Юли 2006 - 94

  • 28 629
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 444
Хм! Thinking не помня кой, мисля Мгиздова лекуваха сливица с подобрение....Ивка? Thinking Ох, дано при тях да е само сливицата проблем, че тия уши, ужас!
Ели, ако измислите вариант Юл да остане вкъщи още малко, по-добре според мен!
Арлина, забравих да ти кажа, че Кико сигурно в момента тежи колкото твоето Лоре. Laughing А Дани на годинка ми беше 9,650кг.
Вече като види баща си, казва:"тата", а майка си не зачита за нищо, не може да ме разграничи явно , нали е все залепен за мен...."кое ли е мама всъщност?" Joy
Започна много да разбира какво му казвам, примерно днес игра с една мрежичка с топчета и я изпусна на стола за хранене. И му викам:" Дай да я видя, покажи на мама!" и той специално се наведе да я вземе и ми я подаде. Като мрънка за нещо и аз да го разсея му казвам:"Ела да видим пералнята/лапмата" - веднага се насочва към нея, води ме за ръка. Най ми е смешен докато суче, задължително завира пръстче някъде...или в устата ми, носа, дърпа ми косата или си мушка юмручето в моята ръка, като му правя дупчица с палец и показалец.

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте,помните ли ни? Simple Smile
Аз не съм писала отдавна,защото имах доста проблеми с бременноста,лежах доста в болница,децата доста време бяха при свекървата,но да чукна на дърво сега всичко е ок.Бебето ще е момиченце,остана още малко до юни Simple Smile.Габи и Сиана са добре,стават все по-нетърпеливи да видят бебка.
Ще ви следя вече и ще пиша по-често.
По-късно ще пусна някоя друга снимчица.

# 47
# 48
  • Мнения: 444
Моничка, браво, че двете с бебка сте добре. Малко остана, почивай повечко ако е възможно. А какви са прелестни Габи и Сиана...ммм. Flutter Hug
И мъжо ги видя и вика....:"Леле, какви са тези кукли!", дали пък не му се ще на него едно момиченце. Joy hahaha Whistling

# 49
  • Мнения: 0
Моничка, браво, че двете с бебка сте добре. Малко остана, почивай повечко ако е възможно. А какви са прелестни Габи и Сиана...ммм. Flutter Hug
И мъжо ги видя и вика....:"Леле, какви са тези кукли!", дали пък не му се ще на него едно момиченце. Joy hahaha Whistling
Ами почвайте с опитите де Simple SmileКато гледам какви са ти сладурковци момчетата,представям си момиченцето Heart Eyes
Иначе наистина малко остана до юни,но аз така съм се наплашила....в чудо се видях с тази бременност.Диагнозата ми е прееклампсия.Трябва възможно най-дълго да лежа и да почивам,ама....

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug
Смеете ми се вие за случките с Дим,а на мен ми идва в дън земя да се завра... Crazy

Дидито,много ти е хубаво нослето. Peace  bouquet
Ели,да бяха посмяли да дадът лекарства #2gunfire...а рецепта и друг път са ми давали.Не че съм я поглеждала де,но сега наистина нямаше никаква нужда да си държа детето в къщи.ама никаква Crossing Arms ще се разправям аз,че и антибиотик.. Close айде че се вбесявам пак Twisted Evil
Моничка,много жалко че си имала проблеми.това прееклампсията,не е шега работа.Почивай си,доколкото можеш и бъди спокойна Hug
Прекрасни са ти момичетата Heart Eyes

Лека от нас  bouquet

# 51
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Диди,супер ти е нослето,според мене има голяма разлика Peace И преди ми харесваше,сега още повече Hug

Моничка,много сладки принцески,разгледах снимките няколко пъти Wink А ти се пази,прееклампсията не е шега работа Naughty

# 52
# 53
  • Мнения: 0
Паролата е същата като на юлския албум Wink

# 54
  • някъде
  • Мнения: 4 955
стана Simple Smile много са сладки Flutter
и на мен днес ми се вьртяха мисли за второ, но мьж ми ме пита как ще го гледаме Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 708
Честит първи Рожден Ден мило сладко детенце Калин!
На годинка вече стана ти, весело детенце,
феята добра ти пожела много здраве, щастие и късмет в живота твой!
С най-сърдечни пожелания за милион сбъднати желания! Много весели усмивки за мама и тати!
Честита годинка!

Мили Петя и Жоро честит ви рожденик !
Пожелавам ви много да ви радва и да е ваша гордост и опора винаги !
Весел празник на цялото семейство !

А специално за теб мила Петя с голямо закъснение Честит Рожден ден !
Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет и най-вече любов!
Нека всяка твоя съкровена мечта стане реалност!!!
Помни, че живота е като огледалото
и ако ти му се усмихнеш и той ще ти отвърне със същото!
Така че винаги бъди все същото усмихнато момиче!


Вчера се прибрахме и ние сме в трескава подготовка за утре (рождения ден на Марти). Като ми остане време ще се опитам да ви прочета (макар да ме съмнява да успея много сте писали  ooooh!).
Лек и изпълнен с много слънчеви усмивки ден  bouquet

# 56
  • Мнения: 708
Мила Майра Честит Рожден Ден!
Бъди жива, здрава, обичана харесвана, модерна, богата и красива.
 Днес е твоят ден, твоят ден – твоят прекрасен рожден ден!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит Рожден ден на Калинчо!Сладурче мило,да си живо и здраво,да слушаш мама и тати и батко!!!

Нанни,тати Кредор  Hug

Честит Рожден ден ,Майра!Здраве и семейно щастие ти желая!

# 58
  • Мнения: 444
Хей, Иси, Жоржи, ще ме разплачете от умиление! Hug Благодаря ви за милите думи!

Хайде, наздраве за Калинката ми:



По - късно, като сваля снимчиците, ще ви почерпя виртуално с истинската ни тортичка за р.д.

# 59
  • Мнения: 444
                                               Майра, честит рожден ден!

Общи условия

Активация на акаунт