д-р Янаки Янакиев

  • 45 562
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 116
Здравейте и на нас ни предстои операция при Янакиев  и събирам инфо.Има ли някой с усложнение след направена негова операция?Благодаря на всички.

Здравей полисHug Нашата мина на 07.04 и съм доволна!  Wink

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте мили майки!
Моето момиче вече порасна. През всичките тези години сме посетили не един доктор. Проблемът ни е в дясното краче. Случайно разбрахме за д-р Янакиев. Много предавания се излъчиха. Може би е помогнал на много деца. Дано да е така. Но ние специално се разочаровахме много. Така и не успяхме да се оперираме при "добрият самарянин". И не успяхме, защото преди 6 месеца ходихме на преглед на който стана ясно, че е необходима операция (по неговите думи всичко направено до момента е било напълно излишно). 6 месеца живяхме с надеждата, за изцелението от доктора. Дъщеря ми е студентка в чужбина и си планува лятото специално за да направим тази операция. Какво беше моето удивление, когато се обадих 4 дни преди датата за операцията, за да утояним приемането в болничното заведение, просто ние не фигурирахме в списъка на "любезния доктор". Държа се много аругантно по телефона с мен. От целия разговор стана ясно, че проблемът бил постъпването ни с направление. Накрая за да приключи разговора ми каза да си намеря друг лекар и затвори най-демонстративно.
Така дъщеря ми си рискува работата и училището за да получи помощ в нашата мила страна, но не успя.
Аз ще продължа да търся добри лекари, защото съм убедена, че не всички са като д-р Янакиев.
Били сме на операция в Токуда, където всичко беше много коректно и всички се държаха възпитано и любезно с пациентите.
Това е моята история, която се случи тези дни. Може доктора да се е самозбравил от своята слава.
Моят съвет е да не рискувате при такива "специалисти".

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте, това не е единствения специалист, да не говорим, че за мен изобщо не е такъв. Него го вълнуват основно парите, ако си плащаш за процедурите които предлага, ще ги получиш навреме.
Ако не си плащаш те оставя да чакаш без да го вълнува проблема на детето. Хората със които работи са също корумпирани и надменни като самият него. При толкова много специалисти и ортопеди в Пловдив той е последния към когото вече бих се обърнал, пробвайте и ще разберете. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 58
Добре, кажете тогава добър детски ортопед в Пловдив. Ходили сме на два контролни прегледа при Янакиев през първата година на детето ни.  И двата прегледа  - платени - бяха с дължина около2 минути. Уж всичко беши наред, но сега забелязваме, че след като проходи детето много си криви едното краче навътре. В дилема сме дали да ходим пак при Янакиев или да търсим друг...

# 19
  • Мнения: 3 914
Ще отделя доста време да разкажа и аз опита си.Първото ми включване тук беше заради нещо прочетено,но сега имам преки впечатления и то от две независими консултации ,на Янакиев и на швейцарски ортопед,по отношение на моето дете и просто си струва да напиша подробно всичко,изкушението е голямо Mr. Green

Детето ми е с ДЦП-квадрипареза и лека сублуксация на лявата става,забелязана и наблюдавана вече 5-6 години.Напоследък разкрача тотално се ограничи ,но детето нито го боли,нито е спряла да стъпва ,нито пък да ходи/естествено ходи с проходилка но все е нещо/,общо взето няма проблем реален,но аз в качеството си на отговорен родител,реших че е време да отидем отново на ортопед ,за да видим дали трябва операция,всъщност дори се бях навила че може би такава ще и помогне.Отиваме първо при Янакиев,а и за късмет точно бях започнала много да мисля и медицинската му сестра се свърза с мен във Фейсбук,коментирайки под моя снимка на детето,че могат да помогнат и да я потърся.
Влизаме в кабинета и аз започвам да обяснявам накратко историята,все пак детето и е и почти незрящо с кофти очен проблем и един куп операции,които не са без значение все пак.Той ми казва-НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА/вдигайки ръка да ме спре да говоря ooooh!/.Попита ме дали е правена ортопедична операция някаква и след отрицателния ми отговор той заключи- Аха,с това дете изобщо не е работено ooooh!Ц-Ц-Ц,нищо не сте направили ooooh!
Естествено описа ми колко било тежко положението,как сме закъснели,как я стане,я не,как не ме понася и с тая майка нямало да се разбере,защото нали се сещате вече ,че аз вече избухвах на места/няма да описвам всичко,щото не си струва/.Назначи ни операция все пак,едва ли не аааайде,от мен да мине,която аз на следващия ден се обадих да откажа и така завърши тази част от контакта ми с този човек.Междувременно му обясних че аз сама съм рехабилитатор на детето си и бях впечатлена как той дори не ме поглеждаше в очите,някак с пренебрежение говореше с мен,нафукано,надуто .Очевидно този човек сам себе си е приел за Господ и ние простосмъртните за него сме просто част от пейзажа,който не е нужно нито да гледа ,нито да слуша ooooh!
На едно място в разговора ни,ако мога така да го нарека,казах фразата-Ако се съглася с операции...,не довърших защото той ме прекъсна с възгласа- Хахахах Как вие,аз трябва да се съглася ooooh!Странно,не бях ли аз родителя ,който носи отговорност за детето си,включително с решенията си за медициска намеса?.......Просто нямам думи,този човек е прекалил с тщеславието си.........
Днес бяхме при Бруно,чували сте го сигурно,той е швейцарец който приема в центъра в Ст.Град с помощта на Мануела Малеева ,уникалната бг тенесистка,която пък направи фондация в Ст.Загора за шини и квото се сетите за деца като моето.Още преди да влезем ,Мануела излезе и ме разпита накратко за историята,как е родена,колко е тежала,какво и що....,така че да обясни предварително на лекаря.Влязохме,поговорихме,прегледа я,за разлика от първия който просто я пипна,и знаете ли какво ми каза: Поздравявам ви ,че толкова добре сте работили с детето,че въпреки луксацията,която очевидно не и пречи,тя е в перфектно състояние,няма никакви изкривявания и просто нищо не се налага за сега,а да продължа с това което до сега съм правила.Наистина след време може да се наложи да наместят ставата ,но за сега,щом ходи,прави си гимнастиката,вертикализирана е и няма болежки никъде,няма нужда от упойки,болки,рязаници и т.н.
Написах всичко това просто ,ако се налага на някой избор,то да отсее за себе си най-важното HugИзвода за мен е ясен Peace
Успех а всички Hug

