян като ми изпили нервичките с "този гардероб вече на нищо не прилича, заринахме се с боклуци" се хващам и събирам подобни "реликви" и хайдееее до кофите.


П.П. да се има предвид, че той е леко лудичък на тази тема и дреха, която не се облича редовно се брои за излишна... Както и всякакви НЕЩА..скъпи спомени...БЕЛЕЖНИЦИТЕ ми от училище "почисти" веднъж:(
И затова подреждането на гардероба в нас отнема цял ден...водят се епични битки за някои неща:)
Сега последно си извоювах един голям кашон за "съкровища" и докато го напълня...ще има мир:)

П.П.П. а той е напълнил ВСИЧКИ чекмеджета в къщи с отверки, гаечни ключове и тесли...ама това не били боклуци, а необходими инструменти Mr. Green

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
 Реза, много ми е познато това твоето - моя мъж е същия,  а аз  използвам всеки удобен момент да "почистя" Embarassed Нещо и аз никак не съм сантиментална, с малки изключения. Особено след като бившия ми съпруг изгори всички мои вещи и ме остави с 2 сака дрехи, разбрах ,че тези неща нямат кой знае каква стойност.
 Ние сме на оздравяване, но Наталия е ужасно раздразнителна и това вече съм убедена,че не е от болеста.
 Аз направих голяма обиколка по магазините за да си избера пола и съм отчаяна от новата мода със стринко-лелчина дължина и ужасни модели(това си е мое виждане де),в крайна сметка купих плат и ще запретвам ръкави,само терминаторчетата в къщи да ме оставят да го направя Grinning


# 6
  • София
  • Мнения: 2 262
Reza наистина ме разсмя....и аз така съм се заринала, ама у нас няма кой поне да ми мърмори, че да освободя малко място, имаме крещяща нужда от място. Ние пък започваме седмицата с температура, жестоки сополи и кашлица и естествено пропускаме градината, а и един много готин купон утре вечер, на който болните няма да присъстват, е в случая и гледащите ги. И по тоя повод, я ми кажете ако вашия татко ви се обади, че сте канени на рожден ден ама жалко че няма да можете да отидете заедно, как ще реагирате? Бихте ли се разсърдили и смятате ли, че би трябвало всички да си останем в къщи, а не само един да е облагодетелстван?

# 7
  • Мнения: 3 698
Весела, чудесна седмица на всички!
yosarian приятна работа;
Реза , аз също съм уверена, че всички проблеми са от нередовно пиене, а може и подутият глезин да е следствие на шока от изхвърлени дрехи  Thinking.Бързо оправяне  Hug
Мамо Иги, аз не бих отишла някъде ако детенцето ми е болно, очаквам таткото да мисли по същият начин, важното е ти какво мислиш, ако си на моето мнение, защо не му го кажеш, а ако мислиш, че само ще ти се пречка вкъщи, пожелай му приятно изкарване и се радвай, че поне единият се весели. Така мисля.Дано Мишо ликвидира гадните сополи и да тръгне пак на градина да си играе с дечицата.
Още веднъж : успешна седмица  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 543
Здравейте, милички!

И нашето дете нещо покашля, а от време навреме и носа му потича, та не
ще да е от най-здравите седмици, ама карай! Дано поне на всички по-бързо им мине.
Това с гардеробите ми е супер познато. И аз така чистя на 1-2 години и самата аз се чудя за какво са ми някои от нещата, които намирам. Затова почистването винаги е драстично, но много скоро всичко отново е в предишния безобразен вид Embarassed. Ами, просто не мога веднага да изхвърлям някои неща!
Мамо Иги, аз мога да бъда много сръдлива, когато се отнася до нещата свързани с мъжа ми Embarassed. Не че е нещо, с което трябва да се хваля Embarassed. Но пък всичко зависи от обстоятелствата. Всеки случай съветът ми е - не бъди като мен! Винаги е по-добре да не обръщаш внимание, а пък и винаги можеш да му го "върнеш" с някоя форумска среща! Laughing
На всички - приятна и спокойна седмица!  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 2 262
Йеппе и аз съм същата сръдливка и реших един път да се посъветвам с вас как да постъпя, ако му кажа, че не искам да ходи и той няма да отиде, ама няма ли да е много злобно от моя страна, а аз не съм такъв човек. Е, малко повече се сърдя понякога, но нищо повече. Може би само за момент ме жегна, че когато ми съобщи за събитиети не каза да го обсъдим, а направо че е жалко че не мога да отида с него, заради Мишо. Стана ми неприятно. Ама това са май бели кахъри, а, какво ще кажете? Embarassed

