черни ситни точици в акото

  • 8 925
  • 4
  •   1
Отговори
здравейте мачета  : Simple Smile
на вас случвало ли ви се е такова нещо?Боби е на почти 3 месеца ходи по голяма нужда веднъж на два дни и снощи като свърши работата Grinning забелязах че в акото му има ситни тъмни точици като песъчинки и се притесних защото досега не се е случвало.Иначе той е на адаптирано мляко Милумил и пие сокчета .Чувал и е някой нещо такова?

# 1
  • Мнения: 1 427
Да си призная не ми се е случвало.Дано някой може да ти помогне със съвет,но най добре питай педито.

# 2
  • Мнения: 1 089
И при нас доста често има такива черни неща в акото. при нас се появиха, когато започна да приема храна различна от мляко. Ние също сме на АМ (Аптамил). педито ни  обясни, че по този начин стомахчето прерабтва дадена храна и всичко е нормално. забелязала ли си дали тези точици са откакто даваш сокчетата или ги е имало и преди това?

# 3
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Здравейте мами !Големият ми син бе захранен след раждането си в АГ-болница с адаптирано мляко с изтичачт срок на годност, от което разви алергия към белтъка на кравето мляко- при нулева фамилна обремененост.Черните точици се поябиха, като въведохме зеленчуковите и месни пюрета, и сиренето.според лекуващата го лекарка Д-р ГЕОРГИЕВА -чакола от терапията, наличието на точиците говори за реакция на организма.наистина забелязвах увеличаване количеството на точиците след консумация на алергенна храна.Излекува го хомеопата д-р Костадинов.след 3 години ходене по мъките и личаване на детето ми от необходимите за възраста му храни, само за 2 седмици прием на хомеопатични капки, предписани и дадени от ДР.КОСТАДИНОВ ,алергията и черните точки са минало.

Последна редакция: вт, 18 окт 2005, 00:51 от Vivi

# 4
Благодаря ви много за отговорите.Малко или много ме успокоиха защото не се е случвало само на нас но ще питам и нашата лекарка да видим какво ще каже тя.Иначе сокчета давам отдавна .Няма нищо ново в менюто на Боби което може да предизжика това нещо. Дано днес да няма такива неща .Ще видим като му доиде времето.

Общи условия

Активация на акаунт