Матрак за бебешко легълце

  • 3 352
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: rali4ka
Тук като проверявах за матраци(миналата седмица) останах с впечетлението ,че са повече от 50 лв. В магазина ми обясниха че за легло от тези разглобяемите- хубаво матраче- с кокос струва малко над 70лв, а от най-обикновенните- към 46 лв.


Да , по-скъпи са - аз затова отбелязах, че нашето е голям късмет, но и все пак преди година купувахме де Rolling Eyes

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: Svetla1
Някой ще ме светне ли какво му е хубавото на тоя кокос в матрачетата? А също ако знаете адреси на магазини където мога да поръчам матраче с нестандартни размери?


Виж тук http://www.happydreams-bg.com/

# 17
  • Мнения: 1 655
Мерси mam4e. Смятам да отскоча тези дни до магазина им!

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Имаше някакво матраче ТЕД в брошурата на Метро преди седмици - 70/140 за 40 лв.

# 19
  • Мнения: 1 655
Аз точно за това матраче на ТЕД в Метро се бях навила, но като отидохме го нямаше вече;( Но то май дунапренено беше, а от прочетеното до тук взех да се разубеждавам от дунапрена. Тази седмица гледах че пак са им докарали в Метро, не бяха на Тед но пак дунапрен - 45 лв ако не се лъжа

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 694
Извинявайте ама и аз да попитам нещо. За сгъваемите легла трябва ли матрак? Като е преносимо как ще носим и матрака. Има нещо като матраче но на мен ми се струва че ще трябва още нещо отгоре и от два дни се чудя какво да сложа. Тези които използват сгъваеми легла биха ли ме светнали по въпроса

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: Teika
Извинявайте ама и аз да попитам нещо. За сгъваемите легла трябва ли матрак? Като е преносимо как ще носим и матрака. Има нещо като матраче но на мен ми се струва че ще трябва още нещо отгоре и от два дни се чудя какво да сложа. Тези които използват сгъваеми легла биха ли ме светнали по въпроса


Е вие непрекъснато ли ще го разнасяте това легло Wink  - ние сме със сгъваемо и по принцип Мартин спи в него на матрак, а когато пътуваме ползвам това, което си върви с леглото.

# 22
  • sofia
  • Мнения: 769
Мили мами, не си мислете че съм против матраците, просто ми се струва ненужна инвестиция. Аз отгледах едното дете на дюшек и за второто купих нов и за двата общо дадох 40 лв.
А на който се интересува мога да обясня къде е склада на матраци Тед в София. Grinning

# 23
  • Мнения: 3 927
защо да е ненужна инвестиция?!
един матрак с размери 70/140 може да се ползва 6-7години. поне толкова може да се ползва леглото. не ми се струва голяма инвестиция 60-70 лв..... за такъв период от време парите се изплащат.....

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да ви се похваля- днес си купихме матраче с два пласта кокос и два пласта дунапрен( на това ли казвате пяна?)за 44лв. от магазин "Щъркел". Като попитах продавача за пенолатекс ,той ме изгледа като гръмнат и каза, че за пръв път чува за такъв материал .Все едно де, ние и без това вече нямаме време да обикаляме и да търсим, така че.....Благодаря за съветите....

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Грешка- за 81лв.

Общи условия

Активация на акаунт