Сърбеж на гърдите по време на бременност - моля помогнете

  • 18 933
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 79
това е от ръстежа на гърдите,после и корема сърби. Мазане и мазане

# 31
  • Мнения: 5 026
Мазах се с Еудермол 8.

# 32
  • Мнения: 8 999
И мен ме посръбваше. Явно от разтягането на кожата. Просто се почесвах и чат-пат се понамазвах с някое мазилце /обикновено тоалетно мляко за тяло, не някакви специални скъпотии против стрии или други "вълшебни" субстанции/.

# 33
  • Мнения: 2 478
Чешех се като крастава Laughing Постояно омазнявах кожата, в следствие нямам нито една стрия, но въпреки това много ме сърбеше тялото.

# 34
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Аз преди около седмица почувствах въпросния сърбеж в областта на гърдите, а после и корема. Сега се мажа всеки ден с масло на "Палмърс" и съм изключително доволна.  Peace Вече го няма сърбежът, а кожата остава овлажнена и мека.  Flutter Та, може би трябва да се ориентираш към някаква козметика.

# 35
  • Мнения: 1 354
Нормално е, все пак се разтяга кожата, мажи се с нещо.

# 36
  • Мнения: 651
И никакво чесане!  Peace
Аз стрий нямам по принцип (няколко ситни чертички под гърдите), но по корема ми се появих от предната бременност (от много чесане и нередовно мазане) едни червени точки, които стават на бенки и казват, че не било никак хубаво това. Ама преди 12 г. откъде толкова акъл в мене да потърся нещо специално в аптеката.
Сега се каня на едно бебешко олио и го връчвам на мъжО... Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 053
И мен ме сърбяха много в на4алото на бреенноста,но постепенно спря.

# 38
  • Мнения: 98
и мен още в самото начало на бременноста ме сърбяха гърдитеадски много, тогава гърдите набъбват и явно от разтягането на кожата, в 7-8 месец започна и по корема.... мазах се само с масла и олио, нямам нито една стрия пу-пу-пу,а се присетнявах че яко ще се нацепя
да видим как ще е като започна слабея, че моята склонност е тогава да правя стрии  Confused

# 39
  • pomorie
  • Мнения: 848
да и при мен беше така но си мисля че е от разтягането на кожата след това единственото място на което имах стрии от бременността бяха гърдите

# 40
  • Мнения: 305
Според мен е от разтягането на кожата. Ползвай козметика за бременни, избери си подходящата за теб.

Общи условия

Активация на акаунт