Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Забравих, в цитираните по-горе два диалога, вторият ми звучи като ехо в ... "разтоварващата тишина".

# 31
  • София
  • Мнения: 30 107
гласувах (колкото и да не ми се иска) с опция 1, защото досега успяват да пресъздадат погледите и докосванията на влюбващи се хора перфекто  Peace
Да, вярно е, че може би в "Аси" наистина имаше чувства м/у актьорите, не само м/у героите, но пък във втория сезон след сватбата на Мурат нещата със страстните целувки се укротиха, ясно защо  #Cussing out

Очаквам успехът да "Аси" да се повтори, защото усещам по всички класации и форуми същата треска, която ни тресеше по времето на "Аси". ТР, БГ, Румъния, Русия...всички са полудяли по сериала. Гледаха го онлайн, сега коментират качените серии, превеждат и е някаква страхотна еуфория. По време на серия балконите във форумите ще се счупят от народ, а сайтовете, където качват сериите често не се отварят от претоварване.

Та това ме навежда а мисълта, че манията ще се повтори. В какви размери, времето ще покаже.

# 32
  • Мнения: 2 153
И аз гласувах с №1. Защото още от сега се започна с нежните погледи и докосвания. Не вярвам Мержан да ги остави да не изиграят перфектно сцените. Grinning Ако ще и по 100 пъти да повтарят дублите. Въобще мисля, че режисьорът ще ги изцеди до последно, но този сериал ще надмине и "Аси". Защото доколкото усещам, има проблеми не само при артистите от АСИ, ами и между екипа и филмовия клан Тезиоглу ли беше/ дори не съм се постарала да запомня и името му/. Така,че всички са длъжни да дадът най-доброто от себе си.

# 33
  • Мнения: 0
Определено успеха ще е огромен,вече се усеща,но според мен Джансел няма да може да докара любовния поглед на Мурат/Демир,каквото и да направи за мен винаги неговите погледи ще бледнеят пред тези на Демир...но това е мое мнение,дано се опровергае с времето...

а като сериал и концепция очаквам да надхвърли Аси...все пак Джевдет е от хората,които обичат да се развиват и да правят нещата все по-добри....но за любовните сцени и погледите мисля,че не зависят толкова от него,там той не може да направи много...

Обобщено моето мнеие е ,че сериала ще е по-добър от Аси/или поне ще ни е трудно да определим фаворит/,но не и що се отнася до "лав сцените".....

# 34
  • Мнения: 0
Определено успеха ще е огромен,вече се усеща,но според мен Джансел няма да може да докара любовния поглед на Мурат/Демир,каквото и да направи за мен винаги неговите погледи ще бледнеят пред тези на Демир...но това е мое мнение,дано се опровергае с времето...

а като сериал и концепция очаквам да надхвърли Аси...все пак Джевдет е от хората,които обичат да се развиват и да правят нещата все по-добри....но за любовните сцени и погледите мисля,че не зависят толкова от него,там той не може да направи много...

Обобщено моето мнеие е ,че сериала ще е по-добър от Аси/или поне ще ни е трудно да определим фаворит/,но не и що се отнася до "лав сцените".....
Освен, ако не се влюби безумно в Туба и той hahaha
Мурат защо не ги докарва погледите в ЛиН, въпреки че се старае.

# 35
  • Мнения: 0
Според мен ЗС ще е много успешен и обичан сериал, но няма да надмине Аси.

# 36
  • Мнения: 0
Определено успеха ще е огромен,вече се усеща,но според мен Джансел няма да може да докара любовния поглед на Мурат/Демир,каквото и да направи за мен винаги неговите погледи ще бледнеят пред тези на Демир...но това е мое мнение,дано се опровергае с времето...

а като сериал и концепция очаквам да надхвърли Аси...все пак Джевдет е от хората,които обичат да се развиват и да правят нещата все по-добри....но за любовните сцени и погледите мисля,че не зависят толкова от него,там той не може да направи много...

