Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 6

  • 22 416
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
 

ЗАПЛЕНЯВАЩА СЪРЦЕТО / GÖNÜLÇELEN











Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
В гланите роли: Туба Бюйюкюстюн, Джансел Елчин и Умут Курт
Режисьор: Джевдет Мерджан (режисьорът на "Аси")
Сценарист: Гюл Дириджан (сценаристката на "Аси")


***

Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство,
 който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си.
 Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на културите”.
 Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент),
попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее.
 Убеден, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист.
Тази идея се възприема като безумна от страна на приятелите му музиканти и той се хваща на бас,
че ще промени живота на момичето.
Остава само да убеди и Хасрет в това.
Мъчейки се да направи от една красавица, живееща в краен квартал, изискана дама,
той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега.
 Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.



***

Туба Бюйюкюстюн (Хасрет) Джансел Елчин (Мурат)Умут Курт (Джихан)[/font]

Юнал Силвер (Бурхан) Гюнай Караджаоолу (Гюлназ)Айда Аксел (Несрин)

Илхан Шешен (Етхем)Онур Сайлак (Левент)Туна Орхан (Бекир)

Надир Саръбаджак (Кобра) Арзу Гамзе Килинч (Саиме)Ясемин Чонка (Накие)
Айше Шуле Билгич (Беррин)




***








Тема 1

Тема 2

Тема 3

Тема 4

Тема 5

***




   


Последна редакция: нд, 11 апр 2010, 08:35 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 85
Simple Smile)) първа в темата

# 2
  • Мнения: 56
Честита нова темичка. newsm51 newsm51

# 3
  • Мнения: 0

Дайте да измислим кратко име на тандема Джансел-Туба, както МураТуба newsm78


Ами ТубаДжас или ТубаДжанс например ! Май първото е по-добро  newsm78  Hug
За темата   bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 154
И аз съм вече в новата тема.
Ринка !
smile3501
baloni  baloni
А пък аз не съм запленена, а откачена. Легнах си, па станах, щот си мислех за новата серийка и не можах да заспя.

# 5
  • Мнения: 2 154

Дайте да измислим кратко име на тандема Джансел-Туба, както МураТуба newsm78


Ами ТубаДжас или ТубаДжанс например ! Май първото е по-добро  newsm78  Hug
За темата   bouquet  bouquet  bouquet

На мен добре ми звучи Тубаджас, ама утре другите да си кажат мнението. Ако има повече предложения, ще има база за сравнение.

# 6
  • Мнения: 2 154
Сега ще си задам въпроса, пък отговора ще го чакам след няколко часа.
Защо на Туба й казват така, след като има име Хатиже?
Защото тогава може да се казва Хатиджан #Crazy #Crazy

# 7
  • Мнения: 0
Привет на всички в темичката за "пленените ни сърца"Записвам се тук ,защото филма ми носи истинска наслада и радост за душата!Отностно име на актьорския тандем ,имам няколко предложения:"ТУДЖА" "ТУБАДЖАНИ"/то ми звучи почти като дамаджани Joy/ и "ТУБАДЖАНъМУРАТ"/има скрито послание-Туба скъпата на Мурат-ама кой от двамата ще видим Joy/Приятен и усмихнат ден на всички!!!Тук в общи линии сме същата банда от темата за Аси и Демир!!! Hug Hug Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1
 Добро утро, дами! Сервирам ви кафето

Рина, Благодаря за новата тема. Много бързо приключихме старата. То конкурси, то чудеса.
Да направя само една лека забележцица, ако позволите. Идеята за събирането на бисерите на едно място е само моя
С Тинчето си разделихме сериите и ги извадихме. Беше си  някакъв труд все пак. Дори тя ги е постнала и в друг форум без да ме осведоми и без да е споменала кой ги е правил. Сигурно защото е свършила повече работа с оформянето и качването им newsm78
Малко ли ми е, че трябваше да преглътна второто си място в конкурса.
 А как исках да танцувам на брега на Сена с Джансел!
Сега нищо не ми остава освен
Отивам да си направя едно голямо кафе и да страдам  Joy Joy Joy


Последна редакция: нд, 11 апр 2010, 08:24 от nioba

# 9
  • Мнения: 0
И големия ми син заразих със филма!Даже се смеем и си викаме:"Ох,бее","Стига,бее" Joy Joy JoyА на случката с омарите от смях сълзи ни потекоха!Абла с гледанката дето предрекла скоро смърт на близък на няк'ва от ма'алата и след 3 дни жената се гътнала... hahaha hahaha hahahaАплодисменти за Джевдет Мерджан!!!Второ за мен точно негово попадение!!! Peace

# 10
  • Мнения: 10 240
Добро утро! Много усмивки ни чакат днес с преведения епизод!
Да почерпя с кафенце да ни тръгне сладката приказка:
И съм подготвила семчици да гледане на превода!
Като ги гледах тия тримцата та рекох и ние да похапнем....  

# 11
  • Мнения: 73
Ринка, smile3501 smile3501 newsm51 Аз не се записвам в новата тема, защото съм се абонирала за всички теми на ПС, а също така имам и абонамент за Аси и Демир/това е другата тема/ Абонамента е само за тази година, за съжаление. Нищо и за другата ще съм първа. Поне за едно нещо да съм  по  напред, че то 11 място дето ме наредихте  със Змията,направо ме разби.

# 12
  • Мнения: 10 240
Ринка, smile3501 smile3501 newsm51 Аз не се записвам в новата тема, защото съм се абонирала за всички теми на ПС, а също така имам и абонамент за Аси и Демир/това е другата тема/ Абонамента е само за тази година, за съжаление. Нищо и за другата ще съм първа. Поне за едно нещо да съм  по  напред, че то 11 място дето ме наредихте  със Змията,направо ме разби.

Дидок, това за абонамента е много добра идея!!!  newsm10 Не се коси миличка.... и 11 място не  smile3521е зле.... щото и след теб ще има доста.... те пък съвсем трябва да изгубят кураж... за следващия тираж....  smile3518

# 13
  • София
  • Мнения: 5 334
Ниобче, навсякъде съм казала, че не съм вършила сама работата и съм те споменала. Wink Ако искаш и в самия файл ще напиша. Heart Eyes Само не се сърди, плийс.  bouquet  bouquet

Добро утро, момичета! Flutter Ринче Hug

P.S. В самия файл вече е написано. Ниобче Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 2
Добро утро на всички!!! Хора, като излезе новия епизод преведен нали ще пишете? на мен ми харесва Тубаджас:) Приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт