Някой пил ли е Инофолик (Inofolic), отзиви

  • 242 937
  • 764
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 423
Здравейте, ако някъде има подобна тема се съжалявам, че я пускам. Гинеколожката ми предписа Инофолик и след дълго ровене не открих нищо за този медикамент на български. намерих информация на английски и италиански, но бих искала да чуя отзиви от някой който го е пил. И каква му е цената, защото и това не успях да открия.

# 1
  • София
  • Мнения: 23 162
Изобщо не се продава.
На мен ми дадоха от клиниката, казаха като го изпия да си взема оттам още.
Така и не разбрах за какво точно ще ми помогне, даваха го и на жени в стимулация.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 423
Аха, ясно. Значи шанса ми да го открия е само аптеката на клиника "Щерев", защото там ми го изписаха.

# 3
  • Мнения: 153
и на мен ми го изписаха от Щерев, цената му беше 23,00 лв. Това са разтворими прахчета, нямат никакъв вкус. В упътването пише, че подобряват качеството на яйцеклетките и съдържа Фолиева киселина + още разни там други работи. Пиех по 1 сутрин и 1 вечер. Но сега след пункцията не ми казаха дали да продължавам и аз го спрях. Смятам, че е като добавка към всички други екстри, които пиех Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 423
Намерих си го и в друга аптека, струва 20 лв за 20 прахчета. на мен ми го изписаха тъй като не ми понесе Глюкофажа и реши да ми вмести това прахче заедно с всички останали,които поглъщам:}

# 5
  • Мнения: 560
След като Глюкофажа не ти понася защо не порбвахте с Метфогама или Сиофор? Други метформинови препарати опитвала ли си?

# 6
  • Мнения: 105
Шмати, моля те сподели в коя аптека намери прахчетата на цена 20 лв за кутия?

# 7
  • София
  • Мнения: 23 162
Явно вече се продава и в аптеките. преди месец обиколих къде ли не да търся, нямаше.
Пишете моля в кои аптеки сте го купували.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 423
20 лв е в една аптека в Слатина, в блок 35. Иначе сутринта го намерих и в Ремедиум за 22 или 23 лв. Взех го и ще го тествам, пише че е хранителна добавка.

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте,
търсих и аз отзиви за инофолик и попаднах тук. Аз нямам намерение да забременявам, предписаха ми инофолик заради нередовен цикъл, понеже стимулира работата на яйчниците. Имам късмет - има го в аптеката до нас - в Студентски град, до Зимния дворец, струва 21.50 - може би на някой ще му послужи тази информация.

Поздрави Simple Smile

# 10
  • Мнения: 349
Момичета, и на мен ми го изписаха миналия месец за 10 дни от първия ден на МЦ по 2 на ден. Вие колко време го приемате?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 423
Не ми дадоха срок, за да го спра. Малко соленичко ми идва за цял месец, но ще го пия.

# 12
  • Мнения: 87
привет търсих го в 5-6 аптеки не го намерих защото бил нов препарат италиански.Момчето в аптеката ми каза че е бил за подобряване качеството на яйцеклетките и на мен ми го предписаха 3 по 1 но незнам колко време да го пия.Преди 2 седмици си загубих бебчето и сега ми ги изписаха при профилактичен преглед

# 13
  • Мнения: 560
Сега четох за Инофолика по чуждите форуми. Еми доволни са хората.
По принцип прахчетата се използват при жени със СПКЯ, нормализират хормоналния баланс- понижават нивото на тестостерона, нормализират ЛХ:ФСХ нивата и повишават естрогените, повишава прогестерона също. Абе общо взето много добре действа.
Пише, че повишава качеството на яйцеклетките и регулира инсулиновата резистентност. Звучи ми доста добре  Peace

В България явно току що навлиза и не се знае много за него.  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 1 423
За сега нямам кой знае какъв резултат. Може и да не добие голяма известност тъй като излиза малко скъпичко- 60 лв на месец,ако се пият по две прахчета. На вас по две ли ви изписаха, защото на мен ми изписаха две пък на листовката пише да не се превишава дозата от 1 прахче на ден.

Общи условия

Активация на акаунт