Обобщено моето мнеие е ,че сериала ще е по-добър от Аси/или поне ще ни е трудно да определим фаворит/,но не и що се отнася до "лав сцените".....


Освен, ако не се влюби безумно в Туба и той hahaha
Мурат защо не ги докарва погледите в ЛиН, въпреки че се старае.

Според мен на Мурат славата вече му идва в повечко,той е изморен и отегчен.....от всичко,вече не е влюбен,не мисли за любов,вижда,че живота е сложен,труден и трябва да се правят избори,които не винаги те правят щастлив...в Аси е бил влюбен и това го е вдъхновявало много,сега е  един отегчен мъж....аз това виждам...

# 37
  • Мнения: 0
Маги, следващата анкета да бъде дали Джансел ще се влюби в Туба hahaha

# 38
  • Мнения: 0
Анкетата е лесна,но дори да се влюби,не е ясно, ще се рабере ли....Джансел  ми е един тайнствен....може вече да е влюбен,а да не го показва...Мурат не можа да го скрие,да видим Джансел...

# 39
  • Мнения: 0
последната серия на ЛиН даже не съм гледала,нещо не може да ме грабне,докато ПС си го гледам с огромен интерес....

# 40
  • Мнения: 0
Анкетата е лесна,но дори да се влюби,не е ясно, ще се рабере ли....Джансел  ми е един тайнствен....може вече да е влюбен,а да не го показва...Мурат не можа да го скрие,да видим Джансел...
Не мисля, че е влюбен още, но със сигурност Туба му харесва.
Аз не вярвам, че има на земята мъж, който да не е очарован от нея, тя освен красива е и страшно интересна.
Работили са заедно само 6-7 седмици, ако броим епизодите, айде 10 седмици да са.
Все още не се познават двамата, но определено виждам разлика в играта му и по-точно в израза на тялото и лицето му.
Трябва време според мен, за да видим какво ще стане.

# 41
  • Мнения: 0
последната серия на ЛиН даже не съм гледала,нещо не може да ме грабне,докато ПС си го гледам с огромен интерес....
Изгледах я снощи.Въпреки всичко ми е интересен филма.
Малко мъка има по съвместните сцени Мурат-Нюргюл, но пак долу-горе се получават нещата. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 0
Да,опредлено е много рано и всяко изразено мнение може да бъде опровергано....но ние можем да си правим предположения и така с времето ще проверяваме верни ли са... Simple Smile много се радвам,че никъде в нета няма епизоди и нес е знае предварително какво ще стане

# 43
  • Мнения: 1
Здравейте отново.Като ви чета си мисля колко ли е трудно на човек като Туба - възхитително красива,без капка порочност в чертите на лицето й,успяваща актриса,вече става и бизнесдама с тези фирми в Сирия ли бяха,малко забравих.С една дума сигурно се превръща в най ЖЕЛАНАТА партия в Турция за мъжете и най-вероятно мразена от жените в гилдията,дори и да не го показват.Трудно е за любимото ни момиче,много трудно.
На мене ми е убегнало нещо та да попитам- Джансел ерген ли е.Може да е писано,но аз така и не разбрах.

# 44
  • Мнения: 0
Здравейте отново.Като ви чета си мисля колко ли е трудно на човек като Туба - възхитително красива,без капка порочност в чертите на лицето й,успяваща актриса,вече става и бизнесдама с тези фирми в Сирия ли бяха,малко забравих.С една дума сигурно се превръща в най ЖЕЛАНАТА партия в Турция за мъжете и най-вероятно мразена от жените в гилдията,дори и да не го показват.Трудно е за любимото ни момиче,много трудно.
На мене ми е убегнало нещо та да попитам- Джансел ерген ли е.Може да е писано,но аз така и не разбрах.
Не е женен, но си има сериозна приятелка - актриса, с която се е запознал през 2008г
http://www.whosdatedwho.com/celebrities/couples/profile/cansel-e … ezgi-asaroglu.htm

Общи условия

Активация на акаунт