# 10
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Мамо Иги и аз съм такава сръдливка и то понеже вечно аз се отказвам от ходене насам натам, щото няма кой да върши работата - е последен пример в деня на форумската среша ние имахме в офиса събрание:((
И после ме попитаха "ми ти що не каза?", е к'во да кажа
Ама и аз така веднъж ми се заяви, че за Коледа бил на ресторант с една фирма и за този ден да не го закачам, Много се вбесих тогава, щото беше и лудница и фул с клиенти и казах, че не е необходимо да ме пита дали може,  но тъй като постави така нещата - аз няма да го закачам този ден, за да си ходи на купон , но до 23, взимам си колата, закарвам го и идвам да си го прибера в 23, за да ме заведе на клуб - нещо, което не се е случвало от 2 години. Ние ходим на пица само като няма какво да се яде, през останалото време сме в офиса или по клиенти. Та така, понеже той мрази да ходи на клуб, а аз мразя да ме поствят пред свършен факт - това беше условието. Аз смятам, че всеки е свободен да прави каквото си иска, без да наранява човека до себе си и компромисите да са двустранни. Ама не взимай пример от мен. Това, което правя не е правилно и го осъзнавам, ама всеки си има и лоши черти Wink

# 11
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Здравейте и от нас  Simple Smile.
Яни също се опитва да ми се разболее, от 2-3 дена сополи и опити за кашлица, които аз веднага гледам да пресека в началото с капки за нос и сиропче, може и да ни се размине. Преди пестяхме ток, почти не включвахме печка и мръзнехме, ама вече не, печката си работи и сополите на малчо значително намаляха (пу, пу, пу). Даже сутринта костенурката я заварих блаженно опънала се пред печката на припек  Joy, горката животинка и тя е измръзнала...
Реза, при вас е добре, че поне единият е "чистник", ние двамата с мъжа ми сме бетер като Плюшкин - заринали сме се с боклуци и не само дрехи, а каквото и да е, все ни се свиди да хвърляме  Embarassed  Живеем в гарсониера и от време на време се налага тотално прочистване, ама ми е много гадно  Confused Обаче всеки си има шкафчета и чекмеджета където си държи боклучетата- моите са повече  Mr. Green
Мамо Иги, пусни го таткото на купона. Ако ще ти е много гадно, кажи си му какво ти е. Аз съм така, всичко си казвам, не че е много хубаво  Confused Моят мъж винаги го пускам, ако иска някъде да ходи, ама той затова и не ходи, пита "може ли", аз "хм, мън, ами добреее" и той не иде накрая Wink, само се дразня, когато реши да ходи някъде без да ме предупреди, например някъде след работа с колегите, а аз си правя разни сметка като се върне да ми помогне нещо с детето и той вземе, че ми звънне например, че пие бира  Shocked, леле, тогава съм много зла, не се карам, но през носа му изкарвам това "ходене"  Twisted Evil, така го увъртам, че накрая той да се почувства виновен и гузен. Всъщност е гадно  Embarassed, ама кво да правя. Все се мъча да бъда по-добра и великодушна и да не обръщам внимание на дреболии, ама не винаги ми се отдава  Embarassed
Така че, ако не ти е много гадно, пусни го да се разнообрази човекът, ако ти е гадно и трудно сама с болното Мише, кажи му да си остане. И да оздравява бързо порастналият ти юнак.

