FarmVille - 22 тема

  • 28 984
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
и на мен два не ми отчете.Аз едва ли ще си взема  от тези кутий  кога ще събера 16  долара .като имам само 1

С допълнителен акаунт, става много бързо, но и на мен нещо не ми харесват подаръците, само часовниковата кула. Но като си знам късмета, едва ли ще ми се падне и този път май ще пропусна.
Как така с допълнителен акаунт аз имам общо 3 акаунта обясни по подробно че не схващам
Знаете ли или не

# 751
  • София
  • Мнения: 2 521
Кучетата ще помагат из фермата, но как - не знам

Е и се чудиш ... ще ми носят гумениците като влеза в трактора да кОпАм!

 Joy  Joy  Joy   Joy Joy

Все се каня да питам откъде вадите толкова кеш за тия мистериозни кутии!
С карта ли си ги набавяте?
И въобще някой дали плаща истински пари за тия фермерски долари?

# 752
  • UK
  • Мнения: 3 959
и на мен два не ми отчете.Аз едва ли ще си взема  от тези кутий  кога ще събера 16  долара .като имам само 1

С допълнителен акаунт, става много бързо, но и на мен нещо не ми харесват подаръците, само часовниковата кула. Но като си знам късмета, едва ли ще ми се падне и този път май ще пропусна.
Как така с допълнителен акаунт аз имам общо 3 акаунта обясни по подробно че не схващам
Знаете ли или не
Не, изобщо не знаем, твърде сме тъпи за да прочетем на първа страница, въпреки че ни казаха.

# 753
  • Мнения: 127
В една от помощните ферми в маркета си имам това  Rolling Eyes



В оригиналната нямам

# 754
  • sofia
  • Мнения: 56
i az go nqmam towa
 w nikoq ot trite si fermi

# 755
  • Мнения: 2 278


На мен ми се падна часовника и кафявата къща, но не съм видяла още другите, ако има хубави ще правя още акаунти, то се е видяло Simple Smile

# 756
  • Мнения: 2 278
Натикот, явно са го пуснали пробно само. Може би скоро ще ти изчезне и тези дни ще го пуснат на всички,така мисля.

Май е време за нова тема.

# 757
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Аз си ги имам новите сгради още от сутринта. Фабрики някакави ще да са - за парфюми, винарница, фурна и не знам какво още беше. Сигурно ще произвеждаме и продаваме на другите. Засега си пазя милиончето, докато не кажат зингаджиите какво са ни замислили. Побъркаха ни от задачи.  #Crazy

Похвал, стигнах 63-то ниво и ме обзема леееека апатия и мързел по отношение на фермата. На 70-то ще си я наредя като картинка и ще си остава една скромна градинка онли, пък ще си насадя най-накрая невиртуални петунии на балкона и ще си ги поливам тях.

Мърморанке, остър и точен език, както винаги.   bouquet

# 758
  • Мнения: 328
Някой купи ли си новата крава,жалко че не може да се праща,че да си я взема от друг акаунт.

Не бях обърнала внимание, жалко че е така, точех се на овцата, която се очаква да пуснат.

Аз също исках овцете, дано да ги пуснат под някаква форма все пак  Confused

Снощи по погрешка като не гледам какво ми взема и реших 2ри пат да взема от тая тапа крава  #Cussing out #2gunfire #Cussing out и изгорях с 24FV  #2gunfire #2gunfire #Crazy #Cussing out #Crazy #Cussing out #2gunfire #Crazy добре че си вдех медала за мистери кутиите  Joy

# 759
  • Бургас
  • Мнения: 1 128
Аз си ги имам новите сгради още от сутринта. Фабрики някакави ще да са - за парфюми, винарница, фурна и не знам какво още беше. Сигурно ще произвеждаме и продаваме на другите. Засега си пазя милиончето, докато не кажат зингаджиите какво са ни замислили. Побъркаха ни от задачи.  #Crazy

Похвал, стигнах 63-то ниво и ме обзема леееека апатия и мързел по отношение на фермата. На 70-то ще си я наредя като картинка и ще си остава една скромна градинка онли, пък ще си насадя най-накрая невиртуални петунии на балкона и ще си ги поливам тях.

Мърморанке, остър и точен език, както винаги.   bouquet

И при мен ги има тези фабрики, явно от фермери ще ставаме Фабриканти  Wink.
Didranad не си давай толкова зор да стигаш 70-ниво, много ще е скучно без теб съседке   bouquet

# 760

Общи условия

Активация на акаунт