# 20
  • Мнения: 314
Все едно чета за моето посещение при великия ортопед.Аз обяче понеже бях с мъжа ми не бях удостоена с вниманието което е отделил на теб защото през цялото време той коментираше с мъжа ми законите на физиката,а когато не издържах и се озъбих резултата беше-добре няма да говорим повечеза никаква операция ,приключихме.
А при Бруно как да се запиша.Колко време ще преглежда.

# 21
  • Мнения: 3 914
защото през цялото време той коментираше с мъжа ми
Joy Joy Joy
Извинявай,попиках се от смях.Великия ортопед не гледаше мен,въпреки че аз се опитвах да говоря,а гледаше мъжа ми,и аз бях с него,но пък моя понеже си ме знае,че аз съм човека който говори с лекари,където и да е по света,просто си траеше.Ама онзи тъпак,някак по арабски,явно не виждаше смисъл да говори с жена,сигурно ни смята за измет.Той сигурно за това махаше пред мен с ръка ,с цел да ме спре.
При Бруно трябва да се запишеш от рано,май ще идва пак септември.Обади се в центъра в Студентски град,те ще ти дадат връзката PeaceПрегледа не е травмиращ,колкото се налага,толкова е

# 22
  • Мнения: 495
Ина StopАз пък мога да пиша за детската б-ца в Букурещ.По ни е наблизо.Дъщеря ми е с по-къс ляв крак ,тогава беше и със сколиоза.От малка е наблюдавана от ортопед.При първият преглед от най-добрия в Русе-не разбра,че е по-къс л. крак.Само я гледа как ходи/голям преглед ooooh!/изписа 2 стелки.Носи ги повече от година.За ефекта предполагам се сещате.Няколко год. по-късно наша близка ни срещна със завеждащия д. ортопедия в Б-щ.Изумих се.Половин час се занимаваха с дъщеря ми.Мериха я няколко пъти отвсякъде,което никой друг преди това  не беше правил.За 1 път и направиха снимка на таза.А през това време пред кабинета чакаха много хора.Препоръча да яде повече плодове.Въобще страхотно отношение.И накрая отказа да му платя прегледа.Така и не разбрах защо.Медицинската сестра,която ни свърза работи там.Незнам дали заради това.

# 23
  • Мнения: 3 914
elbosi, аз не хваля никого,просто дадох сравнение ,за да ОПЛЮЯ прехваления спец Янакиев Wink
Иначе ортопеди много,всеки сам избира къде и дали Peace

# 24
  • Мнения: 495
Да,разбрах още от 1 пост.Аз исках да споделя за самия преглед на Мони.А м/у другото преди 2 сед. ходихме  тук в Русе на ортопед/не сме ходили 2-3 год./ и я мери с книги  Simple SmileСтъпва в/у тях с левия.1 книга ,2 книги,опа 1 е.

# 25
  • Мнения: 1
Не съм доволна ,никакво внимание към детето и само един екограф.За тази цена не си заслужава.

# 26
  • Мнения: 1
zdraveite mili maiki predstoi mi operacia pri dr ianakiev sled kato ceta vsicki komntari nakoi sa dovolni drugi ne i se cudia kakvo resenie da vzema,a i neznam kolko vreme prodaljava tazi operacia

# 27
  • Мнения: 10
Не му се предоверявайте, това е човек, който се вълнува повече от парите. това за парите е вярно аз съм с инсулт наскоро ме оперира  и в болницата не допуснаха мои придружител а съм съм 100% телк подхвърляха ме от стая в стая като мръсно псе и вместо ръка оперира краксега ходя още по зле това чудовище е за растрел

# 28
  • Мнения: 10
zdraveite mili maiki predstoi mi operacia pri dr ianakiev sled kato ceta vsicki komntari nakoi sa dovolni drugi ne i se cudia kakvo resenie da vzema,a i neznam kolko vreme prodaljava tazi operacia много внимавайте

# 29
  • Мнения: 10
zdraveite mili maiki predstoi mi operacia pri dr ianakiev sled kato ceta vsicki komntari nakoi sa dovolni drugi ne i se cudia kakvo resenie da vzema,a i neznam kolko vreme prodaljava tazi operacia ВНИМАВАЙТЕ

Общи условия

Активация на акаунт