# 12
Здравейте и от мен
Желая ви хубава седмица и бързо секване на цифките на малчоганите, тази седмица болестите са забранени Simple Smile)))))) и не само тази.
От тази седмица сме на рехабилитация, Александра ревала през цялото време. МНого ми е тъжно и гадно. ДАли ще свикне бързо? Нашата рехабилитаторка се казва Таня, та тя ми каза, че Божидара също е плакала, защото като нас не е ходила от доста време, а ма като не се сещам коя е мамата на Божидара newsm78. Моля  Praynigда каже коя е и да си се оплачем взаимно, че днес за малко и аз да ревна.

# 13
  • Мнения: 882
Привет и от нас!
Да докладваме и ние. Във Варна също има много вирусчета и бактерийки. След като ги тръшнахме успешно предната седмица, тая сме ново пет. Обринахме се от главата до краката, буквално за 1 час, след което аз се ошашавих.  Изплаших се да не би да е някаква шарка. Оказа се по-лошо: - алергия и за съжаление бог знае от какво. Най вероятно е от лекарства. Последно слагахме едни капки в очите за конюктивит (това беше предпоследната ни болест).

Сега по весело, че както сме я подкарали ще си направим болница.

Мами, като Ви слушам имам чувството, че всички сте зодия "рак", по две причини:
1. май трудно се разделяме със стари вещи. Не става въпрос само за дрехи. С тях е най лесно, защото все се  намира на кого да ги подариш и да зарадваш някого. Проблема е в разни джунджурийки, вазички, свещници, сервизи, купички, украшенийца, които някой, някога ти е подарявал и ти неможеш да ги изхвърлиш, защото ти навяват някакъв спомен или пък защото не е почтенно да ги подариш на друг. Скоро бях на една сватба, където в поканата пишеше относно подаръците да бъдат или пари или ценности.
2.Отношението към любимите ни половинки, които не пропускат празници дори когато са толкова самотни. Ние обаче освен, че трябва да останем при болните си деца (който си има да си ги гледа), трябва да внимаваме изклютелно много да не засегнем нечие мъжко настроение, да не провалим нечий празник. Нещо повече, ако усетим, че ще му бъде бекрайно скучно около болното ни дете, не е зле да му предложим някакво разнообразие- например да си пийне биричка с приятели.
Е за щастие после ще му стъжним живота, но важното е че имаме добро сърце.
Мамо Иги, вьобще не го оставяй да ходи сам където и  да е. smile3513 smile3513
 

# 14
  • Мнения: 4 414
ето ни и нас...вече ми омръзна да казвам "ние още сме със сополи", та ще взема да се похваля, че все още не кашляме и сополите ни са си все същите, т.е. не са се увеличили Mr. Green
пожелавам на всички болни да оздравяват бързо - бързо!
magy, мисля че става въпрос за Божидара на tigonew...ако не ме лъже паметта, и те тръгнаха пак на гимнастика.
Реза това с глезена е гадно Cry, ама ти стискам палци да се оправи скоро... гледай да не го движиш много.
за гардеробите....аз редовно правех почистване поне веднъж в годината, за радост на циганите в квартала. обаче, откакто Ния се е родила, не съм имала време за такваз дейност...добре, че бебешките дрешки ги давам за ползване на една приятелка, че иначе скоро ще трябва да живеем в коридора:(
мамо Иги и аз се сърдя за такива работи Crossing Arms...ако дойде и ми каже "канени сме на купон, ама сега като е болно детето, няма да ходим", веднага ще го пратя да се забавлява. ама да ми казва, че АЗ няма да ходя, ама-ха Crossing Arms нацупвам се, тегля една реч, татито се разкайва и извинява, предлага аз да отида и естествено, аз го пращам да ходи на купон Wink ама да си призная, той без мен не ще да ходи много, та горната ситуация рядко се случава.
успешна седмица на всички и дано дочакаме туй циганско лято, дето се било запътило към нас Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт