СПЕШНО! 2 МЕСЕЧНО БЕБЕ СЪС СПАЗЪМ ПРИ КАШЛИЦА!

  • 2 445
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Бебето ми се зарази от баткото, ходихме до личната и тя се изрази така има лек спазъм праща ни в болница. Бебчо няма температура само кашля,но тя каза че на такова малко бебе не можела да изпише нищо. Искам второ мнение къде да го потърся? Предварително благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 617
Е как не може да изпише нищо!  ooooh!
Точно на 3 месеца беше и Дара като се разболя от спастичен бронхит.Лечението - Флудитек, Вентолин и антибиотик.
Потърси още едно мнение ако те притеснява болницата и не  ти се ходи.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 838
Бебето ми се зарази от баткото, ходихме до личната и тя се изрази така има лек спазъм праща ни в болница. Бебчо няма температура само кашля,но тя каза че на такова малко бебе не можела да изпише нищо. Искам второ мнение къде да го потърся? Предварително благодаря   bouquet

Ами именно в болницата ще ти дадат второ мнение. Предполагам, че те праща в пулмологията. Там има кабинет, в който ще прегледат бебето и съвсем не е задължително да го приемат. Може, ако преценят, просто да ви изпишат лечение. Аз на твое място не бих се колебала да отида в болницата.

# 3
  • софия
  • Мнения: 257
Бебето ми се зарази от баткото, ходихме до личната и тя се изрази така има лек спазъм праща ни в болница. Бебчо няма температура само кашля,но тя каза че на такова малко бебе не можела да изпише нищо. Искам второ мнение къде да го потърся? Предварително благодаря   bouquet

Ами именно в болницата ще ти дадат второ мнение. Предполагам, че те праща в пулмологията. Там има кабинет, в който ще прегледат бебето и съвсем не е задължително да го приемат. Може, ако преценят, просто да ви изпишат лечение. Аз на твое място не бих се колебала да отида в болницата.

Напълно е права и нас ни бяха изпратили за прием в болницата - детска пулмология,но в приемния кабинет дежурния лекар прецени,че не е наложително- сложиха ни урбазон и ни назначиха домашно лечение.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 345
Ходих до пулмулогията приемат ни сега стягам багаж и се връщам

Само да питам като кърмачка не трябва да ми искат пари нали така?

Общи условия

Активация на акаунт